תוצאות מוכחות בקידום אורגני

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים.  

תוצאות מוכחות בקידום אורגני

להביא את העסק גבוה עם המקצוענים

במחלקת קידום אתרים אורגני של סימפלי סמארט, מחברות האינטרנט המובילות, הגדולות והמקצועיות בישראל, ממתינים לך אנשי קידום אתרים מנוסים, מקצועיים בעלי ידע רב ומוטיבציה אמיתית לנצח יחד איתך ולהביא את האתר שלך לנוכחות מרשימה ואפקטיבית בגוגל וברשת אינטרנט. הצוות שלנו יבצע עבורך בדיקת מילות מפתח לקידום האורגני, בניית אסטרטגיית חדירה, בדיקת תאימות אתר ואופטימיזציה, כתיבת מאמרים, יצירת לינקים איכותיים ופעולות נוספות אשר יזניקו אותך אל העמודים הראשונים במנועי החיפוש ויביאו את העסק שלך לחשיפה אפקטיבית ובעלת תוצאות כלכליות בשטח. קידום אתרים אורגני הינו הדרך הכדאית ביותר כיום להגיע לחשיפה אפקטיבית וליצירת ניראות אמיתית לאתר שלך ברשת האינטרנט.

האתר של Take 2 מקום ראשון ושני בגוגל עבור הביטוי אודישנים

קידום אתרים אורגני ברשת שהביא למקום ראשון בגוגל


המחלקה האורגנית לקידום אתרים  

ישנן שיטות רבות בהן נעזרת מחלקת קידום אתרים אורגני של חברת Simply-Smart.com . כל השיטות הללו מבטיחות את קידום האתר שלך במנועי החיפוש המובילים וברשתות החברתיות החשובות. ככל שהחשיפה תגדל - כן ירבו כניסות הגולשים לאתר שלך.


למחלקת קידום אתרים אורגני בסימפלי סמארט, יש את הכלים להפוך את האתר שלך לשיחת היום ברשת. 

רשתות חברתיות

ישנן כיום מספר גדול של רשתות חברתיות (פייסבוק, טוויטר), שחברים בהן מאות מיליוני אנשים. אנשי מחלקת קידום אתרים אורגני של חברת Simply-Smart.com , ירשמו בשמך לרשתות הללו ויספרו לחברי הרשת על פעילותך ועשייתך. ככל שתיחשף למספר גדול יותר של חברים ברשתות הללו - יגדל כוח השיווק של האתר שלך.

 

כתיבת מאמרים

כתיבת מאמרים שיווקיים ופרסומם, יגדיל את מספר החשיפות של אתרך בגוגל ובמנועי החיפוש האחרים כגון: יאהו, וואלה וכו'. כתיבת המאמרים תקדם את האתר שלך במדרוג מנועי החיפוש הללו, ככל שיקליקו על הקישורים שלהם כדי לקרוא אותם.

 

כתיבת בלוגים

מחלקת קידום אתרים אורגני תכתוב ותפרסם בלוגים בשמך. הבלוגים יספרו על השירותים שאתה מעניק ויעודדו גלישה של הקוראים אל האתר.

 

בחברת "סימפלי סמארט" נעזרים אנשי ה SEO במחלקות המקבילות כגון מחלקת הפיתוח ותכנות, מחלקת האיפיון והעיצוב וביחד מייצרים לך תוצאה אפקטיבית אמיתית. בנוסף, האתרים שלנו מצטיינים בפסיכולוגיה שיווקית מנצחת, נראות אטרקטיבית ומובילות טכנולוגית.

 

האתר של סימפלי סמארט מקום ראשון בגוגל ב"אתרי מובייל"

 

קידום אתרים אורגני

בזמן האחרון נשמעים לחשושים שונים, הטוענים כי קידום אתרים אורגני איננו כבעבר, וכי, במידה רבה, ניתן להכריז על מותו. האם ישנה אמת בדבר? כראיה לנכונות הדבר, מביאים המקטרגים את הצרת צעדיהם של מבצעי קידום אתרים אורגני בגוגל ובפייסבוק. וכעת - למציאות: ברור כי גופים מסחריים כמו פייסבוק או גוגל יעדיפו לתת את העדיפות לבעלי אתרים בקידום ממומן, הם צריכים להצדיק את התשלום אותו הם גובים עבור הפרסום בפלטפורמות שלהם. אבל, היות ומדובר בגופים עסקיים חכמים, הם לא יגבילו יותר מידי את המקדמים המקצועיים, למשל, כמו חברת הקידום סימפלי סמארט, על מנת שלא לכרות את הענף עליו הן יושבות - לא מבחינת המקדמים האורגניים (אשר נכון לכיום - מייצרים להם נפח גדול מהתעבורה) ולא מבחינת הגולשים אשר נאמנותם תלויה באמונם במהימנותה של הפלטפורמה בה הם נמצאים.

קידום אתרים אורגני - מדוע הוא מהווה את המדד האמיתי?

תארו לעצמכם כי היינו מספרים לכם שמישהי נבחרה למלכת היופי. מספר דקות לאחר מכן, היינו מספרים לכם, שאותה מישהי שילמה כסף רב למארגני התחרות, על מנת לזכות בתואר. גולשים סומכים על גוגל ועל תוצאות דירוג האתרים שלה, מאחר והם רואים בהן תוצאות אמיתיות. ברגע שגוגל תוציא את הקידום האורגני לגמרי מהתמונה, הגולשים יפסיקו לסמוך על תוצאות הדירוג שלה, מאחר ומהי החוכמה הגדולה לזכות בתחרות, כשאתה משלם על מנת לזכות?

היין והיינג של הקידום

קידום אתרים אורגני וקידום ממומן ימשיכו להתקיים זה לצד זה בפלטפורמות הגדולות, כאשר מידי פעם, תנסה מי מהן לבצע מהלך כלשהו, שאמור יהיה להגדיל את ההכנסות שלה מקידום ממומן. הגולשים יגיבו בנטישה, ועד מהרה, הפלטפורמה תיקח אחורה צעד קטן יותר מזה שלקחה קדימה. מבחינה עסקית, לא ניתן להאשים גופים כמו גוגל או פייסבוק על כך שהם רוצים להרוויח, מצד שני, גם לגולשים יש מה לומר בנושא, וככל שזה תלוי בהם, הם מעדיפים את הפלטפורמות שלהם אמינות וחינמיות. מה שישאיר את שני סוגי הקידום בעמדות כוח זהות.

התקשרו עכשיו לתיאום פגישה אישית עם מומחי האינטרנט שלנו.

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!