צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

קידום אתרים באינטרנט

קידום אתרים באינטרנט

בניתם אתר מושקע? יש כמה דברים שרצוי שתדעו על קידום אתרים באינטרנט

בניתם לבית העסק שלכם אתר אינטרנט מושקע? יש כמה דברים שרצוי שתדעו על קידום אתרים באינטרנט. המומחים מבית סימפלי סמארט מסבירים שבשלב זה שבו מסיימים את בניית אתר אינטרנט, ניתן אמנם לסמן וי על משימה שהושלמה, אבל כאן מתחילה, למעשה, המשימה האמתית: איך להביא את האתר למקום ריאלי בגוגל ומה נדרש לעשות כדי לשמר את ההישגים? 

 

ישנן כיום שתי אפשרויות עיקריות לקידום אתרים באינטרנט: קידום אתרים אורגני וקידום ממומן, ונשאלה השאלה: מה עדיף? חברת גוגל מציעה לבעלי אתרים קמפיין פרסומי ממומן, כשהדבר מבטיח שהאתר ימוקם בעמוד התוצאות הראשון. לקמפיין הממומן יש יתרון בולט על פני הקידום האורגני מעצם הופעתו באופן מידי בדף התוצאות הראשון ברגע התשלום לגוגל אולם יש לו גם חסרונות רבים.

 

קידום אתרים אורגני לעומת קידום ממומן

 

קידום ממומן כשיטה לקידום אתרים באינטרנט נשמעת מבטיחה ונחמדה, אבל ברגע שהתקציב שיועד לצורך זה נגמר, האתר ייעלם ממיקומו בדף הראשון של גוגל. מעבר לכך, ישנם לעתים מקרים שבהם עולה הצורך במילות חיפוש נפוצות. שהתעריף שלהם מאוד גבוה עבור כל הקלקה בודדת מצד הגולש ויכול להגיע לעשרות שקלים. במצב כזה, כמות הקלקות קטנה גורמת לעלות הפרסום הממומן לזנק לסכומים אסטרונומיים. לעומת זאת קידום אתרים אורגני הינו היותו תהליך הדרגתי שיכול להימשך חודשים ספורים ודורש סבלנות ואורך רוח, אבל תוצאותיו נשמרות לאורך זמן, זאת בהנחה שהאתר ממשיך כל העת להיות תחת פיקוח מתמיד של מומחים בתחום.

 

מומחיות בזירה הדיגיטלית

 

יתרון נוסף בתהליך של קידום אתרים אורגני מתייחס לעובדה שעלותו ידועה מראש והתשלום מתבצע על בסיס חודשי, כך שאין הרבה מקום להפתעות. בסיכומו של דבר, מבחינת קידום אתרים באינטרנט, יוצא שהקידום האורגני משתלם יותר לאורך זמן. זאת מכיוון, שעלות כניסה של גולש לאתר זולה בצורה דרמטית מעלות כניסה בקידום הממומן.

 

לשלב וליהנות מכל העולמות בקידום אתרים באינטרנט

 

ההמלצה היא לשלב, לפחות בשלב ההתחלתי, בין הקידום האורגני לבין הקמפיין הממומן, ובמקרים מסוימים גם מעת לעת בהתאם לצורך. אולם, חשוב לדעת שקידום אתרים באינטרנט איננו עניין של מה בכך, אלא דורש ניסיון רב והבנה מעמיקה בזירה הדיגיטלית, וקידום שמיושם באופן בלתי מקצועי ולקוי וללא הקפדה על עמידה בחוקיה הנוקשים של גוגל, עלול להוביל לכך שהאתר "ייזרק" לתהום האינטרנט, דבר שיכול להסב לבעל האתר נזקים כבדים ובלתי הפיכים. לעומת זאת, חברה מקצועית שמומחית בקידום אתרים באינטרנט תוכל להוביל אתכם לתוצאות מרשימות.

קידום אורגני דורש פעילות מתמשכת באתר שכוללת: בדיקת שוק - בדיקת מתחרים וחקר ביטויי מפתח למציאת הביטויים המיטביים עבורכם לקידום, ביטויים שבהם ההגעה למקומות הראשונים תהיה בעלת האפקטיביות הרבה ביותר, לאחר שייבחרו ביטויי המפתח יש לבצע עבודה אינטנסיבית באתר עצמו. ביצוע קידום אתר הינה מלאכה שצריכה להתבצע על ידי מקצוענים אמתיים שיודעים להתייחס להיבטים החשובים ביותר בהליך הקידום. בין היתר, חשוב להתייחס לאיכות התוכן שנמצא באתר המקודם, לוודא כי טכניקת בניית הקישורים טבעית לחלוטין בעיני גוגל ולדאוג לאופטימיזציה מיטבית של האתר המקודם.

 

תוכן איכותי    

בתהליך קידום אתר חשוב להוסיף לאתר תוכן מקורי שנכתב על ידי כותבי תוכן מקצועיים. המטרה של התוכן הוא לגרום לגוגל לתת לאתר ניקוד על הוספת תוכן בתדירות. תוכן זה חייב להיות מקורי ולא מועתק. כלומר, שלא יופיע באתר אחר באופן זהה או דומה. 

