להגיע אל הטופ בגוגל: מה כדאי לדעת על קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני | סימפלי סמארטסיימתם זה עתה לבנות אתר אינטרנט מושקע לבית העסק שלכם? זהו הטיימינג לקידום האתר כדי להביאו למיקום שיביא אליו גולשים, אם באמצעות קמפיין ממומן אם בעזרת קידום אתרים אורגני. כאן מתעוררת השאלה: איזו אפשרות עדיפה? המומחים מבית חברת סימפלי סמארט מסבירים שגוגל מציעה לאתרים קמפיין פרסומי ממומן, מה שמבטיח את מיקומו של האתר בדף התוצאות הראשון. יתרונו הבולט של הקמפיין הממומן נעוץ בתוצאותיו המידיות, היות והאתר יופיע בתוצאות הדף הראשון מיד לאחר התשלום לגוגל. נשמע אולי נחמד ומבטיח, עד שהתקציב יגמר. לכשנגמר התקציב עלול האתר להיעלם באופן מיידי ממיקומו בדף הראשון של תוצאות החיפוש. יתרה מכך, ישנן לעתים מילות חיפוש קשות שגוגל עשויה לגבות עבורן עלות גבוהה לקליק בודד מצד הגולש.

מה משתלם יותר מבחינת העלויות?

מומחי סימפלי סמארט מציינים שבנסיבות הללו די במספר הקלקות מצומצם כדי שעלות הפרסום הממומן תטפס ותאמיר לסכומים גבוהים במיוחד. קידום אתרים אורגני, לעומת זאת, מהווה תהליך הדרגתי שדורש סבלנות, אולם תוצאותיו הנן ארוכות טווח, ובמידה והאתר מצליח להתברג באופן אורגני בדף הראשון, אזי קרוב לוודאי שהוא ישמור על מקומו, זאת בהנחה שממשיכים בעבודת הקידום כדי לשמר את התוצאות. מבחינת העלויות, עלותו של הקידום האורגני ידועה מראש, תוך שהתשלום מתבצע מידי חודש בחודשו, כך שאין הפתעות. בטווח הארוך, קידום אתרים אורגני משתלם יותר מאחר ועלויותיו על פי רוב נמוכות יותר. עם זאת, במקרים מסוימים מומלץ לשלב בין קידום אורגני לקמפיין ממומן.

הבנה מעמיקה וניסיון רב בזירה הדיגיטלית

חשוב להדגיש שגם כשהאתר מצליח להגיע אל העמוד הראשון בגוגל בעזרת קידום אתרים אורגני, מומלץ שלא להפסיק את הקידום אלא להתמיד בו, כאמור, באופן שוטף ושיגרתי כדי לשמור על המיקום שהושג. קידום אורגני באינטרנט דורש הבנה מעמיקה וניסיון רב בזירה הדיגיטלית, ובמידה והקידום נעשה באופן לקוי או בלתי מקצועי מבלי להקפיד על החוקים הנוקשים שהתוותה גוגל לקידום האורגני, עלול האתר "להיענש" בחומרה ולהיזרק אל תהום האינטרנט, מה שעלול להסב לבעל האתר נזק גדול ובלתי הפיך ולגרום לכך ששכרו יצא בהפסדו.

זה הזמן להתייעץ עם המומחים. הנכם מוזמנים להתקשר אלינו לפגישת ייעוץ ללא התחייבות

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!