צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

קידום אתרים אורגני

זה הזמן להתקדם בגוגל עם קידום אורגני של חברת סימפלי סמארט, חברה מקצועית ומובילה בקידום אתרים אורגני וממומן. איתנו, עומדים לרשותך הכלים להצלחה: צוות מקצועי וידידותי, חקר ביטויי מפתח מורחב, אופטימזציה אופטימלית, לינקים איכותי

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגניאחרי שתכננתם לבנות או בניתם אתר מרהיב, מקצועי וייחודי לעסק או לחברה שלכם, אתר שמציג את המידע עליכם, השירותים שלכם או המוצרים שתרצו למכור. צריך להביא אליו לקוחות פוטנציאליים. ניתן לקדם את האתר במספר דרכים: קידום ממומן בערוצי השיווק הדיגיטלי השונים - גוגל PPC, רשת המדיה של גוגל, רימרקטינג, קידום ממומן בפייסבוק בטיוב לפי קהלי יעד, קידום באינסטגרם וכמובן, והכי אפקטיבי קידום אורגני בגוגל. 

 

מטרת קידום אתרים 

קידום אתרים איכותי, יגרום לכך שיותר גולשים ייחשפו אליכם, הן באמצעות קידום אורגני והן באמצעות קידום ממומן. כתוצאה מכך, גולשים אלו ייכנסו לאתר שלכם. זהו בעצם משמעות הטראפיק: כמות הגולשים שנכנסים לאתר שלכם. המשמעות היא שככל שיותר גולשים ייכנסו אליכם, יותר לקוחות ירכשו מכם את המוצרים והשירותים שלכם ושורת הרווח שלכם תגדל משמעותית.

 

קצת מילים קשות

בכדי להבין את השפה המקצועית של תחום קידום האתרים, חשוב לדעת שתחום הקידום האורגני נקרא SEO, כמות הגולשים לאתר נקראת "טראפיק", כניסה לאתר בעקבות קידום ממומן נקראת "ביד" ופנייה מהאתר נקראת "ליד". קידום ממומן נקרא PPC. המטרה של קידום אתרים היא להגדיל את הטראפיק בעזרת קידום בערוצי שיווק רבים ובכך להגדיל את כמות הלידים והמכירות שלכם.

 

קידום אתרים אורגניבניית אסטרטגיה לקידום אתרים

מכיוון שיש דרכים רבות לשיווק האתר שלכם, המומחים של סימפלי סמארט יעמדו לרשותכם בתכנון אסטרטגיית קידום אתרים ושיווק דיגיטלי שמתאימה לשירותים ולמוצרים שלכם. אנחנו נבצע עבורכם חקר מתחרים, נבדוק את המיקומים הנוכחיים שלכם, את קהלי היעד הפוטנצאיליים ונכין חקר ביטויי מפתח מקיף בכדי לגבש את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלית האופטימלית בערוצי השיווק הרלוונטיים עבורכם.  

 

עומדים לרשותכם המון ערוצי שיווק דיגיטליים 

בגלל ריבוי האפשרויות של השיווק הדיגיטלי, כדאי לתכנן ערוצי שיווק ותקציבים בחוכמה ולבחור את ערוצי הפרסום והשיווק שרלוונטיים ביותר עבורכם: קידום ממומן בגוגל, רימרקטינג או רשת שותפים בגוגל, קידום ממומן בפייסבוק על פי פילוח מיטבי של קהל היעד, קידום באינסטגרם בהתאמה לגולשים הפוטנציאליים, קידום בלינקדין, פרסום בווייז, כתבה באאוטבריין או טאבולה וקידום אורגני. המון אפשרויות של שיווק דיגיטלי. 

 

קידום אתרים עם מומחים

תנו למומחי השיווק הדיגיטליים של סימפלי סמארט לעבוד עבורכם ולבחור ביחד אתכם את ערוצי השיווק שיתאימו לכם ביותר על פי המוצרים והשירותים שלכם, קהל היעד המתאים, התקציב ונפח הפניות. אנחנו עומדים לרשותכם בהגדלת וחשיפת הניראות שלכם במרחב הדיגיטלי, בתכנון תקציב שיווקי ובהחלטות השיווקיות שלכם בכדי להגיע לטראפיק גבוה ולהגדיל עבורכם את המכירות.

