פרסום בגוגל

פרסום בגוגל 

פרסום בגוגלאם אתם רוצים לקדם את העסק שלכם ולהביא לשיפור משמעותי בהכנסות, מומלץ לכם להתחיל בכך שתשפרו את הדרך שבה אתם מפרסמים את העסק ברשת האינטרנט. פרסום בגוגל שכולל קידום אורגני בשילוב עם קידום ממומן יוביל לתוצאות אפקטיביות ולגידול בכמות הכניסות לאתר שלכם וכתוצאה מכך להגדלת החשיפה שלכם ולשיפור בתוצאות העסקיות. בנוסף, ניתן ומומלץ לעשות שיווק נוסף ברשתות החברתיות, בפרסום מאמרים ועוד.

 

קידום האורגני

הקידום האורגני הוא חלק מהותי מהפרסום בגוגל. בעזרת מומחי קידום חשוב לעשות חקר ביטויי מפתח, בדיקת מתחרים, בדיקת מיקומים של האתר ועוד. לאחר מכן יש לגבש אסטרטגיית פעולה ולעשות אופטימיזציה של כל התכנים באתר, להוסיף קישורים חיצוניים, להוסיף תוכן פנימי מקורי לאתר ועוד. חשוב לעשות זאת עם מומחים שייעזרו בכלי בקרה וינטרו את תוצאות הקידום בצורה סיסטמטית ויובילו לתוצאות ולקידום הביטויים שנבחרו בגוגל לעמודים הראשונים. 

 

קידום ממומן 

הקידום הממומן, הוא המודל המרכזי של הפרסום בגוגל. יש מספר סוגי פרסום בגוגל, הראשון והעיקרי הוא ה - PPC, תשלום לפי לחיצה על ביטוי. כך שהמודעה שלכם מפורסמת כל הזמן ורק אם גולש ילחץ עליה תחוייבו בגינה. עלות הלחיצה היא נגזרת של היצע וביקוש ושל שווי הביטוי מול המתחרים שלכם. בקמפיינים אלו יש חשיבות לכל פרט, מהקופירייטינג של המודעה ועד מילות המפתח שייבחרו ושתשלמו בעבור לחיצה עליהן. לכן, חשוב למצוא מנהלי קמפיין מקצועיים שיודעים להקים ולנהל קמפיין אפקטיבי.

 

רק עם מומחים

מכיוון שמדובר בהוצאה משמעותית וחיונית להצלחת העסק שלכם. חשוב שתמצאו מומחים שיעמדו לצדכם. מקצוענים בעלי ניסיון רב שישקיעו חשיבה, ידע ומוטיבציה בקידום העסק שלכם. המומחים של חברת סימפלי סמארט, מהחברות הוותיקות והמקצועיות בישראל בתחום בניית אתרים, הקמת חנויות אינטרנטיות, קידום אורגני, קידום ממומן ומדיה חברתית ישמחו לעמוד לרשותכם. החל מגיבוש אסטרטגיה, בחינת האתר שלכם, ביצוע קידום אורגני מיטבי וניהול קידום ממומן אפקטיבי. חשוב לזכור שהפרסום בגוגל עובד ומביא תוצאות, אבל רק אם עושים זאת בצורה נכונה.

 

אנחנו מזמינים אתכם לתיאום פגישת ייעוץ, ללא התחייבות, עם המומחים שלנו. צרו עימנו קשר בטלפון 03-9239888 ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!