צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

למה קידום אורגני?

בניגוד לקמפיין הממומן שגוגל מציעה לאתרים, על מנת שיופיעו בתוצאות הדף הראשון במסגרת פרסומת, קידום אתרים אורגני מעניק לך מיקום בעמוד הראשון של גוגל ללא פרסום. הקידום נעשה על ידי חברת סימפלי סמארט, חברה מתמחה בתחום ומבטיחה תוצאות ארוכות טווח.

קמפיין ממומן נותן תוצאות מיידיות והאתר יופיע מיד לאחר התשלום בתוצאות הדף הראשון כאשר גולש יחפש ביטוי מסוים ברשת. אולם, כאשר יגמר התקציב, יעלם האתר מתוצאות החיפוש בדף הראשון. לעומת זאת, קידום אורגני מביא את האתר לדף הראשון אך מדובר בתהליך של מספר חודשים. אולם, התוצאות ארוכות טווח וכאשר יכנס האתר לדף הראשון סביר להניח שהוא יישאר שם. זאת כמובן, תחת פיקוח מתמיד ושמירה על התוצאות.

עלויות נמוכות יותרדוגמה לביטוי במקום הראשון בגוגל בעזרת קידום אוגני

 גם מבחינת עלויות, קידום אורגני משתלם יותר לטווח הארוך, אולם לעיתים מומלץ לשלבו עם קמפיין ממומן. לעיתים, קיימות מילות חיפוש קשות מאוד אשר גוגל גובה עבורן מחיר גבוה לקליק בודד על ידי הגולש. כלומר, יכול להיות מצב בו גוגל דורשת 15 ש"ח לקליק בודד, כך שדי במספר גולשים מצומצם כדי להגיע לסכומים גבוהים מאוד בפרסום ממומן.

לעומת זאת, קידום אורגני עלותו ידועה מראש והתשלום מתבצע חודש בחודשו כאשר אין הפתעות או שהתקציב נגמר פתאום. כמו כן, קידום אורגני הוא קידום שלא כדאי להפסיקו אם אתם רוצים להיות תמיד בעמוד הראשון.  לאחר מספר חודשים בהם הביטויים הגיעו לעמוד הראשון, הקידום האורגני שומר על המיקומים גם בחודשים הבאים. לכן חשוב לשמור בעזרת הקידום האורגני על המיקומים שהשגתם בחודשים הראשונים באופן מתמיד ושיגרתי.

כל אתר אינטרנט זקוק לקידום מוצלח במנועי החיפוש בכדי להגיע לחשיפה מקסימלית, שיווק איכותי ומכירות גבוהות. הרבה בעלי עסקים בוחרים לעשות זאת בעצמם משיקולים כלכליים או למצוא פרילנס מתחיל, אך קידום אתרים באינטרנט הוא מקצוע בפני עצמו ודורש ניסיון והבנה מעמיקים בזירה הדיגיטלית. אמנם החישוב של בעל העסק הפועל כך הוא כלכלי, אך אם אין בידו את כל הידע הדרוש שכרו יוצא בהפסדו.

מומחי הקידום האורגני של חברת סימפלי סמארט בע"מ נותנים לכם כמה טיפים מקצועיים בנושא קידום אתרים אורגני ולמה חשוב לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית.

שימוש בביטויי מפתח

שימו לב שאתם נותנים מענה מדויק לחיפושים של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. הקפידו שביטויי המפתח שאתם משתמשים בהם הם משמעותיים בקרב ביטויי המפתח למוצר או השירות שאתם מספקים.עד לא מזמן הקפידו להשתמש בביטויי המפתח בצורה מדויקת כפי שהם, עם כל האותיות שנמצאות בו ובסדר הנכון, גם אם הוא כתוב בשגיאות כתיב. לצורך העניין, אם בתחום המלונאות גיליתם שלביטוי המפתח "מלונות בירושלם" יש דירוג גבוה יותר מ"מלונות בירושלים" כיום אין צורך להשתמש בו בצורתו המדויקת וכדאי שיופיע גם בשתי הוריאציות.

