שיווק באינטרנט - כיצד?

יש לכם מוצר או שירות אותו אתם רוצים לקדם באמצעות רשת האינטרנט? מעוניינים לשווק את אתר התדמית או המכירות העומד לרשותכם? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נעסוק בהליכי שיווק באינטרנט לכל צורך ולכל מטרה.

שיווק באינטרנט - כיצד?


שיווק מוצרים, שירותים ורעיונות באמצעות האינטרנט, הפך לאמצעי החשיפה הפופולארי והפונקציונאלי ביותר בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים. שיווק באינטרנט ניתן לבצע במגוון נרחב של פעולות המשתלבת זו בזו, ומאפשרות לכם להרחיב את תחום השיווק שלכם בדרך הפשוטה והמהירה ביותר.

 

בשביל להצליח להגיע לשיווק מוצלח באינטרנט חשוב לבחור בית טוב – חברה טובה, וותיקה ואמינה שתעמוד לרשותכם. חברה כמו סימפלי סמארט בע"מ - www.simply-smart.com. בחברה עומד לרשותכם עומד צוות מקצועי, קריאטיבי ומיומן אשר ילווה אתכם בכל שלבי השיווק באינטרנט החל מאפיון הצרכים, בניית קונספט, מיתוג, פילוסופיה שיווקית והנעה לפעולה, מיתוג, בניית האתר, תכנות, ממשקי ניהול דינמיים, בסיסי נתונים, פלאש, כתיבה שיווקית, תרגום, עריכה לשונית, אחסנת האתר, תיבות דואר, קידום אורגני וממומן של האתר בגוגל ובמנועי חיפוש, אתרי מובייל, רשתות חברתיות וכמובן, הדרכה, תחזוקה ואחריות לאורך זמן, בקיצור... כל מה שצריך בשביל שתהיה לכם נוכחות אפקטיבית ברשת האינטרנט.

 

השיווק באנטרנט כולל גם:

 

קידום אתרים

הליך מקצועי המאפשר לכם למקם את אתר האינטרנט שלכם במקומות מועדפים יותר באמצעות מנועי החיפוש הפופולאריים. כידוע, עולם האינטרנט מורכב על אפשרויות השגת המידע באמצעי חיפוש נקודתיים. מערכת החיפוש המתקדמת ביותר בעולם (גוגל), הפכה למעצמת פרסום בינלאומית, שמיליוני בעלי אתרים ברחבי העולם מנסים למקם את הקישור לאתרם באמצעות פעולות קידום אורגני או קידום ממומן בתוך המערכת.


 

רשתות חברתיות

אמצעי נוסף לצרכי שיווק באינטרנט מתקשר לעולם הרשתות החברתיות ולאופן התקשורת הישירה עם הלקוחות שלכם. פתיחת עמודי חברה ברשתות החברתיות ובניית מעגל אינסופי של "חברים" שיצטרפו לעמוד שלכם, תאפשר לכל אחד ואחת מכם להרחיב באופן טבעי ומהיר את קהל לקוחותיכם.

 

מערכות ניהול מתקדמות לדיוור אלקטרוני

הפניית מבצעים, מידע, תכנים מקצועיים וכדומה, לכל אחד ואחת מלקוחות בית העסק שלכם, מתאפשרת באמצעות העמדת מערכת דיוור חכמה ומתקדמת, היודעת לבצע שליחת דברי דוא"ל (דואר אלקטרוני) לכל אחד ואחת מהם.


פרסום, מיתוג ויחסי ציבור

רשת האינטרנט מאפשרת לכם לקדם ולפעול למען האתר שלכם במגוון נרחב של דרכים ואמצעים, החל מרכישת שטחי פרסום (באנרים) באתרי ממוקדי קהל יעד, דרך העלאת תכנים מקצועיים לאתרי מאמרים ופורומים שונים ברחבי הרשת ועד ליצירת קהילת גולשים באמצעות יחסי ציבור נכונים בתוך הרשת ושתילת ידיעות תקשורתיות אודות המוצרים והשירותים שלכם.


בנוסף, עומדים לרשותכם עוד מגוון נרחב של אמצעי שיווק באינטרנט, המיועדים לכל צורך עסקי כזה או אחר. זה הזמן לגלות את נפלאות המערכת הטכנולוגית, וליהנות מאינספור אפשרויות להגדלת המכירות והרווחים. זה הזמן ליצור קשר עם המומחים לשיווק באינטרנט בחברת סימפלי סמארט בע"מ ולתאם פגישה שתזניק אתכם באינטרנט. התקשרו עכשיו ל- 03-9239888 ובואו להיפגש.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!