 

צוות מיומן ומקצועי

כי הכי חשוב, לבחור צוות מנצח שעומד לצידך בקידום אתרים אורגני או ממומן. צוות מיומן, מקצועי, קשוב ואכפתי. והדגש הוא על צוות, לא מקדם אתרים בודד אלא חברה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון רב שנים שמעסיקה אנשי מקצוע קבועים, נהלי עבודה סדורים קבועים, כלים ותוכנות מקצועיים שמשקיעה בלמידה והתפתחות מתמשכת של השינויים בתחום השיווק הדיגיטלי. רק כך ניתן להתקדם באמת באופן קבוע וסיסטמטי לעבר היעדים שלכם.

 

דוגמא לקידום למקום ראשון בגוגל בביטוי תחרותי:

מקום ראשון בגוגל בביטוי בניית אתרים
מקום ראשון בגוגל בביטוי "בניית אתרים"

 

אנחנו מאמינים בנתונים

צוות הקידום של סימפלי סמארט יחבר את האתר שלך לגוגל אנליטיקס וינטר אותו באמצעות כלים כמו:  Zefo, Screaming frog, Majestic, Pingdom, Page speed insight. זאת, לצורך מעקב אחרי הכניסות לאתר, מקורות ההגעה לאתר כמו מנועי החיפוש, אינדקסים, רשתות חברתיות ועוד ומעקב אחרי מילות המפתח שהביאו גולשים לאתר. מומחי הקידום ינתחו את התוצאות ויבצעו שיפורים והתאמות על בסיס הנתונים לקבלת תוצאות אפקטיביות.

התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ עם המומחים>>

קידום ממומן בגוגל... רק עם סוכנים מורשים של גוגל

כיום, גוגל הינו מנוע החיפוש החשוב והאפקטיבי ביותר, חברת סימפלי סמארט, כאחת מחברות האינטרנט הוותיקות והמובילות בישראל, נבחרה להיות סוכנת מורשית של גוגל כולל הסמכה של גוגל פרטנרס. מומחי הקידום שלנו עומדים בדרישות הסמכה של גוגל כל שנה ברציפות ועומדים לרשותכם בקידום ממומן התפור בדיוק לצרכים שלכם בכל הכלים של גוגל PPC, רימרקטינג ורשת המדיה.

 

מהו קידום אורגני

קידום אורגני הופך את האתר שלכם לנכס דיגיטלי שמקביל למיקום איכותי בעולם הרגיל. כלומר, להבדל בין חנות רחוב בעיר קטנה עם מספר תושבים מועט לחנות במיקום מרכזי בכיכר דיזינגוף. כלומר, ככל שמיקום האתר שלכם גבוה יותר בגוגל מספר הרוכשים הפוטנציאליים שייכנסו לאתר גדול יותר. כך, שכשגולש אקראי ייכנס לגוגל ויעשה חיפוש בביטוי הרלוונטי, אתם תופיעו גבוה בתוצאות החיפוש. קידום אורגני, לצערנו, אינו קורה באופן טבעי וכרוך בעבודה מקצועית ויומיומית של מומחי קידום אורגני שישפרו את המוניטין של האתר שלכם בגוגל ויביאו אותו למיקומים מעולים.

 

ההבדל בין קידום אתרים ממומן לבין קידום אתרים אורגני  

בקידום אתרים ממומן בגוגל, התוצאות מיידיות ומיד לאחר הקמת הקמפיין המודעה תופיע כאשר גולש יחפש ביטוי מסוים ברשת. אולם, כאשר יגמר התקציב, יעלם האתר מתוצאות החיפוש בדף הראשון. לעומת זאת, קידום אתרים אורגני מוביל לתוצאות ארוכות טווח וכאשר האתר יגיע לעמוד הראשון סביר להניח שהוא יישאר שם. זאת כמובן, בכפוף להמשך עבודת קידום מיטבית. לעומת זאת, קידום אורגני דורש יותר זמן עד להגעה לתוצאות. לכן, מומלץ לייצר תמהיל בין שני סוגי הקידומים האורגני והממומן.

