צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בניית וקידום אתרים בעזרת תכנות ופיתוח R&D

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בניית וקידום אתרים בצורה חכמה. 

בניית וקידום אתרים בעזרת תכנות ופיתוח R&D

תכנות און ליין מצוות בתוך החברה

אנחנו בסימפלי סמארט בע"מ, כחברה שמתמחה בנישת בניית וקידום אתרים מזה כעשרים שנה, מאמינים שאנחנו צריכים לתת פתרונות מעולים ללקוחות שלנו. פתרונות מהירים, טכנולוגיים ומתקדמים. לכן, חלק ניכר מהצוות שלנו כולל מתכנתים ומפתחים שמועסקים בתוך החברה, לא פרילנסרים חיצוניים אלא חלק מה - DNA שלנו. כך, החבר'ה שלנו במחלקת המחקר והפיתוח שלנו Research and Development, יכולים לפתח ולהעניק מענה טכנולוגי על בסיס יומיומי לצרכים של לקוחותינו.

 

התאמה מדוייקת לצרכים שלכם

מחלקת מחקר, תכנות ופיתוח R&D, היא המחלקה שבה אנו הופכים את החזון של הלקוח למציאות. בחברת Simply-Smart.com, אנחנו מאמינים שהלקוח יודע הכי טוב על אילו דרישות אמור האתר שלו לענות. התפקיד שלנו הוא להפוך את החזון הזה לרצף של פקודות תכנות, שייצרו אתר מנצח.

 

בנוסף, הנכם מוזמנים להכיר את המערכת לניהול אתרים שלנו, שפותחה מתוך חשיבה על צרכי השוק. מערכת חכמה, משוכללת, בעלת עשרות מודולים מתוחכמים והתאמה מדוייקת לכל לקוח ולקוח בכפוף לצרכים הייחודיים שלו שמייצרת ללקוחותינו יתרונות ברורים בבניית וקידום אתרים.

 

צוות המתכנתים שלנו  

צוות המתכנתים שלנו כולל אנשי מקצוע בעלי השכלה, ניסיון וידע שמועסקים בחברה זמן רב וחיים ונושמים אינטרנט. היכולות שלהם באות לידי ביטוי במציאת פתרונות "מחוץ לקופסה" בהתאמה מדוייקת לצרכים. האתרים נבנים על פי הנחיות האיפיון והעיצוב ומצטיינים בפתרונות חכמים, מערכות ידידותיות ונוחות שימוש לגולשים. 

 

המתכנתים המומחים שלנו עובדים עם תוכנות רבות שיוצרות ביחד אתר מושלם, ביניהן - PHP, Javascript, HTML, XML, CSS, AJAX. אנחנו מתמחים גם בהתממשקויות לתוכנות אחרות כמו פריוריטי ותוכנות הנהלת חשבונות לצורכי שאיבת והחזרת נתונים. המחלקה מעניקה שירותי קבלן משנה גם לחברות אחרות הזקוקות לשירותי תכנות.  

 

שיתוף פעולה

לא רבים יודעים ומבינים, אבל חלק גדול ממכשולים בבניית פרוייקטים בתחום האינטרנט הוא הצורך לנהל מספר גורמים במקביל - מאפיינים, מעצבים ומתכנתים. אצלנו בחברת סימפלי סמארט שמתמחה בבניית וקידום אתרים מזה שנים רבות, הצוותים עובדים ביחד, בשיתוף פעולה מלא בצוותי עבודה לצורך כל פרוייקט ופרוייקט, כך שניהול הפרוייקט נעשה בקלות ובמהירות.

 

היכולות שלנו מותאמות עבורכם

כלי הפיתוח שמוצמדים לאתר שלכם מעמידים לרשותכם מגוון עצום של יכולות, כגון: ניהול עמודים דינמי, לוחות שנה, מאמרים, גלריות, אתרי חנויות הכוללים קטלוגים מתוחכמים של מוצרים, אזורים סגורים באתר לחברים בלבד, מערכות הרשאות ברמות שונות, ניהול האתר מכל מחשב באמצעות סיסמה, ניהול המערכת בכל שפה, אפשרות להוספת דפי מידע ללא הגבלה, שליטה בעריכת התכנים באמצעות עורך דמוי וורד, מודולריות, מנגנוני חיפוש בתוך האתר ועוד ועוד.

 

שנים של התמחות בבניית וקידום אתרים העניקו לנו ידע רב שנצבר ששווה לכם כסף. במהלך השנים יצרנו מאות מודלים שונים המעניקים מענה מושלם לצרכים המיוחדים של לקוחותינו. מודולים אלו מייצרים יכולת למיגוון פתרונות בזמן קצר. בין המודולים שפיתחנו ניתן למצוא: מודול לניהול אינטראנט, מודול לניהול אתרים של השכרת מכוניות, ליסינג, ניהול כוח אדם, מועצות מקומיות, מתנ"סים, תיירות, מסחר אלקטרוני, התממשקות למערכות חיצוניות ועוד.

 

אנחנו נהנים מהאתגר אותו מציבים בפנינו לקוחותינו. חברי הצוות של מחלקת תכנות ופיתוח R&D, משלבים כוחות כדי להיענות לאתגרים הללו. אנו מזמינים אותך להציג בפנינו את האתגרים שלך.

לתיאום פגישת איפיון ראשונית ללא התחייבות, פנו לטלפון 03-9239888

 

קידום אתרים בגוגל

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!