המדריך המלא: הקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנטבעל עסק? מחפש חברה להקמת אתר אינטרנט? לשדרוג אתר קיים? בעולם התחרותי שלנו, כל בעל עסק ששואף להצליח ומעוניין להגיע לחשיפה מרבית נזקק לאתר באינטרנט. אתר האינטרנט מאפשר לבית עסק להציג מידע בכל הנוגע למוצרים או לשירותים שהוא מוכר, זאת במטרה להניע את הלקוחות ליצירת קשר ולהובילם לרכישת מוצרים או שירותים. 

יחד עם זאת, כדי להוביל לחשיפה אופטימלית חשוב כי בניית אתר תעשה בצורה נכונה ותכלול מגוון אמצעים שיווקיים שונים כגון תכנים איכותיים, תמונות המושכות את העין, סרטונים מעניינים וכן הלאה, שמטרתם ליצור אפקט של סקרנות בקרב הגולשים ולעורר עניין במידה שתגרום להם להעיף בו יותר ממבט חטוף אחד לפני המעבר אל אתרים מתחרים.

שלב האפיון ויצירת סקיצה עיצובית

אנשי הצוות המקצועי של חברת סימפלי סמארט מציינים שהקמת אתר אינטרנט מהווה תהליך רב שלבי שמתבצע על פי תוואי כללי, כשהשלב ההתחלתי כרוך באיפיון מסודר שמטרתו לתאר את סוג ומהות האתר, את החזון, קהל היעד וכן את המטרות והצרכים שהוא עתיד לשרת בטווח הקצר והרחוק יותר. באופן תאורטי, שלב האפיון איננו הכרחי וניתן לוותר עליו במהלך בניית אתר תדמיתי. 

עם זאת, אפיון האתר הנו חשוב וחיוני, מאחר והוא מסייע להגדרת מסגרת רעיונית וקבלת תמונה ברורה ובהירה יותר בנוגע למבנה האתר וכיצד הוא אמור להיראות. השלב הבא מורכב מיצירת סקיצה עיצובית ומתמקד בעיקר בשפה הוויזואלית. עדיף לעשות זאת עם מעצב מקצועי ומיומן שהתמחה בכל נושא ה-UI/UX ויודע כיצד להניע את הגולשים לפעולה.  

בניית הפלטפורמה והטמעת התכנים

מומחי סימפלי סמארט מסבירים ששלבי האפיון ובניית סקיצה עיצובית מהווים, למעשה, כמעין הכנה להקמת אתר אינטרנט לפני שהסקיצות מועברות למתכנתים לשלב הפיתוח. במקביל, אנשי התוכן אמונים על מילוי החללים הריקים בהכנסת מלל, טקסטים, קישורים פנימיים וחיצוניים, כמו גם הטמעת סרטונים, הוספת גלריות של תמונות, יצירת עמודי מוצרים או שירותים, בניית טופס יצירת קשר, הכנסת תכנים שהוכנו מראש וכן הלאה. השלב הסופי כולל את העלאתו של האתר לשרת המתאים או קישורו לדומיין במסגרת העלאתו לאוויר והשקתו לציבור הרחב.

אז אם אתם מעוניינים באתר מקצועי, אפקטיבי וייחודי התקשרו אלינו לתיאום פגישה: 03-9239888. 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!