 

מחקר ביטויי מפתח

השלב הראשון בתהליך קידום אתרים אורגני הוא מחקר ביטויי מפתח. באמצעות המחקר תתקבל רשימה מקיפה של ביטויים ומילות מפתח רלוונטיים לאתר שלכם, כולל כמות החיפושים החודשיים, מידת התחרות וניתוח כדאיות הקידום לכל ביטוי. יחד אתכם נבדוק את מידת ההתאמה של הביטויים והרלוונטיות שלהם למוצרים ולשירותים שלכם ונבחר אתכם את ביטויי החיפוש המיטביים.

 

קידום אורגניבדיקה מקיפה של האתר והתחרות בשוק 

בתחילת עבודת הקידום יתבצע מחקר מקצועי מקדים על ידי מומחי הקידום האורגני בסימפלי סמארט. המחקר כולל: בדיקת סטטוס ותמונת מצב של האתר שלכם, בדיקת דירוגים קיימים במילות מפתח נבחרות, דירוג בגוגל של דף הבית, בדיקת מספר דפי האתר המאונדקסים בגוגל, קביעת קהלי יעד ותחומי פעילות עסקיים רצויים, איתור ובדיקה של המתחרים הבולטים, ניתוח כמות קישורים נכנסת, בדיקת תנועת גולשים ויצירת מערך תוצאות של סריקת האתר. 

 

מומחה צמוד שעובד בשבילכם

חברת סימפלי סמארט בע"מ מאמינה בשירות לקוחות מעולה ומקצועי. כחלק מתהליך העבודה שלנו, מומחה לקידום אורגני יטפל באתר האינטרנט שלכם ויעמוד לרשותכם מדי יום החל מהשעה 08:30 ועד לשעה 18:00, יעדכן אתכם בהתקדמות הקידום האורגני, יעביר אליכם דו"חות דירוג בגוגל, ישלח לכם דיווח על פעולות קידום האתרים שנעשו באתר במהלך החודש וכן, דו"חות מעקב אחרי נתוני גלישת ושהיית גולשים באתר.

 

אופטימיזציה לתכני האתר בקידום האורגני

מקדמי האתרים של חברת סימפלי סמארט יבצעו התאמה של דפי האתר למנועי החיפוש תוך הדגשת מילות המפתח לקידום וכן רענון של התכנים, של מבנה הדפים באתר ושל חיזוק המיקוד וההנעה לפעולה באתר. כמו כן, במהלך הזמן יתווספו תכנים בדפים השונים באתר. עדכונים אלו מקבלים ערך גבוה במנועי החיפוש אולם יש לעשותם באופן כזה שהדף ימשיך להיות רלוונטי למילות המפתח שסביבן נבנה הדף לכן נבצע גם אופטימיזציית תוכן על השינויים והתוספות לאתר.

 

תכנים חדשים ומקוריים 

מכיוון שקיימת חשיבות גדולה מבחינת גוגל לתכנים מקוריים באתר, מומחי הקידום של חברת סימפלי סמארט יסייעו בכתיבת תכנים המתאימים לקידום אתרים ועונים לכללים של גוגל. התכנים יכתבו בהתאמה לביטויי הקידום הרלוונטיים שנבחרו בתהליך חקר מילות המפתח, זאת, הן לשם יצירת שינויים באתר והן לצורך הגדלת נפח התכנים באתר. בנוסף, נשמח אם גם אתם תעבירו מאמרים ותכנים חדשים אלינו. ומקדם האתר יכניס תכנים אלו בצורה שעונה על דרישות גוגל.

התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ עם המומחים>>

דו"חות חודשיים

כאמור, פעילות האופטימיזציה הינה פעילות מתמשכת ארוכה והדרגתית וחשוב לנו שתהיו מעודכנים בתהליכים ובהתקדמות. לכן, מדי חודש נעדכן אתכם באמצעות דו"חות מקצועיים על עבודות קידום ייחודיות שבוצעו במהלך החודש, דירוג האתר בדף תוצאות החיפוש עבור ביטויי המפתח שנבחרו לקידום, תנועת הגולשים באתר, כמות המבקרים החודשית, מקורות ההגעה המרכזיים וכד'.  

