מספר דברים שחשוב לדעת על קידום בגוגל

קידום בגוגלמרבית הגולשים מתחילים את הגלישה, המסע שלהם באינטרנט, בחיפוש במנוע החיפוש של גוגל. הדברים אף בולטים יותר כשמדובר בגלישה המבוצעת ממכשירי הטלפון החכמים, בחיפוש מידע או בקניות בחנויות אונליין שונות. לכן, ניתן לומר, כי קידום בגוגל ממקם אתכם בנקודת המוצא האופטימלית, לפגוש את הגולש וללכוד את תשומת ליבו, ואם אפשר, כמובן, הרבה לפני שמתחריכם מצליחים לפגוש אותו. קידום בגוגל מאפשר לכם להיות במקום הנכון כאשר הלקוח הפוטנציאלי שלכם מחפש מוצר, שירות או חנות, וכאשר הוא נעשה על ידי חברה המתמחה בקידום מסוג זה, כמו סימפלי סמארט, לדוגמה, אתם יכולים להיות בטוחים כי המיקום שלכם בתוצאות הראשונות בדירוג ישפיע על הנראות ועל החשיפה לה יזכה האתר שלכם.

קידום בגוגל - ממומן מול אורגני

קיימים כיום שני אפיקי קידום עיקריים בגוגל - הקידום האורגני והקידום הממומן. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות יחסיים מול האפיק השני, אבל, במקרים מסוימים, הם יכולים להשלים האחד את השני על מנת למקסם את התוצאות המתקבלות מהקידום. לכאורה, יתרונו של קידום ממומן הוא בכך שהוא "מבטיח" לכם התברגות ב-X התוצאות הראשונות המתקבלות מחיפוש מילות מפתח מסוימות, אולם, למעשה, גם התברגות זו איננה כל כך קלה כפי שניתן לחשוב, ולכן, כדאי לבחון כל מקרה קידום לגופו, על פי מילות המפתח הרלוונטיות ותחום הפעילות של העסק.

מדוע דווקא לבצע את הקידום בגוגל ולא במנוע חיפוש אחר?

באופן הגיוני, כאשר מחפשים חשיפה, יוצרים אותה במקום בו פלח השוק המיועד עתיד לפגוש בה. ברומי של לפני מאות שנים, זו הייתה כיכר העיר, כיום, כאשר האינטרנט מלווה אותנו לאורך כל שעות היממה, ומשפיע על כל החלטה שלנו, מנוע החיפוש של גוגל הוא המקום האופטימלי לכך. חשוב לציין, כי בשל התחרות הרבה הקיימת בין אתרים ועסקים, קידום בגוגל (אורגני או ממומן) רצוי שייעשה באמצעות שירותיה של חברת קידום אתרים מקצועית ומנוסה כמו סימפלי סמארט, שלרשותה עומדים הכלים להחלטה בבחירה בין אפיקי הקידום הקיימים ועל התמהיל (מידה ונדרש) הנכון ביניהם.

רוצים להגיע לעמוד הראשון בגוגל? פנו אלינו והמקצוענים שלנו יעשו עבורכם את העבודה

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!