בניית אתר- מה חשוב לדעת?

מאחר ורשת האינטרנט משפיעה על חיינו מעל לעשור, נדירים העסקים אשר אין בסך נכסיהם הדיגיטאליים אתר אחד לפחות. אולם, גם אם ברשותכם כבר אתר עסקי קיים, בוודאי כבר גיליתם, כי כיום, בניית אתר עסקי, על כל הדרישות, הפיצ'רים, האפשרויות ושאר האלמנטים הכרוכים בכך, איננה דומה במאום לבניית אתר לפני שנה, שנתיים, חמש שנים או עשור. בעידן הוויראלי שלנו, בניית אתר מחייבת אתכם להתמודד עם אתגרים מורכבים בהרבה מהאתגרים בהם נתקלתם בעבר, ולכן, גם אם בעבר הצלחתם להסתפק באתר עסקי כלשהו, מבלי להשקיע בו מחשבה יתרה או משאבים משמעותיים, כיום, אין סיכוי כי אתר כזה יתאים לצרכיכם, ולכן, שירותיה של חברה המתמחה בבניית אתרים, יכולים לסייע לכם לבנות את האתר המתאים ביותר לצרכיכם העדכניים.

בניית אתר - אז מה, בעצם, השתנה?

ראשית, נכנסו לתמונה טכנולוגיות רבות ונוספות, שהשימוש בהן ממנף את הגלישה באתר ומעניק לגולש את חוויית הגלישה האולטימטיבית. זאת, מאחר ובימינו "חוויית המשתמש" הינה פקטור רציני ביותר להצלחתו של אתר. הוסיפו לכך את ריבוי האתרים הקיים בכל תחום פעילות אפשרי, ותוכלו להבין מדוע הכרחי שהאתר העסקי שלכם ייבנה בידיים מקצועיות, המודעות לדרישות העדכניות ולמצב השוק בו אתם מתפקדים ובו מתבצעת פעילותכם העסקית. לא מפתיע, אם כך, שכל בניה של אתר מתחילה באפיון מדויק ומפורט, שמטרתו לדייק את סוג האתר הנבנה, מטרותיו, פלח השוק אליו הוא פונה וקריטריונים רבים נוספים, אשר חשיבותם בעבר הייתה פחותה בהרבה.

מדוע הכרחי לבנות אתר מתאים מלכתחילה?

למרות ששיפור האתר בהמשך הדרך עשוי להיות דרך פעולה אפשרית עבור חלק מהאתרים, מרבית האתרים העסקיים חייבים להיבנות, מלכתחילה, בדרך הנכונה, כדי לחסוך מהם התמודדויות, גיבוש תדמית עסקית גרועה, מיקום גרוע בתוצאות מנוע החיפוש של גוגל וכד'. בניית אתר מתאים כבר מהשלב הראשון של הבניה, מתוך התייחסות לצרכים ולאספקטים השונים, מבטיחה לכם כי הבסיס שאתם מניחים לאתרכם העסקי הינו הבסיס המתאים והנכון עבורו, ולכן, לא תאלצו להשקיע משאבים בעתיד בשינויו.

בניית אתר כיום קלה מבעבר לכאורה. אבל אתר "מניח את הדעת" זה נחמד, אבל אם אתם מקימים אתר תדמית, אתר שיווקי או אתר מכירות, "מניח את הדעת" לא יהיה מספיק, על מנת להתחרות במאות ואלפי האתרים המתחרים בכם בדיוק על אותו פלח השוק, בדיוק על אותה נישה שיווקית. מצד שני, שימוש בשירותיה של חברת בניית אתרים, כמו סימפלי סמארט, למשל, יכול להקים לכם אתר שיהיה בנוי נכון, יקודם כהלכה וגם, לא פחות חשוב מכך, יהיה אטרקטיבי לגולשים האנושיים.

מדוע בניית אתר היא כל כך חשובה לעסק?

עסק בנוי על נראות, על הוכחת קיומו, על בניית תמית וחשיפתה לקהל הרחב. בעבר, עסקים הציגו את עצמם על ידי הפרסום המסורתי - ברדיו, בטלוויזיה, במודעות בעיתונים. כיום, מן הסתם, המדיות משתנות והמקום בו עסקים "פוגשים" את הלקוחות הפוטנציאליים שלהם הוא רשת האינטרנט והרשתות החברתיות. מאחר ופרסום, מאז ומתמיד התמקד בניסיונם של עסקים להיחשף באופן מקסימלי, באופן טבעי, אם עסק רוצה לזכות בחשיפה, עליו להפגין נוכחות ברשת - להקים לעצמו אתר.