מקום ראשון בגוגל בביטוי סורגים
מקום ראשון בגוגל בביטוי סורגים

 

קידום אתרים אורגני למול קידום ממומן

מבחינת עלויות, קידום אורגני משתלם יותר לטווח הארוך, מכיוון שלעיתים, במילות חיפוש אטרקטיביות במיוחד המחיר לקליק גבוה. לעומת זאת, עלות הקידום אורגני קבועה והעלות לכניסה לאתר כדאית יותר כלכלית. בנוסף, בקידום האורגני ניתן לשמור על תוצאות המיקומים. לכן, חשוב להמשיך בקידום אורגני ולשמר את המיקומים שהשגתם באופן מתמיד.

 

תוצאה במקום הראשון בגוגל:

גוגל משלב עוד תוצאה בתצוגה מתקדמת במיוחד בקידום האורגני שנקראת תוצאה אפס ומשמעותה היא שילוב של מקום ראשון בגוגל כולל טקסט מתוך העמוד הנחשב:
תוצאה אפס בגוגל דוגמא למקום ראשון בגוגל

 

העונשים של גוגל לקידום לא מקצועי

חברות קידום אורגני בלתי מקצועיות עלולות לגרום לאתר שלכם להיענש ובכך יכולות לגרום לכם נזק גדול. מכיוון שגוגל קובעת חוקים של קידום אורגני לגיטימי ומענישה אתמי שעובר על חוקים אלו. וכך, מי שגוגל קובעת ש"עבר" על חוקיה נענש בחומרה ו"נזרק" מהמקומות הגבוהים אל עמודים רחוקים. לכן, חייבים להקפיד על קידום אורגני אך ורק עם חברה מקצועית, מיומנת וותיקה. בחברת סימפלי סמארט בע"מ, צוות מקדמי אתרים מקצועי ומיומן ממתין לכם. הצוות נבחר בקפידה, עובר הכשרות מקצועיות ומטפל בכמות מדודה של אתרים בכדי להגיע לתוצאות מיטביות.

המתחרים שלכם

חשוב לזכור, שלצערנו, אתם לא האתר היחיד באינטרנט. המתחרים שלכם, משקיעים גם הם זמן רב ומאמצים בקידום אתרים אורגני. בכדי ל"נצח" אותם עליכם להשקיע מאמצים רבים יותר. לשם כך, בתחילת העבודה עמכם אנחנו עושים בדיקה של חקר מתחרים בכדי לדעת מה מידת ההשקעה שלהם בקידום. גוגל בודקת אחת לתקופה (בערך חודש) את האתר שלכם בתהליך שנקרא "אינדוקס" כתוצאה מכך היא נותנת לו "ניקוד", במידה והניקוד של הפעולות שבוצעו באתר שלכם גבוהות מנקודות המתחרים, אתם תקודמו במיקומים שלכם בביטוי הספציפי. זה קצת דומה למשחק "מלחמה בקלפים שבו מספר גבוה יותר גובר על מספר נמוך בסיבוב בודד. 

 

איך לכבוש את העמוד בראשון בתוצאות בגוגל?

גוגל נוטה בשנים האחרונות לפעול לכיוון של תוצאות מגוונות ככל הניתן בעמוד הראשון שלה. המשמעות היא להציג כמה שיותר אתרים שונים בעמוד הראשון ולא לחזור על אותו אתר פעמיים. למרות זאת, אנחנו שואפים לנצל כל אזור אורגני אפשרי בעמוד התוצאות הראשון ולגרום לכך שהלקוחות שלנו יופיעו בכמה שיותר נכסים אורגניים בעמוד הראשון. לדוגמא: כרטיס גוגל עסקי, תוצאות של סרטונים מיוטיוב, הצגה של שאלות ותשובות מתוך האתר, תוצאה אפס, גוגל שופינג ועוד.

במקרים מסויימים, אנחנו עדיין מצליחים להציג את האתר שלנו במקום הראשון והשני בעמוד התוצאות של גוגל:

תוצאה ראשונה ושנייה בגוגל השתלטות על עמוד ראשון בגוגל
בדוגמאות: מקומות ראשון ושני בעמוד ראשון בגוגל בביטויים "שמיכת פוך" ו"שמיכות פוך" לאתר הלקוח שלנו.

 

קידום בפייסבוק

במקביל לפעילות שיווקית עניפה בגוגל, מומלץ לעשות קידום ממומן גם בערוצים נוספים ובמיוחד בפייסבוק. חשוב להבין שהמודל העסקי של פייסבוק שונה מגוגל. בפייסבוק, מקדם האתרים יכול לבחור את קהלי היעד שאליהם מופנית המודעה. ניתן לטייב את הקמפיין לפי אזור, גיל וכד'. בכך, ניתן לייצר מודעות שמופנות לקהל מטרה ספציפי ומדוייק שמתאים למוצרים ולשירותים שלכם ובכך למכסם את התועלת הכלכלית של הקמפיינים שלכם. 

