עולם השיווק הישן או אתר אינטרנט?

עולם השיווק הישן או אתר אינטרנט?

 

פעם...


אתר אינטרנטפעם שיווק של עסק התמקד במדיה המודפסת. הוצאנו פליירים ופוסטרים, פירסמנו מודעות בעיתונות הכתובה, ומי שהיה לו מספיק כסף מצא במדיה ערוץ פרסום נוסף ודאג לפרסם את עצמו בטלוויזיה וברדיו. פעם אמרו לנו שאם אתה לא נמצא בדפי זהב אתה לא קיים, היום החוקים השתנו לגמרי. היום המדיה הדיגיטלית היא זו שכבשה את השוק ואם אין לך אתר אינטרנט אתה לא קיים. אז האם באמת שיטות השיווק הישנות חלפו מן העולם, האם הרשת היא המקור היחידי היום לשיווק או שצריך לשלב בין כל הערוצים? איך הכי נכון לשווק את העסק שלך? חברת בניית וקידום האתרים סימפלי סמארט מספקת לנו את התשובות.

תיבת הדואר והרדיו האזורי


זוכרים את כמויות הפליירים שקיבלתם פעם בתיבת הדואר שלכם? פעם הפרסום באמצעות דפים מעוצבים יפה או סתם דפים מודפסים היה מאוד נפוץ. ככל שהיה לעסק יותר כסף להשקיע כך הפרסום שלו היה נראה יותר מושקע, ולא רק שהיינו מוצאים ברושור צבעוני ומעוצב על נייר איכותי בתיבת הדואר שלנו, אלא גם היינו רואים פוסטרים מושקעים ברחבי העיר של אותו בית עסק. ואם היה לו קצת יותר כסף להשקיע בפרסום, היינו שומעים ברדיו האזורי את הפרסומת שלו.

עולם השיווק החדש


אך היום המצב השתנה, אנחנו פחות נתקלים בפליירים בתיבות הדואר ובמקומם אנו מקבלים הודעות סמס ומיילים שיווקיים, העיר כבר פחות מוצפת בפוסטרים חשיפתיים ואת מקומם תפסו אתרי האינטרנט. הפרסומות ברדיו האזורי עדיין קיימות, אמנם לא בכמויות גדולות, אבל עוד שומעים אותן פה ושם, אבל אנחנו בעיקר מקבלים פרסומים ומידע שיווקי דרך מנועי החיפוש ובראשם גוגל, מודעות ברשתות החברתיות או באתרי אינטרנט אחרים.

אתר אינטרנט מושלם - הבסיס של העסק ברשת


נקודת הפתיחה של כל עסק היום היא אתר אינטרנט מושקע, מעוצב, יעיל ואפקטיבי. מכאן כל מה שבעל העסק יעשה כדי לקדם את אותו אתר אינטרנט ברשת יהיה מבורך ויתרום רבות לשיווק של העסק. למעשה אין שום צורך היום בשיווק של הדור הישן אם האתר מרשים והקידום יעיל.

חברה מקצועית


הטריק הוא לבחור חברה אמינה, מקצועית ומשימתית שתבנה עבורך אתר אינטרנט כמו שצריך. לא סתם טמפלט פשוט וחסר תועלת אלא אתר שהושקעה בו מחשבה עיצובית, תכנונית, אתר אינטרנט שמייצג את העסק שלך ואת המסרים השיווקיים שלו כמו שצריך. אתר שבנוי טכנולוגית נכון וממשקי המשתמש שלו ברורים ומדוייקים.

חשוב לבחור חברה שקיימת זמן רב ובנתה מספר גדול של פרוייקטים ולרשותה צוות מקצועי ומיומן. חברת סימפלי סמארט בע"מ מהחברות הגדולות והוותיקות בישראל עומדת לרשותך בייעוץ והכוונה ללא תשלום. לתיאום פגישה 03-9239888. ומחיר האתר.. מפתיע? הרבה פחות ממה שחשבת.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!