האם הקמת אתר עסקי הוא הצעד היחיד בו עסק חייב לנקוט?

בניית אתר הינה הצעד הראשון, אבל היא איננה הצעד היחיד שעל עסק לבצע כדי לזכות בחשיפה. כאן, נכנסים לתמונה קידום אורגני וקידום ממומן, דפי נחיתה, בניית שפה מיתוגית ורכיבים נוספים, אשר נוטלים חלק בשיווק המודרני בן ימינו. אבל על מנת להפיק תוצאות אמיתיות מההשקעה, בעל האתר יצטרך ללמוד כל כך הרבה תחומים ומיומנויות, מה יהפוך את כל העניין ללא כדאי וללא משתלם עבורו. לכן מומלץ לפנות לחברה מקצועית העוסקת בתחום שתדע לבצע את כלל המהלכים הללו לצורך חשיפה מירבית ברשת.

המדריך לבניית אתר אינטרנט מקצועי 

היה מי שאמר שבעידן הנוכחי הפך השינוי למשתנה היחידי במשוואה שהנו קבוע ובלתי תלוי, וכל מי שאינו מטיב להיערך ולהתאים את עצמו לקראת השינויים הללו- עשוי למצוא את עצמו במוקדם או במאוחר מאחור! מומחי חברת סימפלי סמארט מסבירים שלא זו בלבד שאתר האינטרנט מהווה במהותו כלי המותאם להכלת שינויים, אלא שהוא מסוגל גם לחולל אותם באופן אקטיבי, להגיב עליהם במהירות ואף להשפיע על ההשלכות. אי לכך, אתר אינטרנט שנבנה באופן מקצועי טכנולוגיה מתקדמת, מסוגל לתת מענה מיטבי עבור צרכים הספציפיים ולשמש ככלי שיווקי חזק, רב תפוצה ועוצמתי.

איך להפוך את אתר האינטרנט לאמצעי שיווקי עוצמתי?

עם זאת, על מנת שהאתר יהפוך לאמצעי שיווקי עוצמתי ויוכל למלא את ייעודו בדרך המיטבית ולהגדיל את הסיכוי שגולשים אקראיים יהפכו ללקוחות פוטנציאליים, כדאי להתמקד בכמה דברים מהותיים בשלבי התכנון ובניית אתר האינטרנט. 

חשוב, מחד, לעשות שימוש בתשתית טכנולוגית מתקדמת, אולם מאידך גם בפסיכולוגיה שיווקית שיודעת לנתח את עולם הצרכנות בכלל והצרכנות המקוונת בפרט, תוך פענוח מאפייניהם של הלקוחות הפוטנציאליים, מניעיהם והתנהגותם, זאת באמצעות אנשי אפיון מקצועיים. 

למעשה, השלב שלפני הקמת האתר כרוך בפילוח השוק וזיהוי קהל היעד, והוא חיוני להתמקדות באפיקים הנכונים בעת ההקמה בפועל. אפיון קהל היעד מסייע לבחירת הקונספט העיצובי האופטימלי ושילובי הצבעים הנכונים, כמו גם לאופן פריסת המידע, השפה הוויזואלית וסגנון התכנים המותאמים לשוק המטרה.

שלב הקמת האתר בפועל

פילוח השוק בצורה נכונה עוד בטרם בניית אתר האינטרנט מאפשר חיסכון בהוצאות, הגדלת שיעורי החשיפה והתגובה והעלאת רווחיותו של האתר. בשלב זה חשוב גם להגדיר את סוג האתר, אופיו ויעדיו בהווה ובעתיד. 

הדבר מסייע לקבלת תמונה ברורה ובהירה בכל הקשור למבנה האתר ולדרך שבה הוא צריך להיראות. לאחר שהמסגרת הרעיונית הוגדרה, ניתן לעבור לשלב הסקיצה עיצובית והשפה הוויזואלית. בחברת סימפלי סמארט מעצבים וגרפיקאים מעולים שיעצבו עבורכם את האתר. לאחר מכן, מומחי הפיתוח יתכנתו אותו בהתאמה מושלמת לצרכים שלהם.

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון לאתר מושלם. יש לכם עסק ועוד אין לכם חשיפה אינטרנטית? פנו למקצוענים שלנו

 

בניית אתר | סימפלי סמארט

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!