קידום אורגני בגוגל - כל התורה על רגל אחת

בניתם אתר אינטרנט מושקע לבית העסק? מעולה! בעולם הגלובלי שלנו כיום, אתר האינטרנט הינו מצרך הכרחי עבור כל חברה, ארגון ובית עסק גדול עד קטן, מאחר והוא משמש ככלי חשיפתי, תדמיתי ושיווקי, ונחשב לכלי העוצמתי, החזק והמכירתי ביותר במציאות החדשה, יותר מכל פרסום חוצות, פלייר ו/או מודעה. 

אולם, גם כשמדובר באתר מושקע, עצם קיומו אינו מספיק אלא מצריך קידום אורגני כדי להתברג במקום טוב במנועי החיפוש של גוגל. המומחים מבית חברת סימפלי סמארט מסבירים שקידום אתרים אורגני בגוגל מהווה תורה בפני עצמה, כשהכלל הראשון הוא מתן מענה לחיפוש של הגולש, תוך כדי התאמה מדויקת לשירות או המוצר.

 

חקר מילות מפתח

 

השלב הראשון בקידום אורגני מורכב מחקר מילות מפתח ובדיקת ביטויי החיפוש השכיחים ביותר והרלווניים הקשורים לשירות או למוצר של בית העסק ולמקד בהם את הקידום. המציאות מלמדת שככל שביטויי המפתח מדויקים יותר, כך פעולות הקידום תספקנה תוצאות גבוהות יותר. 

בעניין ביטויי החיפוש, מחברת סימפלי סמארט מציינים שהביטויים ו/או המילים אינם בהכרח תמיד תקניים, אם מבחינת האיות (שגיאות כתיב) ואם מבחינה תחבירית (הרכב המשפט, השמטת אותיות קישור וכן הלאה). הסיבה לכך היא שחקר מילות המפתח מתמקד בביטויים שבהם הגולשים נוהגים לעשות שימוש בעת הקשת המילים במנוע החיפוש. כך לדוגמה, עשוי הביטוי "שרברב בירושלים" להביא לחשיפה בפני קהל גולשים מצומצם יותר בהשוואה לביטוי הקידום "שרברב ירושלים".

 

שימוש במספר ביטויי מפתח בו זמנית

 

כלל נוסף בקידום אורגני הוא לקדם בו זמנית כמה ביטויי מפתח שונים ולא להסתפק בביטוי מפתח בודד, מאחר וגוגל מדייקת מאוד בביטויי המפתח, כך שהביטוי "שרברב בירושלים" יהיה רלוונטי רק עבור פלח גולשים מצומצם העושה שימוש בביטוי ספציפי זה, אך לא יופיע במנוע החיפוש במקרה של שימוש בביטויים אחרים כדוגמת "שרברב ירושלים", "שרברבים בירושלים", "אינסטלטור ירושלים" ועוד. 

לפיכך, שימוש במספר ביטויי מפתח בו זמנית מבטיח חשיפה גבוהה יותר של אתר בית העסק בפני הגולשים. היבט נוסף נוגע לאיכות התכנים סביב ביטויי המפתח שנבחרו. רובוטי הסריקה של גוגל אינם מתמקדים בכמות בלבד לצורך דירוג האתרים, אלא בודקים, בין היתר, גם את איכות התכנים, וככל שהמאמרים איכותיים יותר, כך הם זוכים למיקום יותר גבוה במנוע החיפוש של גוגל.

 

בכדי לדעת וללמוד עוד על קידום אורגני, מומלץ תמיד לפנות למומחים. מומחי סימפלי סמארט ישמחו לקיים איתכם פגישת ייעוץ ללא התחייבות. לתיאום פגישה צרו קשר בטלפון 03-9239888 ואנחנו נעמוד לרשותכם.

קידום אורגני

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!