בניית אתר אינטרנט

האם לדעתך, העסק שלך זקוק לדחיפה רצינית? האם ניתן להגדיל את המחזור בעוד עשרים או שלושים אחוזים לפחות? 

בניית אתר אינטרנטבשביל זה צריך שיגיעו יותר לקוחות. כאלו שידעו מה אתם עושים בדיוק וכמה הם צריכים את השרותים והמוצרים שלכם. בשביל זה רצוי שהם יוכלו לראות אתכם. אבל כפי שאתם באמת על כל היתרונות הבולטים שלכם, יתרונות של מקצועיות, איכפתיות, מוצרים מעולים ושרות מצויין. אבל נניח שהלקוחות היו רואים משהו אחר? איזשהו מבט מאוד לא מקצועי שלכם: משהו שבלוני,  לא מייצג, לא מקצועי, לפעמים מלא שגיאות כתיב וכזה שמציג אתכם בצורה לא נכונה. טוב, אבל היי, הצלחתכם לחסוך כמה אלפי שקלים ופניתם לבן של הבת דודה של השכנה והוא בנה לכם אתר אינטרנט בכלום כסף...

זהו.. שהכסף שחסכתם, עלה לכם המון. כי הלקוחות הפוטנציאליים רואים את התוצאה ופונים מיידית למתחרים שלכם: אלו שהשקיעו באתר אינטרנט מקצועי, בנוי מצויין, שאופיין נכון ומציג באופן ראוי ומדוייק את המוצרים והשירותים שלהם ונראה נהדר. 

אז השאלה אם חסכתם או הפסדתם?

יש מקומות ששווה לחסוך בהם. אבל לא בתהליכי שיווק שמביאים חמצן לעסק בדמות לקוחות חדשים. לקוחות שיביאו לגידול במכירות ובהכנסות. 

מהי בניית אתר אינטרנט מקצועית?

קודם כל חשוב לפנות לגורם מקצועי, חברה שבנתה מאות אתרי אינטרנט במהלך שנים רבות של מקצועיות. כך תבטיחו שאף אחד לא מתנסה בפעמים הראשונות שהוא בונה אתר אינטרנט בדיוק עליכם. שנית,חשוב לזכור, יש סיכוי שבניית אתר אינטרנט איננה המומחיות שלכם ולכן יהיה לכם קשה להכווין מישהו מה לעשות ולהגיע לתוצאה מצויינת. חברה מקצועית מחזיקה בדרך כלל אנשי מקצוע מעולים בתחומם, כגון: מעצבים, מתכנתים, מאפיינים, מקדמי אתרים בגוגל הן בקידום אורגני והן בקידום ממומן. בקיצור, צוות שיודע את העבודה ולא פרילנסר בודד שעובד ב - WE WORK  ומתחיל את צעדיו הראשונים בבניית אתרי אינטרנט ומכסימום נעזר בפרילנסר שבדיוק נוסע לטיול מסביב לעולם בהודו. 

בניית אתר אינטרנט באפן מקצועי כוללת: איפיון מדוייק שלכם - מעין שיקוף מלא של החברה או העסק שלכם על סך יתרונותיו הבולטים והדי אן איי שלו. עיצוב נהדר שנעשה על ידי מעצב מקצועי ורב השראה, כתיבת תוכן מדוייקת ונבונה ותכנות נכון ומקצועי. בניית אתר אינטרנט מעולה מחייבת שיתוף פעולה של כל אנשי המקצוע הללו שביחד ידעו לייצג אתכם נכונה, יביאו לקוחות ויזרימו הכנסתו.    

אז למה לכם להתפשר ולשלוח את הלקוחות הפוטנציאליים ישירות למתחרים שלכם. זה הזמן להשקיע מעט ולקבל המון תועלת מבניית אתר אינטרנט מקצועי ומעוצב. המומחים של חברת סימפלי סמארט בע"מ מחכים לכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות. התקשרו עוד היום לתיאום פגישה 03-9239888.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!