צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

עיצוב אתרים באינטרנט - האתר נראה אחרת

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. עיצוב אתרים באינטרנט הינו קריטי לחוויית גולש, אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים. הת

עיצוב אתרים באינטרנט - האתר נראה אחרת

בעבר היו חברות לבניית אתרים מציעים ללקוחותיהם אתר אינטרנט ללא עיצוב מקצועי. אותן חברות נהגו להשתמש בתבניות עיצוב מוכנות שהיו להן במאגר, או שרכשו תבניות זולות באינטרנט. כיום, השתנו הזמנים והסטנדרטים של אתר אינטרנט עלו. חברות רבות העוסקות בבניית אתרים מעסיקות מעצבי אתרים מקצועיים ומיומנים. זאת משום שהם הבינו עד כמה חשוב העניין של עיצוב אתרים באינטרנט ואת חשיבותו בעיני הלקוחות. 

 

"סימפלי סמארט" פועלת מזה 20 שנה בתחום בניית אתרים, עיצובם וקידומם ברשת. גולת הכותרת של החברה היא בניית אתר יפה, מרשים ונח לשימוש.

 

מדוע נחוץ עיצוב מקצועי לאתר?

עיצוב אתרים באינטרנט ישפר לעין ערוך את המראה הוויזואלי של האתר שלך ויהפוך אותו מאתר סטנדרטי לאתר מרשים ומיוחד. גולשים ברשת שיכנסו לאתר מעוצב, יזכרו אותו היטב בשל עיצובו הייחודי ואף ימליצו על האתר לאנשים אחרים. פעמים רבות, גולשים משתפים קישור לאתר ברשתות חברתיות מה שיגדיל את התנועה באתר ואת ההכנסות של העסק. עיצובו של האתר מציג למעשה את פני העסק בפני הלקוחות. עיצוב מושקע מגדיל ימשוך יותר גולשים ויגדיל את פעילותו הכלכלית של בית העסק.

 

כיצד בוחרים עיצוב לעסק?

עיצוב אתרים באינטרנט מתחיל בשלב התכנון, כלומר, צוות עיצוב מטעמה של חברת בניית אתרים ייפגש עם הלקוח, על מנת להבין ממנו על אופי העסק. מה אמור לשדר האתר? האם מדובר במוצר יוקרתי? או משהו פשוט וזול? 


פרמטר נוסף שנלקח בחשבון בטרם מתחילים את עיצוב האתר הוא סדר גודל של העסק המעוניין באתר. כמו כן, יוצגו בפני הלקוח עיצובים שונים של אתרים, כדי לראות מה הקו המנחה שלו ואילו אתרים אהב במיוחד. על בסיס זה יילקחו רעיונות לאתר הלקוח וייבחרו הצבעים הנכונים על פי אופי בית העסק.

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!