השקתם אתר עסקי? זה הזמן לחשוב על קידום אורגני!

קידום אורגני | סימפלי סמארטאין ספק כי יש לכם סיבה לבנות אתר - אתם רוצים ליצור מעין כרטיס ביקור וירטואלי לעסק, להפגין נוכחות ברשת, להגדיל את היקף המכירות או, אפילו, ליצור אתר קניות. אבל, בדרך כלל, כאן לא נגמר הסיפור עבורכם, אלא הוא רק מתחיל, כי, מה שווה אתר מרהיב ומתוקתק ככל שיהיה, אם אף אחד לא יגיע אליו? קידום אורגני בתוצאות החיפוש של גוגל, עשוי להיות הפתרון לכל הצרכים שלכם, זאת, מאחר וכאשר קידום אורגני מבוצע על ידי חברה המתמחה בתחום, כדוגמת סימפלי סמארט, למשל, הוא יכול להביא את האתר שלכם מאפס חשיפה לחשיפה מעולה.

קידום אורגני Vs. קידום ממומן

מאחר וכל אתר זקוק לקידום כלשהו (בעיקר בתחילת דרכו, אבל גם לאחר מכן), מוצאים את עצמם בעלי אתר רבים מתלבטים בין שני סוגי קידום אלה. יתרונותיו של הקידום האורגני על פני הממומן ידועים - התשלום לחברת הקידום ידוע ומסוכם מראש, אין מילות מפתח שתדרושנה מכם עלויות גבוהות יותר ותנפחנה את התקציב, ולכן, קל יותר להתנהל בדרך זו לאורך זמן. מה שגם נכון עבורכם מבחינה שיווקית אסטרטגית, מאחר ולאחר שאתם מצליחים להתברג בתוצאות החיפוש הראשונות, לא כדאי להפסיק את ההצלחה, אלא מומלץ לשמר אותה על ידי שמירה על המיקום המכובד באמצעות הקידום אורגני.

אין קסמים - מדובר בידע ובעבודה רצינית

קידום אורגני נשמע לכם כמו משהו שאתם יכולים לשלוף מהשרוול בזמן הפנוי שלכם, בין הנהלת החשבונות החודשית לתדרוך אנשי המכירות? אין טעות גדולה מאשליה זו. אלפי בעלי אתרים שחשבו כך למדו זו על בשרם, ובדרך הקשה, כשהאתר שלהם דשדש באופן קבוע בעמוד השלישי והלאה, ולא משנה כמה הם התאמצו, הם לא הצליחו להרים אותו משם. לא מדובר ב"סוד", אבל, כמו שלכם, כאנשי מקצוע, יש את מיומנויות מקצועיות משלכם, גם לחברות קידום האתרים, העוסקות גם בהקמת אתר, ישנן המיומנויות משלהן בתחום, כמו גם כלים מתקדמים לביצוע מחקר מילות מפתח, כלי ניטור ותחזית ודרכים נוספות להצעיד את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש.

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!