בניית חנות וירטואלית

האינטרנט כיום מהווה פלטפורמה מעולה לבניית חנות וירטואלית, בין אם יש חנות "אמיתית" ובין אם לא. האינטרנט הוא מרחב אינסופי של אפשרויות ורק צריך לכוון לאיפה רוצים להגיע ולהתאים את הכלים שלכם לשם כך

חשבו על זה, חנות וירטואלית נגישה מכל מקום, בעולם או בארץ, וגם אם הקונה הפוטנציאלי והחנות נמצאים בשני קצוות שונים – הוא יכול לקנות ללא מאמץ וללא שום חשש, רק לחיצה על כפתור ה"אישור" והעסקה בוצעה. עולם הצרכנות שינה את פניו וכיום רכישה וירטואלית היא אחת הדרכים המרכזיות לבצע קניות, ובהתאם לכך – אף בעל עסק לא יכול להרשות לעצמו לוותר על ההזדמנות להפוך לשחקן משמעותי בעולם הקניות ברשת.

 

חנות וירטואלית כקרש קפיצה

בניית חנות וירטואלית יכולה להקפיץ במאות אחוזים את הרווחים ואת מעגל הלקוחות שלכם מבלי שבכלל תיאלצו "לפתוח" חנות אמיתית – כל עוד יש לכם אתר שמייצג את העסק שלכם ונותן מענה לכל אותם לקוחות פוטנציאליים, אתם מסודרים. כמעט. החוכמה האמתית היא לעשות זאת בדרך הנכונה והיעילה ביותר, לדעת מה צריך לעשות ומה לא, במה יש להתמקד ועל מה אפשר לוותר בדרך להצלחת החנות הוירטואלית שלכם.

בניית חנות וירטואלית היא אכן דבר חכם ויעיל עבורכם, אבל יחד עם זאת, אם החנות שלכם אינה מאופיינת ומעוצבת בצורה הנכונה – אין טעם לקיומה. אכן, הפוטנציאל העסקי של האינטרנט הוא אינסופי, אך אליה וקוץ בה – קיימים עוד עשרות ומאות אתרים כמו שלכם, המציעים שירותים ומוצרים דומים. לכן חשוב להבין כיצד יש לגבור עליהם ומהם היתרונות שיכולים להיות שלכם על פני שאר המתחרים.

 

אפיון חכם – מה הוא כולל?

על מנת להתחיל בבניית חנות וירטואלית, יש להבין ולהגדיר מי הם הלקוחות שלכם ולמי תרצו לכוון את החנות האינטרנטית. יש הבדל בגישה בפנייה לצעירים מול קהל בוגר, לקהל עסקי מול קהל פרטי ועוד. לכן, אתם צריכים לדעת מיהו קהל היעד שלכם על מנת שתוכלו לפנות אליו בצורה הטובה ביותר. לאחר מכן אפשר להתחיל לעצב את האתר, ביחד עם מעצב מקצועי שלמד היטב את הסגנון שלכם, כולל השפה העיצובית, פלטת הצבעים, בחירת תמונות ועוד. כל אלו יהוו עבור הגולש את רגע "הכניסה לחנות", והזדמנות לרושם ראשוני יש רק אחת ולכן יש להתכונן לכך מראש ולדעת איך ליצור בגולשים את "אפקט הוואו" כדי שימשיכו לגלוש באתר וכדי שיחזרו אליו בעתיד.

 

חוויות וממשקים בחנות וירטואלית

בשפה יותר מקצועית, אלו הם אפיונים של חווית משתמש (UX - User Experience) ושל ממשק משתמש (UI - User Interface). כלומר, בבניית חנות וירטואלית יש לתת תשומת לב רבה לאופן בו המשתמש, הקונה הפוטנציאלי, חווה את השימוש באתר מבחינת העיצוב והאסתטיות, הנוחות וקלות ההתמצאות באתר, הבנה מהירה של המידע המוצג בפניו ועוד. כמו כן, יש לשים לב לממשק בו הקונה משתמש, כלומר, מהי הדרך או הדרכים הנוחות ביותר בהן המשתמש יוכל להשיג את המטרות שלו באמצעות הממשק באתר והמערכת שמאחוריה, כלומר, שיהיה לו נוח, קל וברור לעשות את הפעולות השונות באתר ושהן יניעו אותו בצורה נכונה וקלה לעבר סיום הקנייה.

 

האסטרטגיות מגוונות ואינסופיות, הדרכים לבצע אותן שזורות ביצירתיות שופעת וכמובן, מלאות בניסיון מהפקת לקחים ומהבנה איך הצרכנות באינטרנט פועלת. על מנת שבניית חנות וירטואלית תהיה נכונה ותספק את הרווחים המקסימליים שניתן להפיק ממנה, יש להיעזר במומחים שיודעים כיצד לעשות זאת.

בחברת סימפלי סמארט עומדים לרשותכם מומחי חווית משתמש, מאפיינים, מעצבים, מתכנתים ובקיצור כל מה שצריך כדי שהחנות שלך תבלוט מעל כל שאר החנויות הקיימות ושאתה תוביל במרחב התחרותי הקיים ברשת. אצלנו בסימפלי סמארט יודעים כיצד לעשות זאת נכון – החל מהתאמת החנות לאופי שלך ושל העסק שלך ועד להתאמת החנות לקונים שאתה רוצה למשוך, תוך כדי שימת דגש על חווית המשתמש ועל ממשק המשתמש כדי שהחנות שלך תהיה הצלחה עבורך, וגם עבורנו.

 

 

התקשרו עכשיו לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות 03-9239888, צוות המומחים שלנו מחכה לכם.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!