צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ברנדינג - עולם של מיתוג חכם

ברנדינג - עולם של מיתוג חכם

ברנדינג - עולם של מיתוג חכם Brandingמיתוג החברה (ברנדינג) הינו פרמטר חיוני בבניית קונספט עיצובי ושיווקי, בזהות וניראות ובבניית הפרסונה האינטרנטית ברשת האינטרנט ובעולם העסקי בכלל. מיתוג ייחודי ושפה עיצובית אחידה משדרת את ערכי המותג, רצינות, מקצועיות, אמינות ויציבות והופכת אותו לבולט, מובחן, זכיר ובעל משמעות ייחודית ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים. המיתוג כולל את המרכיבים הקובעים את הזהות החזותית והתדמיתית של החברה או המותג ובידולו בעולם רווי מתחרים. מיתוג עסקי נכון יצעיד את העסק שלכם קדימה.

דיאלוג משותף

מומחי המיתוג העסקי של חברת סימפלי סמארט יצרו עמכם דיאלוג משותף ופורה ויבנו עבורכם שפה גרפית מדוייקת, הכוללת תהליך אסטרטגי של חשיבה, התכנסות ופיצוח הזהות הנתפסת הגרפית האופטימלית למותג. זאת, תוך בחינת והגדרת קהלי היעד, המסרים הנכונים וחזון המותג. 

ערכי המותג

מיתוג הוא תהליך אסטרטגי שבו נוצר מותג חדש או מתעדכן מותג קיים. במסגרת תהליך זה מחליטים מה הם "ערכי המותג" הרצויים ומפתחים סממנים ומאפיינים חזותיים ומילוליים האמורים לבטא "ערכים" אלה. סממנים אלה כוללים את שם המותג, הלוגו, סוגי האותיות בתוך הלוגו, הצבעוניות הרצויה ומשמעות הצבעים, האייקון שנוסף ללוגו וכל מאפיין חושי הקשור לחוויית המותג. בשלב זה מוגדרים הבידול, המיקוד, המיצוב והערך המוסף (ה-USP) של המותג, כחלק מהאישיות העיצובית של החברה, המותג וערכיו.  

צרו קשר עוד היום לבניית אתר מקצועי משלכם >>

זהות  מותגית אחידה

ברנדינג - זהות מותגית Branding Identity ID כוללת את מכלול מאפייני של המותג שאמורים לשקף את ערכו וייחודו ומורכבת משם, אייקון ומעיצוב מוצרי המותג. שפה עיצובית או שפה גרפית אחידה, היא נראות גרפית זהה לעסק, כלומר, שכלל הפרסומים והנראות של החברה בכל החזיתות והפלטפורמות הפיזיות והדיגיטליות הופכות לבעלות זהות אחידה בלוגו, באתר, ברשתות החברתיות, בדיוורים, בחתימת דוא"ל, בנייר המכתבים ועוד.

שפה וספר מותג

מומחי העיצוב של סימפלי סמארט יצרו עבורכם שפה מקצועית ומדויקת הדוברת בקול אחיד, צלול וברור, משדרת אמינות ומקצועיות ויוצרת קרקע עסקית אופטימלית לגדילה ולהתפתחות. השפה העיצובית כוללת עיצוב לוגו ייחודי, כולל מגוון אופציות שונות לבחירתכם. לאחר בניית הלוגו, יצירת ספר מותג הכולל את מספרי הפנטונים המדוייקים (צבעים), פונטים מומלצים ואת הלוגו מותאם לשימושים השונים.

ומה עוד...

לאחר עיצוב ואישור הלוגו שלכם, מומחי העיצוב של סימפלי סמארט יעצבו עבורכם באותה זהות עיצובית כרטיסי ביקור, חתימת מייל אלקטרונית בצבעי המותג לבעלי התפקידים השונים בארגון, טמפלייט לעמוד וורד מעוצב, הצעת עיצוב למעטפות, שלט לדלת כניסה, תמונת COVER לפייסבוק וכמובן אתר אינטרנט מעוצב ומרשים הדובר את אותה השפה. 

 

אז זה הזמן המדויק להתחיל במיתוג מושלם. התקשרו עוד היום לתיאום פגישה 03-9239888

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!