 

להביא את העסק גבוה עם המקצוענים

במחלקת קידום אתרים של סימפלי סמארט, מחברות האינטרנט המובילות, הגדולות והמקצועיות בישראל, ממתינים לך אנשי קידום אתרים מנוסים, מקצועיים בעלי ידע רב ומוטיבציה אמיתית לנצח יחד איתך ולהביא את האתר שלך לנוכחות מרשימה ובעלת תוצאות כלכליות בשטח. קידום אתרים הינו הדרך הכדאית ביותר כיום להגיע לחשיפה אפקטיבית וליצירת ניראות אמיתית עבורכם ברשת האינטרנט.

עמוד ראשון בביטוי "קידום אתרים אורגני"

עמוד ראשון בקידום אתרים אורגני

  

סימפלי סמארט בע"מ, מהחברות הוותיקות והמקצועיות בישראל לבניית אתרים ולקידום אתרים, מקדמת מזה שנים אתרים מובילים בתחומים שונים שמניבים ללקוחותיה הכנסות ניכרות. זה הזמן שלכם להתחיל להרוויח באמת באינטרנט, התקשרו עכשיו לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 03-9239888. 

 • מה זה בעצם אומר קידום אתרים?

  אחרי שתכננתם לבנות או בניתם אתר מרהיב, מקצועי וייחודי לעסק או לחברה שלכם, אתר שמציג את המידע עליכם, השירותים שלכם או המוצרים שתרצו למכור. צריך להביא אליו לקוחות פוטנציאליים. ניתן לקדם את האתר במספר דרכים: קידום ממומן בערוצי השיווק הדיגיטלי השונים - גוגל PPC, רשת המדיה של גוגל, רימרקטינג, קידום ממומן בפייסבוק בטיוב לפי קהלי יעד, קידום באינסטגרם וכמובן, והכי אפקטיבי קידום אורגני בגוגל.

  קידום אתרים איכותי, יגרום לכך שיותר גולשים ייחשפו אליכם, הן באמצעות קידום אורגני והן באמצעות קידום ממומן. כתוצאה מכך, גולשים אלו ייכנסו לאתר שלכם. זהו בעצם משמעות הטראפיק: כמות הגולשים שנכנסים לאתר שלכם. המשמעות היא שככל שיותר גולשים ייכנסו אליכם, יותר לקוחות ירכשו מכם את המוצרים והשירותים שלכם ושורת הרווח שלכם תגדל משמעותית.

  בכדי להבין את השפה המקצועית של תחום קידום האתרים, חשוב לדעת שתחום הקידום האורגני נקרא SEO, כמות הגולשים לאתר נקראת "טראפיק", כניסה לאתר בעקבות קידום ממומן נקראת "ביד" ופנייה מהאתר נקראת "ליד". קידום ממומן נקרא PPC. המטרה של קידום אתרים היא להגדיל את הטראפיק בעזרת קידום בערוצי שיווק רבים ובכך להגדיל את כמות הלידים והמכירות שלכם.

   

 • איני יודע אילו מילים אני צריך לקדם ובמי אני צריך להתחרות, כיצד נעשה זאת?

  מכיוון שיש דרכים רבות לשיווק האתר שלכם, המומחים של סימפלי סמארט יעמדו לרשותכם בתכנון אסטרטגיית קידום אתרים ושיווק דיגיטלי שמתאימה לשירותים ולמוצרים שלכם.
  אנחנו נבצע עבורכם חקר מתחרים, נבדוק את המיקומים הנוכחיים שלכם, את קהלי היעד הפוטנצאיליים ונכין חקר ביטויי מפתח מקיף בכדי לגבש את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלית האופטימלית בערוצי השיווק הרלוונטיים עבורכם.

