צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כל מה שכדאי לדעת על שיווק ברשת

כל מה שכדאי לדעת על שיווק ברשת

בניתם אתר אינטרנט מרשים, אבל כמעט שאף אחד מהגולשים לא מודע לקיומו? המציאות העכשווית משתנה לנגד עינינו בקצב מהיר, טכנולוגיות מתקדמות צצות מידי יום ותופסות את מקום הישנות וכך גם בנוגע אלינו, לתפיסות שלנו, לציפיות ולצרכים, שמשתנים ושונים משמעותית מאלה שהיו לפני עשור. 

 

שיווק אפקטיבי

עם זאת, עובדה אחת לא השתנתה: הצורך שלנו בשיווק אפקטיבי. היום, כמו בעבר, כל בית עסק זקוק לחשיפה של לקוחות פוטנציאליים חדשים ושימור הלקוחות הוותיקים, כחלק מהפעילויות ההכרחיות של שיווק וקידום המכירות. 

 

רלוונטיות מנצחת

חשוב לזהות שינויים ומגמות חדשות ולחשב באופן קבוע מסלול מחדש. בעבר הלא רחוק, חברות פרסום התמקדו בערוצים ספציפיים והתנהלו בהתאם לעקרונות מסוימים. במציאות העכשווית, ערוצי הפרסום, הדיגיטל, הרשתות החברתיות והחידושים הטכנולוגיים המשרים אווירה של התפתחות מתמדת, מאלצים את כולנו לזהות שינויים ומגמות חדשות ולחשב באופן קבוע מסלול מחדש, זאת במטרה להישאר רלוונטיים ואפקטיביים. 

 

עולם הפרסום הדיגיטלי

אם בעבר, אפיקי הפרסום הנפוצים כללו שילוט חוצות, עיתונים, פליירים, כרטיסי ביקור ומגנטים, היום ערוצי השיווק שונים לחלוטין ונשענים בעיקר על שיווק ברשת האינטרנט שכוללים קידום ממומן ואורגני במנועי חיפוש, פרסום ברשתות חברתיות, באנרים, קישורים ממומנים ועוד.

 

יתרונות השיווק ברשת    

לשיווק ברשת האינטרנט יש יתרונות ברורים ביחס לשיווק בערוצי השיווק הקודמים: הנגישות והזמינות לצרכנים פוטנציאליים בכל מקום ובכל שעה מבלי שייאלצו לצאת מהבית. הפוטנציאל המהיר להרחבת השיווק. החיסכון בהוצאות על אנשי שיווק ומכירות. יכולת המדידה והניטור, פילוח של הגולשים ויצירת אינטראקציה פרסונלית עם הלקוחות הפוטנציאליים. 

 

תוכנית אסטרטגית לשיווק ברשת

בניית תכנית לשיווק ברשת דורשת איפיון חכם ומדויק של המוצר, של הזירה העסקית שבה פועל בית העסק, וכמובן, הכרת המתחרים, הגדרת קהל המטרה, הבנת צרכיו של הלקוח הפוטנציאלי ופסיכולוגיה שיווקית. התכנית השיווקית צריכה לכלול, בין היתר, את הגדרת המטרות של החברה, הגדרת הכלים השיווקיים האופטימליים בכדי להגיע ליעדים וחלוקת התקציב הנכונה בין ערוצי הפרסום הרלוונטיים.

 

הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא תשלום ליצירת תוכנית אסטרטגית לשיווק ברשת עם מומחי סימפלי סמארט. לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות התקשרו לתאם ב- 03-9239888.

 

שיווק ברשת

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!