תוכן איכותי

קידום אתרים מסתמך גם על תכנים. סביב ביטויי המפתח שאתם מקדמים אתם צריכים להזין תוכן המתאר אותו בצורה של מאמרים קידומיים. הקפידו שהמאמרים שאתם כותבים נכתבים בצורה ברורה, מובנת ושיטתית. מנוע החיפוש של גוגל אינו מחפש רק כמות, אלא הוא בודק גם איכות. ככל שהמאמרים יכתבו בצורה איכותית יותר ונוחה יותר לגולש, עם ערך מוסף, כך הוא יקדם יותר גבוה את המאמר, והאתר שלך יזכה לחשיפה טובה יותר.

הפנים של העסק

רצוי להקפיד שהכתב יהיה מספיק גדול, כך שיהיה נוח לגולש לקרוא, שהמידע המסופק במאמר הוא נכון ואמיתי ובאמת תורם לקורא, שהוא מחולק לפסקאות ובכל פסקה יש כותרת ברורה המעידה במדויק על מה שהקורא עומד לקרוא תחתיה.

גם הכותרת הראשית צריכה לקלוע למה שהקורא יקבל במאמר שהיא מייצגת. צריך לזכור שמעבר לצורך של קידום אתרים אורגני, המאמרים מספקים את הפנים של העסק אל מול הלקוח הפוטנציאלי, את מה שהגולש יקרא או יסיק מהמאמר הוא ישליך באופן אוטומטי לעסק שלך או למוצרים שהאתר מספק. כך למשל, אם המאמר יכלול אינפורמציה שגויה הדבר ישבור את האמינות של העסק.

התקדם במעלה הדירוג בעזרת קישורים

קישורים הנכנסים לאתר הם למעשה 60% מקידום אתרים במרשתת ואחד המהלכים החכמים בתורת הקידום. בכדי שגולשים ילחצו על הלינק נדרש תוכן שמעניין את הגולש מספיק כדאי שילחץ. על כן אם בעל אתר מחפש תנועה לאתרו בניית קישורים נכונים היא הכרחית.

הרובוטים של מנועי החיפוש מודדים את הקישור אשר נכנס לאתר שלך ורואים את הרלוונטיות שלו ובהתאם לכך יכולים להקפיץ את מיקומו של הביטוי בדירוג ולתת לאתר ציון גבוה יותר, ככל שיהיו יותר קישורים איכותיים כך חשיפתו של האתר תגדל.

קידום אורגני המביא תוצאות בגוגלהעונשים של גוגל

קידום אתרים שגוי באינטרנט, בעיני ה"מלך" הכל יכול, דהיינו גוגל. מניב עונשים. גוגל כמי שקבעה ושומרת על החוקים לקידום אורגני מרוויחה אך ורק מהקידום הממומן. ולכן מי שגוגל קובעת ש"עבר" על חוקיה נענש בחומרה ו"נזרק" מהמקומות הגבוהים אל תהום האינטרנט. חברות בלתי מקצועיות עלולות לגרום לאתר שלכם להיענש ובכך יכולות לגרום לכם נזק גדול.

חברה איכותית = מקדמים מקצועיים

בחברת סימפלי סמארט בע"מ, צוות מקדמי אתרים מקצועי ומיומן ממתין לכם. הצוות נבחר בקפידה, עובר הכשרות מקצועיות ומטפל בכמות מדודה של אתרים בכדי להגיע לתוצאות מיטביות.

סימפלי סמארט בע"מ, מהחברות הוותיקות והמקצועיות בישראל לבניית אתרים ולקידומם, מקדמת מזה שנים אתרים מובילים בתחומים שונים שמניבים ללקוחותיה הכנסות ניכרות. נכון שבמבט ראשון ההוצאה על קידום אורגני נתפסת כגבוהה, אבל מניסיון של רבים זו ההשקעה הטובה והכלכלית ביותר לעסק שלך.


זה הזמן שלך להתחיל להרוויח באמת באינטרנט, התקשרו עכשיו לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 03-9239888.

 

 

דוגמאות נוספות לביטויים במקום הראשון בגוגל בקידום אורגני:

ביטוי אדריכלית במקום הראשון בגוגל בקידום ארוגני

 

הביטוי אודישנים במקום הראשון בגוגל בקידום אורגני

 

הביטוי מרצפות במקום הראשון בגוגל בקידום אורגני

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!