  תנו למומחי השיווק הדיגיטליים של סימפלי סמארט לעבוד עבורכם ולבחור ביחד אתכם את ערוצי השיווק שיתאימו לכם ביותר על פי המוצרים והשירותים שלכם, קהל היעד המתאים, התקציב ונפח הפניות. אנחנו עומדים לרשותכם בהגדלת וחשיפת הניראות שלכם במרחב הדיגיטלי, בתכנון תקציב שיווקי ובהחלטות השיווקיות שלכם בכדי להגיע לטראפיק גבוה ולהגדיל עבורכם את המכירות.

   

 • מתי וכיצד אני רואה אם התקדמתי במיקומים והחשיפה של האתר שלי?

  צוות הקידום של סימפלי סמארט יחבר את האתר שלך לגוגל אנליטיקס וינטר אותו באמצעות כלים כמו:  Zefo, Screaming frog, Majestic, Pingdom, Page speed insight.
  זאת, לצורך מעקב אחרי הכניסות לאתר, מקורות ההגעה לאתר כמו מנועי החיפוש, אינדקסים, רשתות חברתיות ועוד ומעקב אחרי מילות המפתח שהביאו גולשים לאתר.
  מומחי הקידום ינתחו את התוצאות ויבצעו שיפורים והתאמות על בסיס הנתונים לקבלת תוצאות אפקטיביות.

 • האם יש יותר מסוג אחד של קידום? מהם ההבדלים בינהם?

  בנוסף לקידום הממומן ישנו קידום אורגני. קידום אורגני הופך את האתר שלכם לנכס דיגיטלי שמקביל למיקום איכותי בעולם הרגיל. כלומר, להבדל בין חנות רחוב בעיר קטנה עם מספר תושבים מועט לחנות במיקום מרכזי בכיכר דיזינגוף. כלומר, ככל שמיקום האתר שלכם גבוה יותר בגוגל מספר הרוכשים הפוטנציאליים שייכנסו לאתר גדול יותר.
  כך, שכשגולש אקראי ייכנס לגוגל ויעשה חיפוש בביטוי הרלוונטי, אתם תופיעו גבוה בתוצאות החיפוש. קידום אורגני, לצערנו, אינו קורה באופן טבעי וכרוך בעבודה מקצועית ויומיומית של מומחי קידום אורגני שישפרו את המוניטין של האתר שלכם בגוגל ויביאו אותו למיקומים מעולים.

   

 • איך אדע שבחרתי בחברה הנכונה לצורך קידום האתר שלי?

  כיום, גוגל הינו מנוע החיפוש החשוב והאפקטיבי ביותר, חברת סימפלי סמארט, כאחת מחברות האינטרנט הוותיקות והמובילות בישראל, נבחרה להיות סוכנת מורשית של גוגל כולל הסמכה של גוגל פרטנרס. מומחי הקידום שלנו עומדים בדרישות הסמכה של גוגל כל שנה ברציפות ועומדים לרשותכם בקידום ממומן התפור בדיוק לצרכים שלכם בכל הכלים של גוגל, PPC, רימרקטינג ורשת המדיה.

  בתחילת עבודת הקידום יתבצע מחקר מקצועי מקדים על ידי מומחי הקידום האורגני בסימפלי סמארט. המחקר כולל: בדיקת סטטוס ותמונת מצב של האתר שלכם, בדיקת דירוגים קיימים במילות מפתח נבחרות, דירוג בגוגל של דף הבית, בדיקת מספר דפי האתר המאונדקסים בגוגל, קביעת קהלי יעד ותחומי פעילות עסקיים רצויים, איתור ובדיקה של המתחרים הבולטים, ניתוח כמות קישורים נכנסת, בדיקת תנועת גולשים ויצירת מערך תוצאות של סריקת האתר.

   

 • במידה ואצטרך לשאול שאלות, יהיה עם מי לדבר?

  חברת סימפלי סמארט בע"מ מאמינה בשירות לקוחות מעולה ומקצועי. כחלק מתהליך העבודה שלנו, מומחה לקידום אורגני יטפל באתר האינטרנט שלכם ויעמוד לרשותכם מדי יום החל מהשעה 08:30 ועד לשעה 18:00, יעדכן אתכם בהתקדמות הקידום האורגני, יעביר אליכם דו"חות דירוג בגוגל, ישלח לכם דיווח על פעולות קידום האתרים שנעשו באתר במהלך החודש וכן, דו"חות מעקב אחרי נתוני גלישת ושהיית גולשים באתר. 

   

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!