תכנית ליזמי אינטרנט

יש לכם רעיון מדהים שמחייב בניית אתר אינטרנט מעולה, חכם ויוצא דופן. אנחנו בסימפלי סמארט בע"מ מאמינים בכם.

בניית אתר אינטרנטבמהלך עשרים השנים שבהם אנחנו פועלים בזירת האינטרנט למדנו שהרעיונות הכי טובים טמונים בכם. יזמים יצירתיים ופורצי דרך שיש להם רעיון מצויין וצריכים חברה מקצועית שתסייע להם להפוך אותו לעסק אמיתי וכלכלי.

ליווינו הרבה יזמים החל מהשלב ההתחלתי של האיפיון ועד לעסק מצליח, בועט וכלכלי ואנחנו נדע לעשות זאת גם עבורכם. החל משלב איפיון וגיבוש הפוטנציאל. בדיקת קהלי יעד רלוונטיים בארץ ובעולם. הכנת מסמך איפיון לצורך תוכנית עסקית וגיוס משקיעים. בניית שפה מיתוגית כולל עיצוב לוגו ושפה גרפית. פיתוח ובניית אתר אינטרנט, כולל אתרים מורכבים עם בסיסי נתונים בעזרת מומחי תכנות יצירתיים, כתיבה שיווקית ברורה ובהירה עם מומחי תוכן וקידום הפרוייקט בקידום אורגני בגוגל, בקידום ממומן בגוגל, בקידום ברשתות חברתיות ובראשן פייסבוק, בקידומים נוספים ובעשיית הרבה באזז ברשת.

בשביל לקדם פרוייקט ולהפוך אותו מרעיון לעסק צריך הרבה עבודה והרבה עובדים שיעסקו במלאכה. אנחנו, בחברת סימפלי סמארט נעמיד לרשותכם צבא שלם של אנשי מקצוע מיומנים, מקצועיים ומכווני מטרה שיתניעו את הרעיונות שלכם קדימה ומהר... אז אם הרעיון שלכם מצויין, ואם אתם רוצים וצריכים צוות מיומן ומקצועי לצדכם. כזה עם המון שנות ניסיון וביצועים מוכחים. תתקשרו אלינו עוד היום. 

כי, בשביל זה בדיוק אנחנו כאן בשבילכם. אם אתם יזמים סדרתיים או אם יש לכם רעיון נהדר, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולתאם אתכם פגישה מקצועית. מאפיין מומחה יישב אתכם, ללא תשלום או התחייבות, וינסה להבין ולמצות את הפוטנציאל של הפרוייקט שלכם.

אנחנו בסימפלי סמארט בע"מ, אוהבים אינטרנט ובמיוחד אוהבים פרוייקטים חדשים, ייחודיים ופורצי דרך. בדיוק בדיוק כמו הרעיון שלכם. תתקשרו.. אנחנו מחכים לכם.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!