קידום אתרים באינטרנט

בניתם אתר מושקע? יש כמה דברים שרצוי שתדעו על קידום אתרים באינטרנט

בניתם לבית העסק שלכם אתר אינטרנט מושקע? יש כמה דברים שרצוי שתדעו על קידום אתרים באינטרנט. המומחים מבית סימפלי סמארט מסבירים שבשלב זה שבו מסיימים את בניית אתר אינטרנט, ניתן אמנם לסמן וי על משימה שהושלמה, אבל כאן מתחילה, למעשה, המשימה האמתית: איך להביא את האתר למקום ריאלי בגוגל ומה נדרש לעשות כדי לשמר את ההישגים? 

 

ישנן כיום שתי אפשרויות עיקריות לקידום אתרים באינטרנט: קידום אתרים אורגני וקידום ממומן, ונשאלה השאלה: מה עדיף? חברת גוגל מציעה לבעלי אתרים קמפיין פרסומי ממומן, כשהדבר מבטיח שהאתר ימוקם בעמוד התוצאות הראשון. לקמפיין הממומן יש יתרון בולט על פני הקידום האורגני מעצם הופעתו באופן מידי בדף התוצאות הראשון ברגע התשלום לגוגל אולם יש לו גם חסרונות רבים.

 

קידום אתרים אורגני לעומת קידום ממומן

 

קידום ממומן כשיטה לקידום אתרים באינטרנט נשמעת מבטיחה ונחמדה, אבל ברגע שהתקציב שיועד לצורך זה נגמר, האתר ייעלם ממיקומו בדף הראשון של גוגל. מעבר לכך, ישנם לעתים מקרים שבהם עולה הצורך במילות חיפוש נפוצות. שהתעריף שלהם מאוד גבוה עבור כל הקלקה בודדת מצד הגולש ויכול להגיע לעשרות שקלים. במצב כזה, כמות הקלקות קטנה גורמת לעלות הפרסום הממומן לזנק לסכומים אסטרונומיים. לעומת זאת קידום אתרים אורגני הינו היותו תהליך הדרגתי שיכול להימשך חודשים ספורים ודורש סבלנות ואורך רוח, אבל תוצאותיו נשמרות לאורך זמן, זאת בהנחה שהאתר ממשיך כל העת להיות תחת פיקוח מתמיד של מומחים בתחום.

 

מומחיות בזירה הדיגיטלית

 

יתרון נוסף בתהליך של קידום אתרים אורגני מתייחס לעובדה שעלותו ידועה מראש והתשלום מתבצע על בסיס חודשי, כך שאין הרבה מקום להפתעות. בסיכומו של דבר, מבחינת קידום אתרים באינטרנט, יוצא שהקידום האורגני משתלם יותר לאורך זמן. זאת מכיוון, שעלות כניסה של גולש לאתר זולה בצורה דרמטית מעלות כניסה בקידום הממומן.

 

לשלב וליהנות מכל העולמות בקידום אתרים באינטרנט

 

ההמלצה היא לשלב, לפחות בשלב ההתחלתי, בין הקידום האורגני לבין הקמפיין הממומן, ובמקרים מסוימים גם מעת לעת בהתאם לצורך. אולם, חשוב לדעת שקידום אתרים באינטרנט איננו עניין של מה בכך, אלא דורש ניסיון רב והבנה מעמיקה בזירה הדיגיטלית, וקידום שמיושם באופן בלתי מקצועי ולקוי וללא הקפדה על עמידה בחוקיה הנוקשים של גוגל, עלול להוביל לכך שהאתר "ייזרק" לתהום האינטרנט, דבר שיכול להסב לבעל האתר נזקים כבדים ובלתי הפיכים. לעומת זאת, חברה מקצועית שמומחית בקידום אתרים באינטרנט תוכל להוביל אתכם לתוצאות מרשימות.

 

זה הזמן להתייעץ עם המומחים של סימפלי סמארט, לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות התקשרו עוד היום לטלפון 03-9239888 

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!