צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

קידום אתרים – הסודות של המקצוענים

קידום אתרים – הסודות של המקצוענים

נוסחאות ההצלחה למינוף אתרי אינטרנט

אחרי שיצרנו אתר אינטרנט מרשים ואטרקטיבי הכי חשוב  לדאוג ליחסי הציבור שלו, כלומר לשלב קידום אתרים. אך לא כל מי שעוסק בקידום אתרים מצליח לממש את המטרות שלשמו נועד האתר, לכן חשוב להשאיר את העבודה למי שיודע ומכיר את רשת האינטרנט, מבין את השוק האינטרנטי ואת עקרונות השיווק, בצורה כזו שתביא את העסק שלך לשגשוג והצלחה בזכות אתר האינטרנט שלך. אז איך המקצוענים האמיתיים עושים זאת? חברת סימפלי סמארט חושפת לפניכם מספר סודות להבאת אתר האינטרנט שלכם להצלחה שיווקית.

 

קידום אתרים  - מטרות

בתחום קידום אתרים יש שלוש מטרות ברורות הנבנות האחת על גבי השנייה:

  1. להביא - להזרים תנועה אל תוך האתר של העסק על ידי מיצובו במקום הנכון
  2. להשאיר - ליצור משיכה ועניין שישאירו את הגולשים באתר זמן רב ככל האפשר
  3. להניע לפעולה - להוביל לסקרנות הגולש ולייצר מכך ליד או סגירת עסקה ישירות באתר

 קידום אתרים המבוסס על נוסחאות

  1. להביא את הגולשים עד אליך בקידום אורגני

הבאת הגולשים לאתר מתבצעת ביעילות הגבוהה ביותר באמצעות קידום האתר במנועי החיפוש ובראשם גוגל בקידום אורגני או בקידום ממומן.

קידום ממומן, משמעותו רכישת מודעות מגוגל באחד מהמקומות הראשונים בראש העמוד או בבאנרים בצד שמאל למילות חיפוש מסוימות המתייחסות לאתר המקודם. קידום אורגני, נעשה על ידי אנשי מקצוע ומביא לנוכחות משמעותית בעמודים הראשונים ולכמות יציבה של פניות לאתר. הקידום האורגני אפקטיבי בישראל יותר מקידום ממומן מכיוון שהוא נתפס כאמין יותר.

המקצוענים של חברת סימפלי סמארט בע"מ,  מבינים קידום אתרים, חיים קידום אתרים ונושמים קידום אתרים ולכן מייצרים תוצאות אפקטיביות ללקוחותיהם. זאת, באמצעות שינויים תכופים בקוד האתר, יצירת תוכן משתנה, קישורים רלוונטיים לאתר ותחרות מתמשכת מול גוגל ומול המתחרים שלכם ברשת. בעצם, יש להסתכל על הקידום האורגני כזירת מלחמה מתוחכמת בעולם המודרני, שבה זוכה מי שברשותו צבא גדול יותר, מקצועי יותר ומתוחכם יותר. לכם נשאר למצוא את החברה בעלת הצבא הטוב ביותר שיעמוד לרשותכם.

החשוב ביותר למצוא חברה שברשותה מחלקת פיתוח, כלומר "צי מתכנתים" הנמצא בחברה ומפתח "טכנולוגיות קרב" מול גוגל. רק חברה כזו, תוכל להביא לתוצאות משמעותיות עבורכם.   

      2. להשאיר את הגולש באתר

השארת הגולשים באתר תעשה באמצעות עיצוב ייחודי, נכון וידידותי לאתר ותוכן קריא, קליט, מזמין ולא מעמיס.

      3. להניע את הגולש לפעולה

יצירת לידים או עסקאות תעשה על ידי יצירת תהליך נכון שעובר הגולש באתר וטקסטים שיווקיים שנותנים לו מענה לצרכיו, רצונותיו ושאיפותיו.

 

מחקרים, תוכניות ואסטרטגיות

כדי לממש את כל אלה יש צורך בביצוע של מחקר מעמיק המתחיל בפלח השוק אליו מתייחס האתר המקודם. חשוב להבין כי קיים הבדל בין קהל יעד כללי למוצר, כמו זה המגיע דרך חנות בקניון או שיחת טלפון, לבין זה המגיע דרך הרשת. לאחר שהובנו כל מרכיביו של קהל היעד (כולל צרכיו ובביטויי המפתח אותו הוא עשוי להקיש במנוע החיפוש) ניתן לבנות אסטרטגיה שיווקית המתאימה לאתר. מאחורי אסטרטגיה מנצחת עומדים מקצוענים בעלי ניסיון רב.

 

לנצח באינטרנט

בסופו של יום. בניית אתר וקידומו בגוגל למול ההשקעות בשיווק העסק שלכם, מתגלה כעסקה הטובה ביותר בשוק ביחס של עלות תועלת. לכן, חפשו את החברה הטובה והמקצועית ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם. בכך תוכלו להבטיח לעצמכם אתר מרשים, קידום מקצועי וזרימה קבועה של לקוחות וכמובן לחסוך באפיקי שיווק אחרים ויעילים פחות.

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!