תוכנית ליזמי אינטרנט בתחום אתרי המכירות

אם יש לכם מוצרים מצויינים שהשוק צריך, זה הזמן להתחיל למכור אותם באינטרנט. כך תוכלו להגדיל מכירות בלי להגדיל עלויות של אנשי צוות, שכירת חנויות, ארנונה, חשמל ועוד. 

אתר מכירותהישראלים למדו ואוהבים לקנות באינטרנט. הם פשוט רוצים וצריכים שתתאימו לדרישות שלהם. קודם כל אתר מצויין, מעוצב בקפידה ובכישרון, נגיש, קל ונוח לשימוש הגולשים שמציג את המידע בצורה ברורה ומעודכנת עם תמונות אטרקטיביות ומכסימום המידע שתוכלו לרשום על המוצרים שלכם. חשוב שהאתר יהיה מעוצב בצורה מיטבית וייחודית ויענה על כללי העיצוב וה - UI וה UX -. כללים שמומחי עיצוב משתמשים בהם ליצירת ניווט ברור באתר והתאמה מירבית לגולשים. והכי חשוב שאתר המכירות יהיה מבודל, מעוצב ויוצא דופן. לא אתר שנראה כמו אלף אתרי תבנית אחרים, אלא אתר ייחודי, מעוצב, ומזמין.

בנוסף, האתר צריך להיות מתוכנת נכון וכזה שמזמין לקנות עם מגוון מבצעים אטרקטיביים וייחודיים לגולשים. מבצעי אחד פלוס אחד, קופונים ייחודיים, מבצעי קנה קבל וכל המבצעים שגורמים לקונה הפוטנציאלי תחושה שהוא חשוב ומחוזר ואתם מעריכים מספיק את הנכונות שלו לקנות את המוצרים שלכם. קונה כזה יעריך את ההשקעה שלכם בו ויקנה יותר באתר שלכם.

כמובן, תנאי בסיסי הוא מוצרים איכותיים ואטרקטיביים במחירים תחרותיים שהם הבסיס לכל הסחר האלקטרוני וכמובן, שרות מצויין שלכם. זמין ואיכותי.

לכן, הכי חשוב, שתמצאו חברה שיודעת לעבוד בשבילכם. שהופכת בעצם לשותף הטכנולוגי שלכם. כזאת, שיודעת לבדוק את קהלי היעד הרלוונטיים למוצרים שלכם בארץ ובעולם. שתדע להכין הכנת מסמכי איפיון אם צריך תוכנית עסקית לגיוס משקיעים. שתדע לבנות עבורם שפה מיתוגית כולל עיצוב לוגו ושפה גרפית. ושתדע לפתח ולבנות עבורכם אתר מכירות ייחודי, כולל התממשקות למערכות סליקה, למערכות CRM ועוד. זאת בעזרת מומחי תכנות יצירתיים, כתיבה שיווקית ברורה ובהירה עם מומחי תוכן וקידום הפרוייקט בקידום אורגני בגוגל, בקידום ממומן בגוגל, קידום ברשתות חברתיות ובראשן פייסבוק ובעשיית הרבה באזז ברשת.

אנחנו, בחברת סימפלי סמארט נעמיד לרשותכם צבא שלם של אנשי מקצוע מיומנים, מקצועיים ומכווני מטרה שיתניעו את אתר המכירות שלכם קדימה ומהר... אז אם הרעיון שלכם מצויין, ואם אתם רוצים וצריכים צוות מיומן ומקצועי לצדכם. כזה עם המון שנות ניסיון וביצועים מוכחים. תתקשרו אלינו עוד היום. 

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!