שיווק באינטרנט- ככה תעשו את זה נכון!

מעוניינים לבנות לבית העסק שלכם אתר תדמיתי? אתר מכירות און ליין? חנות וירטואלית? אם כך, חשוב לכם לזכור שמן העבר השני ישנו מישהו שאתם חייבים לעניין ולסקרן אותו במידה שתגרום לו לרצות להכיר מקרוב את השירות ו/או המוצר שלכם, האדם הזה מאוד חשוב עבורכם, כי מדובר בלקוח הפוטנציאלי העתידי שלכם - הגולש. 

לכן, אתם חייבים לעבוד עם מומחים. מומחים בתחום הבנייה, קידום אתרים ושיווק באינטרנט. המומחים מבית חברת סימפלי סמארט מציינים שהאינטרנט נחשב לזירת שיווק קשה ואכזרית במיוחד, היות והמטרה היא "לצוד" את הגולש בהרף זמן של שניות ספורות בלבד, כשבפרק הזמן קצרצר הזה שעומד לרשותנו, יש לספק לו מידע שיעורר בו סקרנות ועניין במידה שתוביל אותו אל האתר.

 

שימוש בפסיכולוגיה שיווקית שמטיבה להבין את הגולש עד לרמה של הנעה לפעולה

יחד עם זאת, איננו יודעים לכאורה שום פרט על הלקוח הפוטנציאלי העתידי, למעט העובדה שכל המתחרים שלנו מעוניינים "ללכוד" את תשומת לבו באותה הנחישות בדיוק. לפיכך, תחום קידום אתרים ושיווק באינטרנט דורש מידה לא מבוטלת של תחכום, הבנת צרכים ופסיכולוגיה שיווקית שמטיבה להבין את הגולש עד לרמה של הנעה לפעולה. 

 

תכנון מקדמי

בכדי לבנות אתר מנצח חשוב להקפיד על הנושאים הבאים, קיימים כמובן עוד נושאים חשובים ליצירת אתר מנצח, אולם אלו הם דרישות סף מקדמיות:

• איפיון חכם - יצירת אפיון חכם כולל למידה לעומק על השירות או המוצר הספציפי, על הזירה העסקית שבה פועלות חברות בתחום, וכן על המתחרים והיתרונות היחסיים שיש לבעל העסק כמו גם חסרונותיו בהשוואה למתחריו.

• קהלי היעד - חשוב לתכנן, לזהות ולבצע פילוח מדויק של קהל יעד בכדי שהפנייה אליו תהיה ברורה ורלוונטית

• כתיבת תוכן - חיוני לכתוב טקסט שיודע בדיוק כיצד ליצור את הקסם. טקסט ברור, ידידותי, נכון דקדוקית וכזה שמעביר את המסר בצורה פשוטה ומובנת.

• עיצוב מושלם - יש לעצב את האתר על ידי מעצב מקצועי בעיצוב שתואם את רוח החברה וליצור אתר ייחודי ומותאם למותג ולמוצרים שלכם.

• ניווט קל - יש לבנות את האתר כך שיכיל סידור תכנים קל לצורך התמצאות וניווט באתר 

המטרה: להפוך את התוכן לתוכן מנצח

שיווק באינטרנט דורש, כאמור, גם כתיבת תוכן שיווקי, כדי להעביר את המסר באופן אופטימלי ללקוחות הקצה. המסר השיווקי של בית העסק הינו חשוב, אך חשוב אף יותר לדעת כיצד להעביר בצורה נכונה ולהפוך את התוכן לתוכן מנצח. מחברת סימפלי סמארט מדגישים שכתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט איננה מסתכמת בהעברת אינפורמציה, וחשוב הטקסטים יפנו אל הראש וההיגיון של הלקוח, אבל יכתבו בצורה ברורה וידידותית.

 

באופן כללי, כתיבה נכונה באינטרנט מורכבת מכותרת, כותרת משנית וגוף הכתבה, כאשר הכותרת נדרשת ליצירת עניין ראשוני, בעוד שהכותרת המשנית אמורה לגרום לקורא להמשיך ולקרוא את הכתבה עד תום. לצורך זה, מומלץ להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בתחום כדי להבטיח שיווק באינטרנט נכון ואפקטיבי המתורגם למכירות.

שיווק באינטרנט

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!