צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מיליוני גולשים מחכים לך - פרסום ממומן בפייסבוק

מיליוני גולשים מחכים לך - פרסום ממומן בפייסבוק

בעידן הWeb 2.0 - אנשי שיווק ובעלי עסקים מבינים את החשיבות של הרשתות החברתיות.

בישראל, הנתונים עומדים על למעלה משלושה וחצי מיליון משתמשים בפייסבוק. עם כמות רבה כל כך של גולשים בפלטפורמה הזו, אין ספק שהפרסום הממומן בפייסבוק משתלם ביותר.

 

פרסום ממומן בפייסבוק

מודל ההכנסות של פייסבוק הוא פרסום ממומן בתשלום לקהל יעד מטוייב. מטרת הפרסום הממומן הוא חשיפת המוצרים או השירותים שלכם למשתמשים רלוונטיים שלא נמצאים בדף שלכם באופן שוטף (עוקבים / אוהבים). לכאורה, ככל שנרכוש קמפיין יקר יותר הוא יופץ באופן נרחב יותר. עם זאת, לא בטוח שהוא יקבל חשיפה רלוונטית יותר בגלל ששילמנו עליו סכום גבוה יותר. לכן, חשוב כל כך לעבוד עם מומחי רכישת מדיה דיגיטלית בפייסבוק שמבינים ויודעים איך לייצר לכם את הרכישה הכלכלית האפקטיבית ביותר לקמפיין הפרסומי שלכם.

 

פנייה לגולשים רלוונטיים

היתרון המשמעותי ביותר בפרסום ממומן בפייסבוק הוא חשיפה ממוקדת לקהל יעד מטוייב. הכוונה היא פנייה ממוקדת לקהל יעד שעונה בדיוק על הפרמטרים הספציפיים של החברה שלכם, כמו: איזור מגורים, גיל, תזמון ועוד. כך, ניתן לכוון פרסום בצורה ברורה לקהל המטרה המוגדר כקהל האפקטיבי ביותר מבחינת פריסה וערך שיווקי.

 

הקמת עמוד פייסבוק

כיום, כמעט לכל חברה יש דף עסקי בפייסבוק. במידה ואין לכם דף עסקי, נשמח  לעמוד לרשותכם בהקמת ועיצוב הדף שלכם. בדף זה, מומחי מחלקת הסושיאל שלנו יעמדו לרשותכם בתכנון אסטרטגי, כתיבה, עיצוב והעלאת פוסטים )כרזות) הכוללים טקסטים, תמונות וסרטונים.

 

יתרונות פרסום ממומן בפייסבוק עם מומחים

מחלקת הסושיאל של סימפלי סמארט מתמחה בפרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם מזה שנים והלקוחות שלנו קוצרים את הפירות פעם אחר פעם מקמפיינים מוצלחים. המומחים שלנו יודעים לתכנן תוכנית אסטרטגית, לנהל תקציבים ולנתבם למיכסום כלכלי מקסימלי הכולל פילוח נכון, קריאייטיב איכותי וקמפיינים מושלמים שמניבים תוצאות אפקטיביות.

 

אם אתם רוצים לבלוט בפייסבוק. הנכם מוזמנים לפגישת בניית אסטרטגיית לפרסום ממומן בפייסבוק עם מומחי סימפלי סמארט, ללא התחייבות או תשלום. התקשרו עוד היום לתיאום פגישה ותתחילו להתקדם. אנחנו מחכים לכם בטלפון 03-9239888.

פרסום ממומן בפייסבוק

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!