צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מחלקת תוכן שיווקי

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים. התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

מחלקת תוכן שיווקי

להפוך תוכן למנצח

מה שאתם אומרים נורא חשוב, אבל עוד יותר חשוב הוא איך אתם אומרים את זה, כי ה"איך" עושה את ההבדל בין מה שזוכרים ומה ששוכחים - בדיוק בשביל זה יש לנו מחלקת תוכן שיווקי.

אנשי מחלקת התוכן השיווקי של חברת Simply Smart, עומדים לרשותכם כדי להפוך את המסר שלכם למכיר וכדי להעביר אותו אל לקוחות הקצה שלכם, בצורה המיטבית.


מחלקת תוכן שיווקי מציעה ללקוחות חברת Simply-Smart.com
כמה מסלולים אפשריים, טרם כתיבת החומרים לאתר האינטרנט שלהם:

1. הדרכה בכתיבת תוכן שיווקי לאינטרנט: נשמח להדריך, ללמד ולהעניק לך טיפים בכתיבה, שבעזרתם תכתוב את הטקסטים לאתר שלך. נלמד אותך לכתוב בצורה שתדבר אל הראש ואל הלב, של מי שיגלוש באתרך. כי לא מספיק להעביר את האינפורמציה, אם לא ריגשת - לא מכרת.

2. כתיבה נכונה באינטרנט: כותרת, תת כותרת, גוף הכתבה. לכל כתבה יש כותרת ולכל כותרת יש כותרת משנה שצריכה לפתות את הקורא לקרוא את גוף הכתבה. תפקיד הכותרת ליצור עניין ראשוני, תפקידה של תת הכותרת, לגרום לקורא להמשיך ולחקור בנושא עד לסיום הכתבה. את הכללים באמצעותם כותבים נכון באינטרנט, אנחנו שמחים להעניק.

3. עריכה לשונית: "עברית קשה שפה", אמרה כבר רבקה מיכאלי - וצדקה. יש כל כך הרבה כללים ותת כללים לכתיבה נכונה, שאם נעביר טקסט שכתוב היטב לעורך לשוני - סביר להניח שהוא יחזור אלינו עמוס בתיקונים לשוניים. כתיבה נכונה היא מקצוע ושילוב של כתיבה נכונה וכתיבה שיווקית - הוא המקצוע שלנו. מחלקת תוכן שיווקי תבצע עריכה לשונית וטקסטים שתעבירו אלינו, ותבטיח שהטקסטים הללו מעבירים היטב את המסר ובעברית תקינה*.

4. כתיבה שיווקית לאתר הלקוח. גולת הכותרת של פעילותה של מחלקת תוכן שיווקי היא הכתיבה השיווקית המלאה. כדי לעשות זאת בצורה המיטבית, ניפגש לשיחת היכרות מעמיקה במהלכה נבנה אפיון לאתר, בו נחלק את עמודי האתר בין נושאיו השונים. אחר כך נעבור בין הנושאים, נכתוב איתך ראשי פרקים לכל עמוד ואחר כך נפתח את הנושאים לכדי מאמרים מלאים שיציגו אותך ואת עשייתך בצורה הטובה ביותר. כדי להעניק לך שירות מלא, אנו מעסיקים במחלקת תוכן שיווקי כותבים מקצועיים, אנשי שיווק, עורכים לשוניים וקופירייטרים. הכול כדי להבטיח שהצורה שבה נכתוב עליך תהיה הטובה ביותר והמכירה ביותר*.


*שירות זה כפוף להחלטת ולהזמנת הלקוח וכרוך בתשלום נפרד.

 

קידום אתרים בגוגל

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!