החברה שלנו

20 שנים אנחנו עושים אינטרנט, חיים אינטרנט ונושמים אינטרנט. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו. במשך 20 שנים צברנו ידע בבניית אתרים, בעיצובם ובקידומם ברשת. 

חברת סימפלי סמארט

חברת סימפלי סמארט


התחלנו להיות שם - באינטרנט מזמן, ממש ממש בהתחלה. עוד בימים שהאינטרנט רק התחיל והיינו די לבד שם. מעט גולשים, מעט אתרים ומעט מאוד חברות לבניית אתרים. ולפני 20 שנים הקמנו את חברת סימפלי סמארט בע"מ עבורכם.

החזון שלנו היה פשוט וברור. האתרים באותה תקופה היו מסורבלים, לא פשוטים לגלישה ובהחלט לא ידידותיים למשתמש. חשבנו, ואנחנו עדיין חושבים כך גם היום שהאינטרנט צריך להיות מותאם לממשק האנושי - לאדם שנמצא בצד השני של המחשב - לגולש, האיש הכי חשוב בתהליך. ולכן האתר חייב להיות יפה, ידידותי, קל לניווט, בעל תכנים ברורים לגולש. והכי חשוב שיעשה משהו - שיעורר רגש, שיעביר אינפורמציה ברורה, שימכור אם צריך, ושייתן לגולש מקום נעים, בטוח, קל ואינטראקטיבי.


הצוות שלנו גדל והעקרונות נשארו, שרות מוקפד, מהיר ואדיב, אנשי מקצוע מעולים שהצטרפו לצוות שלנו ושומרים על רוח החברה, שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר והקמת מחלקת מחקר ופיתוח פנימית, מעצבים חכמים ויצירתיים שמבינים בעיצוב ומבינים באנשים, וביחד, בעבודת צוות עקשנית ואינטנסיבית בנינו מאות אתרים. אתרים טובים, אתרים שמביאים תוצאות והרבה...


והכי חשוב, אנחנו שם תמיד בשביל הלקוחות שלנו, שהם בעינינו השותפים האמיתיים שלנו לדרך. הכנו עבורם מחלקת תמיכה ענקית שהיא היום הלב והמנוע של החברה. אנשי שרות מיומנים שעומדים לרשותם כל היום ומבינים אינטרנט, מבינים גרפיקה, מבינים תכנות, מבינים קידום ויודעים לעשות את זה מהר, יעיל וטוב - ואנחנו משתדלים להיות תמיד שם בשביל הלקוחות שלנו.

אנחנו יכולים להיות פה גם בשבילכם


אז אם אתם צריכים אתר מצוין, מרהיב, יעיל, אפקטיבי במכירות שיודע לעשות את זה כמו שצריך, שיודע לגעת ולהניע אנשים להתעניין לשלוח טופס ליד, לקנות ולייצג אתכם באמת. תתקשרו עכשיו 9239888 - 03.
בהמשך מופיעים קישורים לחלק מהאתרים המדהימים שלנו, חברת סימפלי סמארט בע"מ (1999) גאה בכל אחד ואחד מהם. לרשותכם עומדים אנשי הצוות במחלקות שלנו, צוות מקצועי, קריאטיבי ומיומן אשר ילווה אתכם בכל שלבי בניית האתר, החל:


בקיצור... כל מה שצריך בשביל שתהיה לכם נוכחות אפקטיבית ברשת האינטרנט. התקשר/י עכשיו לטלפון 03-9239888 או פשוט צרו קשר ואנחנו נהיה שם גם בשבילך.

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!