קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני בגוגלבשביל לבלוט צריך להיות שם. בין המקומות הראשונים בעמוד הראשון של גוגל. כי זה המקום שכולם מחפשים בו. 

כמובן, שרצוי ואפשר לשלב גם קמפיינים של קידום ממומן. אבל תמיד צריך לזכור, שבגלל שמדינת ישראל היא מדינה קטנה יחסית. והטקסטים בגוגל הם בעברית. התחרות קטנה יותר משמעותית מאשר במדינות אחרות, ולכן במשאבים צנועים יחסית ניתן להגיע לעמוד הראשון. כך, המחיר לקליק יהפוך לנמוך משמעותית מהמחיר לקליק בקידום הממומן.

בשביל להגיע למקום הראשון, חייבים לפנות למומחים

מומחי הקידום האורגני בגוגל של סימפלי סמארט עומדים לרשותכם עם הכשרה, ידע, ניסיון והצלחות מוכחות עם מגוון רחב של לקוחות. המומחים שלנו ינטרו את האתר שלכם במגוון כלי בקרה ומדידה, יבצעו חקר מילות וביטויי מפת מקיף ויכינו תוכנית עבודה אפקטיבית לקידום האתר שלכם גבוה במנועי החיפוש.

אופטימזציה של התוכן וגם.. תוכן איכותי

המומחים שלנו יעשו סריקה מקיפה של התוכן באתר שלכם, יופיעו כלים לאופטימזציה שמשמעותם שיוסיפו מידע שימושי עבור כלי הסריקה של גוגל בכל אחד מעמודי האתר. יוסיפו כתובות ידידותיות בכדי להקל על הסריקה ועוד ועוד. בכך האתר יהפוך לאטרקטיבי יותר מבחינת גוגל ממתחריו.

בכדי שהאתר יהפוך לבעל נוכחות מיטבית בסריקות של גוגל. מומחי התוכן של סימפלי סמארט יוסיפו תכנים חדשים שייכתבו בדיוק נמרץ לפי הדרישות של גוגל. תכנים עשירים, כמות מסויימת של מילים בדף, כמות מדודה של ביטויי מפתח בכל עמוד וכמובן אופטימזציה מיטבית של התכנים לפי הדרישות של גוגל.

ועוד סודות מקצועיים

כמובן, שהנושאים הללו לא מספיקים. יש לבצע לינקים איכותיים לאתר מאתרים בעלי תוכן דומה. יש לבצע שינויים תדירים בקוד האתר. יש לבדוק את משקל וציון האתר בכלי מדידה וללנטר אותו באופן קבוע. בקיצור, עבודה רבה למומחים שמקדישים שעות רבות בחודש לכל אתר ואתר שנמצא במסלול קידום אורגני בסימפלי סמארט.

תוצאות מוכחות

אבל, זה מאוד כלכלי וכדאי. בגלל שבדיוק ככה מייצרים יתרון תחרותי מול המתחרים ומגיעים גבוה, למעלה למעלה בקידום אורגני בגוגל בדיוק במקום שבו הלקוח הרלוונטי הבא שלכם עשוי להסתכל. במקרה הזה, אנחנו מקפידים ל"שים את המטבעות בדיוק מתחת לפנס" של הלקוח הבא שלכם.

בניתם אתר אינטרנט מושקע? כמה דברים שכדאי לדעת על קידום אורגני וקידום ממומן

בניתם לבית העסק שלכם אתר אינטרנט מושקע ומהוקצע? כעת הגיע הזמן לקדם את האתר למיקום ראלי בגוגל כדי שגולשים יוכלו לדעת על קיומו, אם על ידי קמפיין ממומן או באמצעות קידום אורגני. בשלב זה, רבים מקרב בעלי האתרים העסקיים עשויים להתחבט ולהתלבט בנוגע לאפשרות העדיפה. אנשי הצוות המקצועי מבית חברת סימפלי סמארט מציינים שבאמצעות קמפיין פרסומי ממומן, תוכלו להגיע מיידית לעמוד התוצאות הראשון. 

אין ספק שמדובר ביתרון בולט, מאחר והאתר צפוי להופיע בדף התוצאות הראשון ברגע העברת התשלום לגוגל. הכול טוב ויפה עד לשלב שבו נגמר התקציב שהוקצע לצורך זה. על פי רוב, לכשנגמר התקציב נעלם גם האתר ממיקומו בדף הראשון של גוגל.

קידום אורגני - סבלנות אך תוצאותיו נשמרות לאורך זמן

פרט נוסף שכדאי לקחת בחשבון בעת שפונים לקמפיין הממומן נוגע לעובדה שבמידה וישנן מילות חיפוש קשות, גוגל נוהגת לגבות עבורן תעריפים גבוהים מאוד לכל הקלקה בודדת מצד הגולש, מה שהופך את העניין ליקר במיוחד, כשבמקרים האלו, די במספר הקלקות קטן כדי להקפיץ את עלות הפרסום הממומן לסכומים אסטרונומים. קידום אורגני מהווה, אמנם, תהליך הדרגתי שמצריך סבלנות ויכול להימשך כמה חודשים, אבל תוצאותיו נשמרות לאורך זמן, זאת בתנאי שישנו פיקוח מתמיד לשימור התוצאות. בהיבט התקציבי, עלות הקידום האורגני הנה קבועה וידועה מראש, כך שאין מקום להפתעות. יתירה מכך, בסיכום הכללי יוצא שבטווח הארוך קידום האתרים האורגני משתלם הרבה יותר היות ועלויותיו בדרך כלל נמוכות יותר.

המלצה: להתמיד בקידום האורגני כדי לשמר את ההישגים

יחד עם זאת ועל אף הנאמר כאן, לעתים מומלץ, לפחות בהתחלה, לשלב בין קידום אורגני לקידום ממומן כדי ליהנות מיתרונותיהן של שתי השיטות גם יחד ולהאיץ את תהליך הקידום. כמו כן, חשוב לקחת לתשומת הלב שגם כשהאתר מגיע אל הדף הראשון בגוגל, מוטב שלא להפסיק את הקידום האורגני, אלא להמשיך ולהתמיד בו באופן שוטף, במטרה לשמר את ההישגים. 

קידום אתרים דורש ניסיון רב והבנה מעמיקה בזירה הדיגיטלית, כאשר קידום שנעשה באופן לקוי וללא שמירה על החוקים הנוקשים שגוגל התוותה בכל הקשור לקידום אורגני, עלול לגרום לאתר "להיענש" ולהיזרק אל הדפים האחרונים בגוגל. לכן חשוב לעשות קידום אורגני רק עם חברה מקצועית ואמינה מכיוון שזה הזמן להתחיל לקדם את העסק שלכם. 

אז אם אתם רוצים לבלוט ולנצח בקידום אורגני בגוגל, אתם צריכים צוות מקצועי של מומחים לצדכם. תתקשרו אלינו עוד היום לתיאום פגישה ייעוץ ללא שום התחייבות ותתנו נוק אאוט למתחרים שלכם. לתיאום, אנא צרו עמנו קשר בטלפון 03-9239888 ואנחנו נהיה פה בשבילכם.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!