קידום אתרים

אתם בעלי חנות מכירות באינטרנט? יש לכם שרות או מוצר? מה שבטוח, אם יש ברשותכם נכס דיגיטלי עליכם לקדם אותו במירב האפיקים בכדי להניע תנועת גולשים לאתר, להגיע ללקוחות פונטציאליים ולהביא לתוצאות עסקיות רלוונטיות. חברת "סימפלי סמארט" הינה מהחברות הוותיקות והמקצועיות בתחום בניית וקידום אתרים. במהלך השנים אנחנו מלווים מגוון רב של חברות וארגונים בתחומים שונים ויוצרים עבורם אתרים מעוצבים בקפידה, בעלי נוכחות וחוויית גלישה ודואגים לבצע עבורם קידום אתרים אורגני וממומן אפקטיבי. 
 

אסטרטיה וחקר ביטויי מפתח - מרכיב מהותי בקידום אתרים

בכדי לקדם את האתר שלכם עליכם לבנות אסטרטגיה נכונה שמתאימה למודל העסקי שלכם ולמוצר או השירות אותו אתם מוכרים. לכן, לפני שמתחילים, חשוב להכיר את הזירה שבה פועל הארגון שלכם. לבצע חקר מקצועי של ביטויי המפתח שאותם מחפשים הגולשים הפוטנציאליים שלכם ולהכיר את המתחרים הבולטים בענף שלכם ואת אופן הפעולה שלהם. אנחנו בסימפלי סמארט דואגים לבצע עמכם שיחות איפיון, ללמוד את הארגון שלכם ולבצע מחקר מקצועי של ביטויי מפתח על ידי אנליסטים שכולל את הביטויים הרלוונטיים לעסק שלכם, כלומר, באילו ביטויים הגולש ישתמש כדי להגיע אליכם ומהו נפח החיפושים החודשי של אותם ביטויים. 

 

קידום אתרים | סימפלי סמארט

קידום אתרים אורגני - SEO 

קידום זה פונה אל הקהל אשר מחפש עבור ביטויים מסוימים במנוע החיפוש. התוצאות המוצגות לו הינן תוצאות "טבעיות" לכאורה שאינן דורשות תשלום חודשי למנוע החיפוש. כמובן שהגעה לתוצאות אלה איננה טבעית ודורשת ביצוע מגוון רחב של פעולות וטכניקות על ידי מומחים בצורה סיסטמטית אשר יגרמו לגוגל לתעדף את האתר שלכם גבוה במגוון ביטויים.   

 

קידום אתרים ממומן - PPC

קידום אתרים ממומן כרוך בהקמת קמפיינים שמניעים תנועה לאתר שלכם. בין אם מדובר על פלטפורמות כגון "גוגל", "פייסבוק" או "אינסטגרם". לשם כך מומחי הקידום הממומן של סימפלי סמארט ייצרו עבורכם קמפיינים רלוונטיים ויטפלו בעדכון ומיכסום הקמפיינים על בסיס קבוע ליצירת תוצאות אפקטיביות.

 

אם גם אתם מעוניינים בקידום אתרים עבור הארגון שלכם, צרו עמנו קשר ונתאם עבורכם פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו ללא תשלום. התקשרו עוד היום ותתחילו להניע את הארגון שלכם קדימה. 

צרו איתנו קשר כעת >> 

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!