צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מחלקת עיצוב וקריאייטיב לאתרי אינטרנט

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. "סימפלי סמארט" בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים. התקשרו עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

מחלקת עיצוב וקריאייטיב לאתרי אינטרנט

עיצוב אתרים וקרייאטיב הינה תמצית מרוכזת של כישרון, הבנה שיווקית, יצירתיות מתפרצת ושליטה פנומנלית בתוכנות גרפיות. זה התמהיל המדויק ליצירת מחלקת עיצוב וקריאייטיב מנצחת.

אנשי עיצוב וקריאייטיב נבחרו בקפידה, כולם ללא יוצא מהכלל בעלי ניסיון מצטבר ויכולת מוכחות ונתנו להם סביבה תומכת. ביחד אנחנו מייצרים עבורכם שפה.

מדברים בשפה שלכם

כל חברה וכל לקוח מדבר בשפה משלו. אנחנו צריכים ללמוד ולזהות אותה, למצוא את הניב הייחודי שלה ואת הבידול מול המתחרים ומשם להמשיך אתכם בהליך מיתוגי, על כן עיצוב וקריאייטיב משמעותיים ביותר למינוף העסק.

 

אם צריך נעצב עבורכם לוגו מנצח, זכיר ואפקטיבי וכמובן, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים, מעטפות, חתימת מייל, עיצוב תוכנות ועוד.

 

ואם כבר יש לכם שפה משלכם אנחנו נלמד אותה על כל גווניה ונעצב לכם את האתר המושלם. כזה שיודע לדבר בשפה שלכם. כזה שבמבט אחד יבהיר לגולש מה אתם עושים, וכמה טוב. אתר שיהפוך אתכם לבולטים, זכירים ובלתי נשכחים. אתר שמדבר בשפה גלויה וגם בסאב טקסט שיווקי משכנע.

עיצוב אתרים ותהליכי עבודה מנצחים

מחלקת עיצוב אתרים וקרייאטיב שלנו עובדת לפי מתודולוגיה סדורה ואפקטיבית. המעצבים מקבלים בריף מסודר ממחלקת הפסיכולגיה השיווקית לגבי מודל האתר, מטרותיו, קהל היעד, המתחרים, המסרים הגלויים והסמויים ועוד. מכאן אנו עושים בדיקת שוק של המתחרים ויוצרים עבורכם בידול. רק אז אנו עוברים לעיצוב שמביא תוצאות. אנו נכין עבורכם סקיצה אישית, מקורית וייחודית (לא טמפלט סטנדרטי).


עיצוב וקריאייטיב עד החיוך: )

אנו מאמינים בכם, ויש לנו מטרה משותפת - לייצר אתר מעולה עבורכם. לכן אין אצלנו הגבלות של "רק שתי סקיצות" כמו חלק מחברות האינטרנט האחרות. מכיוון, שלהבנתנו וניסיוננו זה פשוט לא ישים. אתם לא מוגבלים בכמות הסקיצות, השינויים והעיצובים.

 

האמונה העסקית שלנו כשמדובר על עיצוב וקריאייטיב גורסת שאתם צריכים לחייך בסוף תהליך עיצוב האתר. ולכן הסקיצה לא מסתיימת עד שתחליטו. וכן, זה כולל ישיבות עם ויחד עם המעצבים, וכן, גם פלאשים,רכישת תמונות מבנק תמונות וכן הכול כלול. תיהנו....  גם מהדרך וגם מהתוצאות.

 

חברה לקידום אתרים

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!