משוייכים ומוסמכים ע"י גוגל פרטנרס

‏אתה מכיר את העסק שלך- השותפים של Google מכירים את האינטרנט. תן למומחה מוסמך מחברת סימפלי סמארט לנהל את השיווק המקוון שלך כדי שתוכל להתמקד בניהול העסק שלך. ‏סוכנויות עם תג Google Partner עובדות ישירות עם Google.
התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו, כדי לקדם את האתר שלך.

טלפונים
ודוא"ל
אייקון טלפטו טלפון: 03-9239888
אייקון תמיכה תמיכה: support@simply-smart.com
אייקון דואר אלקטרוני שיווק: info@simply-smart.comטופס
התקשרות
אנחנו
ברשת
  לוגו יוטיוב לוגו פייסבוק

גוגל פרטנרס - סימפלי סמארטגוגל פרטנרס הינה תוכנית של גוגל שבה עסקים יכולים למצוא חברות פרסום ושיווק באינטרנט אשר עובדות עם גוגל וכך לפרסם עצמן במדיה הדיגיטלית. 

גוגל מציעה לעסקים רשימה של חברות פרסום ושיווק אינטרנטי. חברות אלה אושרו על ידי גוגל ועובדות איתה באופן קבוע בתחום הGoogle AdWords והGoogle Analytics.

חברות אשר עובדות עם גוגל בתוכנית הפרטנרס מקבלות מגוגל תג איכות. תג זה ניתן על מנת לסמן לבעלי עסקים כי חברת הפרסום והשיווק עוברת בקרה קבועה על ידי גוגל.

לקוח אשר רוצה למצוא חברת פרסום דרך גוגל פרטנרס יכול לבחור את השוק שבו הוא עוסק ממגוון רחב של קטגוריות וכך למצוא חברת פרסום ושיווק שמתמחה בתחום שלו. לאחר שבחר בעל העסק את השוק בו עובד, הוא צריך לבחור גם מה התקציב אותו הוא רוצה להשקיע בפרסום באינטרנט. לבסוף האתר מציע לבעלי העסקים חיפוש על פי מפה וזאת כדי למצוא חברת פרסום בקרבת בית העסק.


יתרונות העבודה מול חברת פרסום מאושרת על ידי גוגל:

 

בעלי ידע

‏השותפים מתעדכנים בכלים ובמוצרים של Google על ידי גישה לחומרי ההדרכה ולעדכוני המוצרים, הן נשארות מעודכנות במה שקורה ב-Google במפגשי העשרה ונבדקים בבחינות הסמכה שהם מחויבים לעבור פעם בשנה.


בעלי ניסיון

‏שותפי Google, שהם בעלי נסיון של עבודה בשטח, משתמשים בשיטות המומלצות לניהול קמפיינים והמטרה שלהם היא לעזור לך להפיק את המרב מהתקציב שלך.

 

בניית תקציב חכם

מגבלות התקציב של מסע הפרסום הן אחד הגורמים הקובעים אם המודעה שלכם תופיע כאשר לקוח פוטנציאלי מחפש אתכם. מקדם מומחה של חברת סימפלי סמארט יעזור לך להגדיר תקציבים בצורה חכמה יותר וכך להגיע לכמה שיותר לקוחות רווחיים, יגדיר מודעות אפקטיביות מצד אחד וקריאטיביות המושכות תשומת לב הגולשים מצד שני, יבצע התאמות לאזורים בארץ ולשעות פעילות, ילווה אותך בבקרה ובבדיקה שמסע הפרסום רווחי, יבקר ויטייב את העלות של AdWords ויפיק עבורך דוחות בקרה חודשיים לניתוח הנתונים.


פנו עוד היום ומקדם מומחה של חברת סימפלי סמארט יבנה עבורכם קמפיין מיטבי ממומן אדוורדס או קמפיין רימרקטינג / ריטרגטינג ויגדיל את הנוכחות האפקטיבית שלכם ברשת. טל. 03-9239888

GOOGLE+
 
 

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית ברורה, שיווקית וייצוגית.
צוות סימפלי סמארט עומד לרשותך מרגע ההחלטה ועד ליצירת נוכחות אפקטיבית ברשת האינטרנט.
  טל: 03-9239888 תמיכה: support@simply-smart.com | שיווק: info@simply-smart.com