פרסום בגוגל - זירת המכירה האולטימטיבית

גוגל אדוורדס 

עולם השיווק השתנה באופן דרמטי בשנים האחרונות. גוגל אדוורדס, בהיותה אחת השיטות היעילות ביותר לקידום ממומן ולפרסום מקוון, הינה אחת הפלטפורמות העיקריות שיצרה את השינוי. הפרסום בגוגל משמש אלפי ארגונים קטנים, בינוניים וגדולים כשלכל הארגונים הללו יש דבר אחד משותף - הם רוצים להתחבר למספר העצום של אנשים שמחפשים מידע, מוצרים ושירותים באופן מקוון. כאשר משתמשים בפלטפורמות הפרסומיות האלה כראוי, תוך כדי פיתוח אסטרטגיות שיווק איכותיות ואופטימיזציה דינאמית, ניתן להבחין בגידול בעסק מבחינת תנועת הלקוחות והתוצאות הכלכליות. לכן, פרסום בגוגל הפך להיות האמצעי המרכזי למכירת מוצרים, יצירת מודעות למותגים, מכירת שירותים ועוד.

 

פרסום בגוגל - פלטפורמת שיווק גמישה  

כל מי שמשתמש ב- Google AdWords באופן קבוע יכול להעיד כי מדובר בפלטפורמת שיווק גמישה במיוחד. פרסום בגוגל מתאים לעסקים ולארגונים שרוצים להגדיל באמצעותו את התעבורה לאתר האינטרנט שלהם ובכך להגדיל את המכירות. באמצעות הפרסום בגוגל, ניתן גם להתאים קמפיינים לקהל משתמשים מקוונים ספציפיים. כך, תוכלו לחשוף עבור משתמשים מסוימים את המודעות שלכם באתרי תוכן אחרים שבהם מופיעות מודעות גוגל. כמו כן, תוכלו לרדוף אחרי גולשים שגלשו לאתר שלכם במודעות רימרקטינג מתוחכמות או פשוט להופיע שוב ושוב בביטויי החיפוש שלהם עד שייכנסו לאתר שלכם. 

 

פרסום בגוגל - זירת המכירה האולטימטיבית

למקסם את התקציב 

בפרסום בגוגל ניתן גם להגדיר תקציבים בקמפיינים לפי הסכום המדוייק שתבחרו ולהשתמש בתקציב בצורה אופטימלית. דוגמאות לכך כוללות קביעת תקציבים יומיים ומגבלות על הסכום שאתם מוכן להוציא על קליקים עבור מילות מפתח ספציפיות. כך, תוכלו לייעל את התקציבים שלכם בעזרת איש מקצוע מיומן שידאג לתכנון וניטור קבוע של הקמפיינים.

 

פרסום בגוגל בחברת סימפלי סמארט

סימפלי סמארט, כסוכנות פרסום ושיווק דיגיטלית מובילה, תדאג להפוך עבורכם את תהליך הפרסום בגוגל ממורכב לפשוט, יעיל וחשוב מכל רווחי. נתחיל בפגישת ייעוץ בה נתכנן, יחד אתכם, את האסטרטגיה הנכונה ביותר עבור העסק שלכם ואת המטרות שחשוב להשיג ונלווה אתכם לאורך כל תקופת הקמפיינים בניטור, באופטימזיציה ובשינויים בהתאמה לתוצאות.

כיום, המכירות בחנויות ובקניונים נחלשות מידי יום ואנו עדים למגמת העלייה בתחרות בעולם המקוון. לכן, אל תבזבזו זמן יקר, צרו עמנו קשר ותגיע לפגישה ללא התחייבות עם מומחי הקידום של סימפלי סמארט.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!