צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

בניית חנות וירטואלית שתקפיץ את המכירות

בניית חנות וירטואלית שתקפיץ את המכירות

בעלי עסק? משרד? חנות? מחפשים חברה לבניית חנות וירטואלית כדי להקפיץ את המכירות? בעידן הנוכחי, חנות וירטואלית היא בגדר חובה! 

הסטטיסטיקות מראות שהישראלים אוהבים לרכוש מוצרים דרך האינטרנט, ואם נתמקד בשנים האחרונות, היקף הרכישות באינטרנט בישראל נאמד בסכומים הגבוהים מעשרה מיליארד ש"ח לשנה. וובנוסף לכך, ההערכות הן שבשנים הקרובות היקף העסקאות ברשת רק ילך ויתרחב. 

לפיכך, במידה ואתם מחפשים דרכים חדשות למנף את העסק, להגדיל את היקפי המכירות ולהעלות את הרווחיות שלכם, שווה לכם לשקול את האופציה של בניית חנות וירטואלית, כך שקהל הגולשים יוכל לרכוש את המוצרים שלכם מכל מקום בעולם ובכל שעה משעות היום.

 

אפיון ממוקד ומדויק של בית העסק וקהל היעד

 

המומחים של חברת סימפלי סמארט מציינים שבניית חנות וירטואלית מהווה תהליך רב שלבי, המתחיל באפיון מעמיק ויסודי הן של בית העסק והסביבה העסקית שבתוכה הוא פועל והן של קהל היעד הפוטנציאלי על כל מאפייניו, לרבות אזור מגורים, טווח גילאים, השכלה, מצב כלכלי, תחביבים, העדפות וכיוצא באלו. 

מומחי סימפלי סמארט מדגישים שהאיפיון נחשב לשלב קריטי בהצלחתו של כל אתר מכירות, וככל שהאפיון ממוקד ומדויק יותר, כך גדלים הסיכויים להצלחת האתר ולעמידה ביעדים שלשמם הוקם. איפיון בית העסק מתייחס, בין היתר, לסוג המוצרים, לעיצוב החנות הווירטואלית, לכלי פרסום ושיווק, למערכת הסליקה, לאפשרויות התשלום, למועדון הלקוחות וכן הלאה.

 

עיצוב מקצועי

 

השלב הבא בתהליך בניית חנות וירטואלית הוא עיצוב מקצועי וייחודי שנעשה על ידי המעצב בשיתוף פעולה הדוק עם המאפיין. עיצוב מדוייק, מיוחד ומתאים בדיוק לשפת המותג שלכם. בחברת סימפלי סמארט בע"מ עומדים לרשותכם מומחי עיצוב בעלי ניסיון רב שנים שידאגו לניראות מדוייקת למותג שלכם. בסימפלי סמארט, אנחנו לא מאמינים בהגבלת כמות הסקיצות ועומדים לרשותכן עד שנצליח להגיע ביחד לאתר איכותי ומושלם עבורכם.

 

לכן, בכדי שהאתר שלכם יהפוך לאתר משמעותי ומניב ברשת עליו להיות מקצועי ומעוצב, מזמין וידידותי. לשם כך, עליכם למצוא חברה אמינה ומקצועית כמו חברת סימפלי סמארט בע"מ, שמתמחה בבניית חנות וירטואלית מעוצבת, מעודכנת ומניבה. 

 

בכדי לדעת ולהבין יותר, הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות במשרדנו. לתיאום פגישה 03-92398888.

בניית חנות וירטואלית

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!