לדעת יותר על קידום אתרים בגוגל

רוצים שלבית העסק שלכם תהיה נוכחות דומיננטית במנועי החיפוש? מעוניינים להביא את האתר שלכם לדף הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל? קידום אתרים בגוגל נחשב היום לכלי החשוב והעוצמתי ביותר לשיווק של חברה, עסק או שרות.

 

קצת היסטוריה על קידום אתרים בגוגל

מאז שגוגל הושקה בשנת 1998, היא לא מפסיקה לגדול ולצמוח, ומנוע החיפוש שלה ממוקם במקום הראשון ברשימת מנועי החיפוש הפופולריים, מה שהופך לרלוונטי מאוד בכל הנוגע לקידום ולפרסום של בתי עסק מכל הסוגים. הצורך של מיליוני חברות ברחבי העולם להגיע ולהישאר בדף הראשון בגוגל ייצר תעשייה פורחת לקידום אתרים וההערכה היא שנכון להיום היא מגלגלת יותר משישים מיליארד דולר בשנה.

 

אפיקים מרכזיים לשיווק וקידום אתרים

כיום קיימות מספר אלטרנטיבות לשיווק וקידום אתרים בגוגל שהם: קידום ממומן (PPC), קידום אורגני (SEO) ופרסום ממוקד של באנרים ופרסומות (רימרקטינג וריטרגטינג) שמתפרסמות במגוון אתרי תוכן שונים בשיתוף עם חברת גוגל. 

 

מהו קידום ממומן (PPC)

בשיטת הקידום הממומן מופיעות מודעות בחלק העליון ובחלק התחתון של דף החיפוש, כשהתשלום מחושב לפי הקלקה. מחיר ההקלקה נקבע על ידי מערכת אוטומטית בהתאם לרמת הפופולריות של ביטויי הקידום ומספר המתחרים שקיימים על הביטוי הספציפי. המשמעות היא שעלות הקידום הממומן משתנה בהתאם למילת החיפוש שנבחרה ועשוי להתחיל מכמה מאות שקלים בחודש לאלפים רבים. יתרונו הגדול של הקידום הממומן קשור לעובדה שהאתר מקודם באופן מיידי החל מרגע התשלום. 

 

יתרונות הקידום הממומן מהיר  

במידה ונבחר ביטוי חיפוש פופולרי במיוחד, אזי התשלום החודשי לקמפיין קידום ממומן עלול להאמיר לכדי אלפי שקלים. התוצאות הנן, אמנם, מיידיות אך אינן ארוכות טווח, וברגע שהקמפיין מגיע לסיומו, מסתיים הקידום יחד איתו. כמו כן, מבחינה סטטיסטית רבים מהגולשים נמנעים מלהקליק על המודעות הממומנות ומתרכזים בתוצאות האורגניות בלבד. 

 

יתרונות הקידום האורגני  

פעילות הקידום האורגני מעלה את מיקומו של האתר אל העמוד הראשון בתוצאות החיפוש בהקשר למילת החיפוש הנחשקת. הדבר מצריך ידע רב ועבודה יומיומית. אולם, בראיה אסטרטגית ארוכת טווח, הקידום האורגני הוכח כאחד מהכלים היעילים ביותר לביסוס אתרים במקומות דומיננטיים בגוגל לאורך זמן.

 

קידום אתרים בגוגל, הינו עבודה למקצוענים, שמביאה לתוצאות אפקטיביות בשטח. הינם מוזמנים להכיר את המומחים שלנו, נשמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ ללא תשלום. 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!