צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

החזון שלנו

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים. התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

החזון שלנו

אנחנו מאמינים באינטרנט. זאת הסיבה שאנחנו כאן כבר 20 שנים ומתכוונים להישאר. אנחנו מאמינים שהאינטרנט משתנה וישתנה וישנה גם אותנו בדרך.


אבל הכי אנחנו מאמינים בתקשורת. כי בעצם הבסיס של האינטרנט הוא יצירת תקשורת טובה יותר, פשוטה, גלויה, אינטראקטיבית וידידותית בינינו לביניכם וביניכם לבין הלקוחות שלכם. אז בשביל זה בדיוק אנחנו כאן. להפוך את התקשורת הזאת לקלה, ידידותית ועל הדרך ברורה, שמחה, שיווקית, כלכלית ואפקטיבית. 

עם השנים פיתחנו ואנחנו ממשיכים לפתח טכנולוגיות יותר ויותר מתקדמות. לרשותכם עומדים למעלה משמונים מודולים תכנותיים שיקלו עליכם לבחור את האתר האופטימלי ביותר ללא זמן פיתוח. אבל לפני הכל ואחרי הכל האמונה והחזון שלנו הינם שאינטרנט הוא פשוט תקשורת - הדרך שלנו לדבר ולשאוב ידע. והתפקיד שלנו, כאן בסימפלי סמארט הוא להפוך את התקשורת הזו לפשוטה וחכמה יותר ולכולם.


בקיצור... כל מה שצריך בשביל שתהיה לכם נוכחות אפקטיבית ברשת האינטרנט. התקשר/י עכשיו לטלפון 9239888 - 03 או פשוט צרו איתנו קשר ואנחנו נהיה שם גם בשבילכם.

 

כתובתנו: השחם 30 פ"ת (כניסה צפונית), קומה 5

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!