קידום ממומן בגוגל

היום, כשמישהו צריך מוצר או שרות הפעולה הראשונית שלו היא לחפש בגוגל. ואם אנחנו רוצים למכור לו אנחנו צריכים להיות שם בשבילו. קיימים שני אפיק שיווק בולטים בגוגל - קידום ממומן וקידום אורגני.

צריך להבין היטב את המודל העסקי של גוגל אם רוצים להגיע לתוצאות אפקטיביות בקידום ממומן. גוגל היא חברה שפועלת למטרות רווח וככזו שואפת למיקסום רווחיה. ההכנסות העסקיות שלה מגיעות מקידום ממומן. כלומר, אתם קהל היעד העיקרי של גוגל ומכם היא מרוויחה את התקציב העצום הנדרש לכל הפרוייקטים פורצי הדרך שלה.

הרעיון פשוט לכאורה. מודעה שלכם תתפרסם בעמוד גוגל, על פי הביטוי שנבחר, כשהמודעה איננה כרוכה בתשלום. אבל, פה הטריק. התקצב יורד מסל התקציב שהגדרתם כל פעם שגולש כלשהו ילחץ על המודעה. כלומר הגדרתם תקציב ראשוני והוא הולך ויורד בהתאמה לכמות הקליקים על המודעה שלכם. המחיר לכל קליק משתנה לפי רמת הביקושים בתחום ויכול להשתנות ומחירו יכול להיות מסכומים נמוכים מאוד, אפילו אגורות בודדות לעשרות שקלים לכל לחיצה. 

גוגל איננה זו שקובעת מה ערך הקליק. המחיר נקבע לפי רמת הביקוש וההיצע בכל תחום. לכן, ביצוע לא מקצועי של קמפיין קידום ממומן בגוגל יכול לעלות לכם אלפי שקלים בלי להביא לתוצאות הרצויות ולעומת זאת, ביצוע מקצועי ומיומן של קמפיין יכול להביא לתוצאות אקטיביות במיוחד בעלויות נמוכות משמעותית. 

גוגל בחרה בישראל ובעולם במספר לא גדול של חברות, שזכו להפוך ל"גוגל פרטנרס" בשל הרקוד העסקי שלהם ובשל מצויינות עובדיהן. עובד חברות אלו נדרשים לעבור בחינות מחמירות מדי שנה על מנת לשמר רישיון זה. בתמורה, גוגל דואגת ליידע את השותפים שלה על כל החידושים במנועי החיפוש שלה, מעמידה לרשותם יועץ צמוד וכן דואגת להכשרה מקצועית טלפונית כל השנה לעובדי חברות אלו. בכך, הקמפיינים של חברות אלו הופכים למקצועיים ומניבים הרבה יותר עבורכם.

חברת סימפלי סמארט הינה, מזה שנים ארוכות "גוגל פרטנרס" ומייצרת קמפיינים מיטביים ואפקטיבים עבור החברות המובילות בישראל בגוגל. בחברה, צוות מקצועי ומיומן שאמון כל כל נושא הקידום הממומן, צוות שיודע להביא תוצאות. בנוסף, בסימפלי סמארט צוות מעצבים בסטודיו שלנו שיודע להכין באנרים אפקטיביים במיוחד בשבילכם לקמפיינים של רימרקטינג, שותפים ועוד.

אז, אם אתם רוצים וצריכים להגדיל מכירות, זה הזמן לפנות למומחים שלנו. הקמפיין הממומן שלכם תכף מתחיל ואתם תראו תוצאות בקופה. התקשרו עוד היום לתיאום פגישה ללא התחייבות לטלפון 03-9239888.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!