מחלקת מחקר תכנות ופיתוח R&D

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית.
אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם.
סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים.
התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

טלפונים
ודוא"ל
אייקון טלפטו טלפון: 03-9239888
אייקון תמיכה תמיכה: support@simply-smart.com
אייקון דואר אלקטרוני שיווק: info@simply-smart.comטופס
התקשרות
אנחנו
ברשת
  לוגו יוטיוב לוגו פייסבוק

מחלקת המחקר והפיתוח Research and Development, מפתחת מענה טכנולוגי על בסיס יומיומי, לצרכיהם של לקוחות חברת Simply-Smart.com


במחלקה התחלנו לפתח כבר לפני כעשור את המערכת לניהול אתרים, מתוך חשיבה על צרכי השוק והאינטרנט. עם השנים פיתחנו והפכנו אותה למערכת חכמה, משוכללת, בעלת עשרות מודולים מתוחכמים ומותאמת לצרכים שלך בדיוק.


מחלקת מחקר, תכנות ופיתוח R&D, היא המחלקה שבה אנו הופכים את החזון של הלקוח למציאות. בחברת Simply-Smart.com, אנחנו מאמינים שאתה יודע הכי טוב על אילו דרישות אמור האתר שלך לענות. התפקיד שלנו הוא להפוך את החזון הזה לרצף של פקודות תכנות, שיעניקו לך מערכת ניהול אתר ידידותית ומלאה.

 

צוות המתכנתים שלנו מתמחה ב:

PHP, Javascript, HTML, XML, CSS, AJAX בתכנות באינטרנט ובתכנות אינטראנט, בשרתים ובבסיסי נתונים. השם הטוב שיצרנו לנו עם השנים, הביא לכך שהמחלקה מעניקה שירותי קבלן משנה גם לחברות אחרות הזקוקות לשירותי תכנות. בזכות העבודה המאומצת שמשקיעים עובדי המחלקה, כל מערכות ניהול האתרים של חברת Simply Smart מותאמות לכל סוגי הדפדפנים הקיימים בשוק.

 

המערכת לניהול אתרים מבית Simply-Smart.com 

מעניקה לאתר שלך מגוון עצום של תכונות חיוניות, כגון: ניהול עמודים דינמי, לוח שנה, פורום, מנגנון חדשות, מאמרים, גלריית תמונות, חנות ובה קטלוג מוצרים, אזורים באתר לחברים בלבד, סטטיסטיקות, הרשאות ברמות שונות, ניהול האתר מכל מחשב באמצעות סיסמה, ניהול המערכת בכל שפה, אפשרות להוספת דפי מידע ללא הגבלה, שליטה בעריכת התכנים באמצעות עורך דמוי וורד, מודולריות המאפשרת חלוקה לקטגוריות ותת קטגוריות, ומנגנוני חיפוש בתוך האתר ועוד.


12 שנות עבודה, העניקו לנו ידע רב שנצבר וששווה לך כסף. במהלך השנים יצרנו יותר מ-80 מודלים שונים המעניקים מענה מושלם לצרכים המיוחדים שהעלו לקוחותינו. מודולים אלו מעניקים גם בהווה ללקוחותינו פתרונות באפס זמן. בין המודולים שפיתחנו ניתן למצוא: מודול לניהול אינטרנט, מודול לניהול אתרים של השכרת מכוניות, ליסינג, ניהול כוח אדם, מועצות מקומיות, מתנ"סים, תיירות, מסחר אלקטרוני, התממשקות למערכות חיצוניות (תוכנת CRM, הנה"ח), מערכות דיוור ועוד.


אנחנו נהנים מהאתגר אותו מציבים בפנינו לקוחותינו. חברי הצוות של מחלקת תכנות ופיתוח R&D, משלבים כוחות כדי להיענות לאתגרים הללו. אנו מזמינים אותך להציב בפנינו את הצרכים שלך. אנו מבטיחים לספק מענה מושלם לכל דרישותיך.

 

מילון מונחים:

R&D - Research and Development - מחקר ופיתוח
Html - שפת התכנות הבסיסית
PHP - שפת תכנות שהתפתחה בעשור האחרון, ומאפשרת פונקציות תכנות מגוונות באינטרנט.
ג'אווה - שפת תכנות שמשמשת גם לתכנות משחקים במחשב, ברשת ובטלפונים סלולריים

 

GOOGLE+
 
 

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית ברורה, שיווקית וייצוגית.
צוות סימפלי סמארט עומד לרשותך מרגע ההחלטה ועד ליצירת נוכחות אפקטיבית ברשת האינטרנט.
  טל: 03-9239888 תמיכה: support@simply-smart.com | שיווק: info@simply-smart.com