צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בנייה וקידום אתרים ע"י אפיון ופסיכולוגיה שיווקית

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים. התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

בנייה וקידום אתרים ע"י אפיון ופסיכולוגיה שיווקית

יש בצד השני מישהו ואתם צריכים לדבר איתו, לעניין אותו ולגרום לו לרצות להכיר את המוצר והשרות שלכם. בצד השני יושב מישהו חשוב מאוד עבורכם -  הלקוח הפוטנציאלי הבא שלכם - הגולש. בשביל זה אתם צריכים מומחים בבנייה וקידום אתרים.

 

תקשורת דיגיטלית מדוייקת

אינטרנט הפך להיות זירת שיווק אכזרית במיוחד. בפרק זמן קצר של מספר שניות בלבד עלינו "לתפוס" את הגולש, לעניין אותו ולתת לו מספיק מידע כדי שהוא ירצה להישאר באתר. מצד שני אנחנו לכאורה לא יודעים עליו כלום, חוץ מהעובדה שכל המתחרים שלכם רוצים אותו באותה המידה.

 

לכן, כיום, נדרשת בבניית אתרים מידה רבה של תחכום, של הבנת צרכים ושל פסיכולוגיה שיווקית שיודעת להבין את הגולש ולהניע אותו לפעולה. מה שצריך הוא ידע ויכולת לבנות את האתר המושלם עבורכם. ידע שכולל איפיון מדוייק, עיצוב שתואם בדיוק לרוח החברה שלכם, טקסט אינטליגנטי שיודע ליצור את הקסם, בחירת מתודולוגיית חיפוש נכונה באתר, פנייה לקהלי יעד מפולחים היטב וסידור תכנים קל להתמצאות ולניווט.

 

אפיון חכם

איפיון האתר מתחיל בלמידה לעומק של המוצר ו/או השרות שלכם. המומחים שלנו מתחילים ללמוד אתכם, להבין את העולם שבו אתם פועלים, להכיר את המתחרים שלכם ולהבין באמת מה היתרונות היחסיים שלכם ומנגד מה החסרונות שלכם. זאת, בכדי להציג בצורה ברורה לגולשים את היתרונות ובכדי לפרק חסמים והתנגדויות. חשוב לזכור שלא כל יתרון או חיסרון כפי שהוא נתפס אצלכם הינו באמת כזה. לפעמים חיסרון כמו חברה קטנה הופך ליתרון כמוצר בוטיק.

 

לאחר ההיכרות המדוייקת אתכם, אנחנו לומדים את הלקוחות שלכם, מי הם, מה הפרופיל שלהם ומה הם מצפים לשמוע ולדעת עליכם. בנוסף, אנחנו, יחד אתכם, בונים רשימה טכנולוגית של הצרכים שלכם: מנגנוני חיפוש, תצורת נתונים ועוד. כך מגיעים לתרשים של אתר מנצח עבורכם. את האיפיון אנחנו מעבירים למעצבים המוכשרים שלנו שבונים לפיו סקיצות גרפיות נכונות. סקיצות שמותאמות בדיוק נמרץ לצרכים שלכם ולאיפיון שנקבע. סקיצות אלו אינם "טמפלטים" אלא מוצר שמיוצר במיוחד עבורכם ומייצג אתכם כמו שצריך.

 

בנייה וקידום אתרים

ובקיצור, בנייה וקידום אתרים מקצועי שמכיל את אותו השילוב שבלתי ניתן לעמוד בפניו של הבנה אמיתית ולעומק של החברה שלכם, של היתרונות הבולטים שלכם, של פילוח הלקוחות האופטימלי, של למידת כוחות השוק הפועלים בתחום שלכם, של יצירתיות מובנית ושל טכנולוגיה מנצחת ובעיקר של צוות מוכשר ומקצועי שעומד לרשותכם בחברה שלנו, חברת סימפלי סמארט. 

 

רק ככה ניתן לייצר אתרים שבאמת עובדים, בשבילכם. אתרים שמובילים לגידול אפקטיבי במכירות, באינפורמציה השיווקית על החברה שלכם, ובתוצאות.

 

צוות מומחים שעובד עבורכם

אחרי כל כך הרבה שנים ואתרים יש לנו הרבה קבלות בשטח. אז אם אתם רוצים תוצאות! לידים, יחס המרה אפקטיבי ובקיצור שיווק חכם ברשת האינטרנט. זה הזמן להתקשר וליהנות מחוויה מקצועית ומאתר שעובד בשבילכם.

 

סימפלי סמארט הינה חברה המתמחה בבנייה וקידום אתרים מזה כעשרים שנה. צוות החברה כולל אנשי איפיון, מומחי UI ו – UX, מעצבים, מפתחים, אנשי תוכן ומומחי קידום אורגני וממומן. אנחנו בטוחים שנוכל לייצר עבורכם אתר מנצח שמביא תוצאות.

לתיאום פגישה ללא התחייבות צלצלו: 03-9239888

 

קידום אתרים

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!