 

בניית הקישורים חייבת להיראות טבעית בעת קידום אתר

גוגל מעניק ניקוד גבוה לאתרים בעלי קישורים רלוונטיים אליהם. כאשר ניגשים אל קידום אתר חשוב לוודא כי עושים ככל שרק אפשר על מנת שטכניקת בניית הקישורים תהיה טבעית בעיני מנוע החיפוש, כך יהיה ניתן להימנע מעונשים בדירוג ותוכלו לעלות למעלה בתוצאות.

 

אופטימיזציה מקיפה של האתר המקודם

נקודה נוספת וחשובה היא ביצוע אופטימיזציה מיטבית של האתר המקודם בכל עמוד ועמוד. בין אם מדובר על תגיות ובין אם שילוב של תמונות ומדיה בעמודים, חשוב להקדיש לנושא הזה מחשבה רבה כדי שיהיה לאתר שלכם את היתרון הרצוי בקידום במנוע החיפוש גוגל. אופטימיזציה מקצועית של האתר יכולה לעשות הבדל גדול ולהביא את האתר שלכם למקום גבוה יותר במנוע החיפוש. ביצוע אופטימיזציה לאתר היא הנגשת המידע לגוגל בצורה המועדפת עליו, וזה דורש ייצור כתובות ידידותיות, הוספת דסקריפשן ואלטים לתמונות ועוד. אלו רק חלק מהפעולות הנדרשות לשיפור "ציון" האתר. לכן, המומחים לקידום אתר בגוגל עוסקים כל הזמן בשיפור מדדי האתר.

קידום אתרים מחיר  

כמו בכל תחום, גם בתחום קידום האתרים המחיר נקבע לפי כמה פרמטרים חשובים. סוג הקידום - קידום אורגני או קידום ממומן בגוגל או קידום בפייסבוק וברשתות, תכולת ההצעה והמקצועיות וכתוצאה מזה האפקטיביות של מי שיבצע עבורכם את הקידום בפועל. בנוסף, חשוב לבדוק אם מי שיבצע עבורכם את הקידום הינו פרילנסר או חברה מקצועית בעלת תוצאות מוכחות.

 

קידום אתרים מחיר לקידום אורגני

כשבודקים את המחיר לקידום אורגני בגוגל, חשוב לבדוק בנוסף מה תכולת ההצעה. האם ההצעה כוללת טיפול בפועל באתר שלכם, עדכונים באתר, ביצוע אופטימיזציה וטיפול בקוד האתר. האם ההצעה כוללת כתיבת מאמרי קידום רלוונטיים ובכמה מאמרים מדובר, האם ההצעה כוללת קישורים ועוד. כמו כן, חשוב לבדוק ולוודא שאתם מקבלים דו"חות קבועים של מיקומי הביטויים שלכם ושל הפעולות שנעשו עבורכם במהלך הקידום.

 

קידום אתרים מחיר לקידום ממומן

גם בנושא העלות של הקידום הממומן, חשוב לבדוק היטב מהי תכולת ההצעה שקיבלתם. במקרים רבים נהוג לשלם אחוז מסוים מעלות הקמפיין או עלות מינימלית לניהול הקמפיין. אולם, חשוב לבדוק את התכולה: האם ההצעה כוללת בניית תקציב, הקמת קמפיין בודד או מספר קמפיינים, האם ההצעה כוללת מיכסום קבוע של הקמפיין, דו"חות חודשיים, פגישות עם מנהל הקמפיין, וכד'. כמו כן, מרכיב חשוב מעלות הקמפיינים הוא יצירת באנרים שיווקיים. לכן, חשוב לבדוק אם ההצעה כוללת את עלות העיצוב של הבאנרים על ידי מעצב מקצועי. 

 

קידום אתרים מחיר לעומת תועלות

מכיוון שעלות הקידום שכוללת גם את מחיר הקידום האורגני או ניהול הקמפיינים בגוגל היא משמעותית,  חשוב לבדוק מה התועלות שאתם מפיקים מהם. חברות מקצועיות שהתמחו בניהול תקציבים ובקידום אורגני יגיעו לתוצאות מיטביות הרבה יותר עבורכם. קידום אתרים איכותי ומקצועי הינו הדרך הכדאית ביותר כיום להגיע לחשיפה אפקטיבית וליצירת ניראות אמיתית עבורכם ברשת האינטרנט. במחלקת קידום האתרים של סימפלי סמארט, מחברות האינטרנט המובילות, הגדולות והמקצועיות בישראל, ממתינים לכם אנשי קידום אתרים מקצועיים שמתמחים הן בקידום אורגני והן בקידום ממומן, סימפלי סמארט בע"מ, מקדמת מזה שנים אתרים מובילים בתחומים שונים שמניבים ללקוחותיה רווחים. פנו עכשיו לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות ותקבלו הצעת מחיר שתפתיע אתכם. 

 זה הזמן להתייעץ עם המומחים של סימפלי סמארט, לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות התקשרו עוד היום לטלפון 03-9239888 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!