קידום ממומן - יצירת תנועה בקליק

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים. התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

קידום ממומן - יצירת תנועה בקליק

קידום ממומן בגוגל לאתרים

כדי שאתר אינטרנט יחזיר את ההשקעה שנעשתה בו ויתחיל לייצר רווחים, לקוחות צריכים להכיר אותו, או ליתר דיוק להבחין בקיומו. איך עושים זאת? פרסום באינטרנט! האפשרות הקלה והמהירה ביותר היא קידום ממומן של גוגל. מרגע הקמת הקמפיין ותשלום ראשוני לגוגל, יופיע האתר בתוצאות החיפוש הרלוונטיות בדף הראשון. איך עושים זאת ? כיצד יודעים אילו מילות חיפוש מחפשים הגולשים? כמה כדאי להשקיע?  חברת סימפלי סמארט תיתן לכם מענה להקמת אתר אינטרנט יפה ונח לגולשים, כמו גם קידום ומיתוג האתר.  

 

יתרונותיו של קידום ממומן 

קידום ממומן נח מאוד והתוצאות שלו מיידיות, כלומר, הקמת קמפיין ממומן אולם מצריך ניתוח מעמיק של מילות מפתח רלוונטיות וידע מקצועי בנושא קידום. מהרגע שבו לקוח מקצה לגוגל את התקציב לקמפיין הממומן, יעלה האתר בכל התוצאות הרלוונטיות לדף הראשון ופניות של לקוחות לא יאחרו להגיע. כמו כן, קידום ממומן בניגוד לאורגני, אינו מצריך השקעה באתר עצמו ואינו תלוי בדבר, כל עוד מוקצה תקציב לגוגל האתר ימשיך להתפרסם בתוצאות הדף הראשון.

 

מה העלות?

קידום ממומן אינו מדע מדויק והמחירים משתנים מתחום אחד לשני. קיימות מילות חיפוש שהעלות עבור קליק אחד של גולש נמוכה מאוד ומסתכמת בעשרות אגורות וישנם מילות חיפוש שעלותן יקרה מאוד ואף יכולה להגיע לעשרות שקלים עבור קליק בודד, בייחוד כאשר מפרסמים בזירה הבינלאומית.

 

מה עדיף קידום אורגני או קידום ממומן?  

שילוב של קידום ממומן ואורגני יכול להיות שילוב מנצח, אולם רק חברה מנוסה יכולה לבצע זאת כהלכה ולכוון למילות החיפוש הרלוונטיות ביותר ולקהל היעד הנכון. ישנם מילות חיפוש יקרות מאוד שעדיף לבצע עבורן קידום אורגני ועבור מילות חיפוש זולות עדיף להשקיע בקמפיין ממומן.

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!