קידום אתרים אורגני - מהו?

תחום הדיגיטל טומן בתוכו עולמות שלמים של דרכי שיווק בהן ניתן להגיע ללקוחות פוטנציאלים. בין אם מדובר על חנות באינטרנט או אתרי תדמית שונים, אין ספק שבעולם המודרני והמתפתח של ימינו תעודת הזהות של כל ארגון או עסק נמצאת באינטרנט. כאמור, ישנם המון דרכי שיווק - קידום ממומן, קידום ברשתות החברתיות, קידום אתרים אורגני ועוד. בכדי שבית עסק ידע באילו אסטרטגיות שיווקיות עליו לנקוט בכדי להגדיל את מאגר הלקוחות שלו, עליו לפנות לחברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בתחום השיווק.

 

מהי המהות של קידום אתרים אורגני (SEO) 

קידום אתרים אורגני היא דרך אפקטיבית שמניעה גולשים אשר הקלידו ביטויי חיפוש במנועי החיפוש להיחשף אליכם ולהיכנס לאתר שלכם. לדוגמא, אם אנו זקוקים לשירותיו של "טכנאי מחשבים בתל אביב", כאשר נקליד את הביטוי במנוע החיפוש יופיעו בפנינו המון תוצאות. מרבית האנשים יקליקו על התוצאות בעמוד הראשון ולכן עסק אשר יופיע במקומות הללו יגדיל את ההכנסות שלו. חשוב לציין, בכדי להגיע לתוצאות הללו יש צורך בביצוע פעולות על בסיס יומיומי על ידי מומחים בכדי לגרום לגוגל לתעדף את האתר שלכם על פני המתחרים.

  

כיצד נעשה קידום אתרים אורגני 

חברת הקידום שאת שירותיה תשכרו צריכה לבצע המון פעולות אנליטיות ויצירתיות כאחד בכדי לגרום לביטויים להופיע בתוצאות הראשונות. אלפי חברות מתחרות על המקומות הרלוונטיים ולכן יש צורך לבצע פעולות איכותיות ומקצועיות לאורך זמן.

 

חקר ביטויי מפתח

לפני שמתחילים, אנחנו בסימפלי סמארט דואגים לבצע עמכם שיחות איפיון, ללמוד את הארגון שלכם ולבצע מחקר מקצועי של ביטויי מפתח שכולל את הביטויים הרלוונטיים לעסק שלכם, כלומר, באילו ביטויים הגולש ישתמש כדי להגיע אליכם ומהו נפח החיפושים החודשי של אותם ביטויים.

 

קידום אתרים אורגני - מהו?

פעילות מתמשכת לאורך זמן

מגוון דרכי הפעולה השונות כוללות הזנת תוכן איכותי באופן קבוע לאתר שלכם, יצירת פרופיל קישורים פנימי בכדי שיועיל לחוויית המשתמש וידגיש את חשיבותם של דפים מסוימים ביחס לאחרים. יצירת קישורים טבעיים של אתרים אחרים בתחום העיסוק של האתר שלכם, ביצוע אופטימיזציית התוכן באתר שלכם ועוד ועוד. כלל הפעילויות הללו מתבצעות על ידי צוות המומחים שלנו בסימפלי סמארט עבורכם.

 

קידום אתרים אורגני הינו תהליך שאורך זמן ותוצאותיו אינן מידיות, אך עם זאת מדובר על תהליך מאוד אפקטיבי ומשתלם לטווח הארוך. הנכם מוזמנים להגיע אלינו לביצוע אנליזה מקצועית לאתר שלכם או לתחום שלכם ולגבש אסטרטגיית קידום אפקטיבית. הפגישה הינה ללא תשלום וללא התחייבות.

צרו איתנו קשר כעת >>

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!