צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מחלקת ניהול פרוייקטים

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים. התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

מחלקת ניהול פרוייקטים

מרכז הניהול של Simply Smart

מחלקת ניהול הפרויקטים בחברת Simply-Smart.com, משולה למוח שאחראי על תפקודם התקין של כל האיברים בגוף. המחלקה מקשרת בין כל מחלקות החברה ומעניקה ללקוח כתובת אחת העובדת מולו.


מחלקת ניהול הפרויקטים, כוללת צוות מצוין שדואג לך, משגיח על האתר שלך ומוודא שתקבל את הטיפול המושלם המגיע לך.


אם השתתפת פעם בהפקת אירוע - חתונה, בר מצווה... אתה יודע שהוא מורכב מעשרות פרטים קטנים. מחלקת ניהול הפרויקטים דואגת לטפל בעשרות הפרטים הללו והיא מסירה מהמתכנתים, הכותבים והמעצבים, את כל הדאגות התפעוליות, כדי לפנות אותם לעבוד על האתר שלך ולהיענות לצרכיך. 


האתרים שנבנים בחברת Simply-Smart.com, מפותחים ביחד על-ידי צוות של מומחים ומנוהלים על ידי מחלקת ניהול הפרוייקטים. המחלקות הן: אפיון ופסיכולוגיה שיווקית, עיצוב וקריאטיב, תכנות וניהול R&D, שירות לקוחות, קידום אתרים אורגני, קידום ממומן בגוגל, שרתים דומיינים ותיבות דוא"ל, אינטראקטיב פרסום ומדיה. מדובר בהרבה עבודה אליה אנחנו מחויבים מולכם, ובהמון פרטים קטנים שדורשים טיפול. בכל אלה מטפלת מחלקת ניהול הפרויקטים.


לא משנה לנו איזה גודל של אתר בחרת לבנות באמצעותנו. אתה הלקוח שלנו וככזה, אנו מעניקים לך מחויבות לשירות הטוב ביותר האפשרי, לעמידה בכל לוחות הזמנים, ובכל ההתחייבויות להן התחייבנו בחוזה שנחתם בינינו. מחלקת ניהול הפרויקטים מאפשרת את מימוש כל ההתחייבויות הללו ומעניקה לך - הלקוח, אוזן קשבת בכל בקשה או צורך שאתה מעלה.


אנחנו מאמינים ביצירת שביעות רצון אצל הלקוחות שלנו. כל לקוח שנכנס בשערי חברת Simply-Smart.com, אחראי להצלחה שלנו ב-12 השנים האחרונות ולזו שתבוא בשנים הבאות. הציפייה שלך לקבל את השירות הטוב ביותר האפשרי כלקוח Simply-Smart.com, היא גם הציפייה שלנו מעצמנו.

חברה לקידום אתרים

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!