בניית אתר אינטרנט - מסתנכרנים עם עולם העסקים החדש

בניית אתר אינטרנט - מסתנכרנים עם עולם העסקים החדש

בניית אתר אינטרנט

רשת האינטרנט שינתה את חוקי המשחק בעולם העסקי עם הפיכתו של האינטרנט לזמין ונגיש לכולם. האפשרויות הנוחות של הגלישה במובייל הוסיפו על הקלות היחסית שבגלישה באינטרנט, וכיום האדם הממוצע מבלה את רוב זמנו ברשת הדיגיטלית. בעלי עסקים המבינים שהלקוח הפוטנציאלי שלהם מבלה ברשת יודעים כי בניית אתר אינטרנט היא צעד חשוב ביותר בהתפתחות העסקית שלהם וביכולת הישרדותו של העסק שלהם.

אם אתה לא שם אתה לא קיים


החוקים בעולם העסקים היום הם מאוד פשוטים והם קובעים שבכל הקשור למדיה הדיגיטלית החוק המרכזי אומר כי "אם אתה לא שם אתה לא קיים". אנחנו יכולים לראות מגמות בשיווק המראות לנו באופן מובהק השוואות בין בתי עסק אשר בתחילת התפתחות המדיה הדיגיטלית היו באותה נקודת פתיחה מבחינת מיקומו של המותג בסדרי העדיפויות של הצרכן. ברגע בו השיווק של אחד מבתי העסק השתנה באמצעות בניית אתר אינטרנט, קידום במנועי החיפוש, או הפגנת נוכחות ברשתות החברתיות, בעוד העסק השני נשאר עם ערוצי השיווק מהעולם הישן, התחיל להיווצר פער משמעותי בין שני בתי העסק שהלך והתעצם עם הזמן.

להגיע אל הצרכנים


הנוכחות של העסק ברשת האינטרנט מאפשרת לו להיחשף לקהלים חדשים ולצרכנים שהסיכוי שיגיעו אליו בצורה פיזית היא קטנה. היום האינטרנט מספק עבורנו את מקור הבילוי העיקרי, אנחנו רואים סרטים וסדרות ברשת, רואים הופעות וקונצרטים ברשת, אנחנו משחקים ברשת, מעשירים את הידע שלנו ברשת, מקבלים כל אינפורמציה שאנחנו זקוקים לה דרך הרשת, אנחנו מקיימים אינטרקציות חברתיות דרך הרשת ואנחנו מבצעים את הקניות שלנו דרך הרשת.

להיחשף לקהלים חדשים, אבל כמו שצריך


כניסת הסמארטפונים לשוק הביאה לכך שאנו נהנים מהגלישה ברשת בכל הזדמנות. יש סיכוי טוב מאוד שגולש ממוצע יוכל להיחשף לעסק שלך בזמן נסיעה באוטובוס, ולולא ידעת את החשיבות הגדולה של בניית אתר אינטרנט כנראה שאותו הגולש מעולם לא היה יודע עליך. אך בכדי שאתר האינטרנט שלך יבלוט בצורה ברורה ומוכחת מול המתחרים הוא חייב להיות בנוי בצורה אופטימלית, מעוצב במיוחד עבורך ומוקפד מבחינת העימוד, הסידור והמסרים השיווקיים.

אתר מוצלח ואתר לא כל כך מוצלח - מה ההבדל?


לא פעם נכנסת לשני אתרים באותו תחום אבל אחד מהם נראה סטנדרטי, מרושל ולא מקצועי והשני נראה מוקפד, מדוייק ומניע לפעולה. זהו בדיוק ההבדל בין אתר שבוצע על ידי חברה מקצועית, מיומנת ומשקיענית לבין אתר טמפלט זול. בין אתר שעוצב על ידי מעצב מקצועי לבין אתר שהועתק בחופזה. גם הגולשים מעריכים השקעה וקונים ומזמינים הרבה יותר שירותים ומוצרים מאתרים מושקעים ומקצועיים. הגולשים מעריכים, ובצדק, שחברה שמשקיעה באתר שלה הוא בוודאי חברה טובה יותר.

להתחיל להצליח באינטרנט


אם יש לך צורך בנוכחות אינטרנטית אמיתית זה הזמן לפנות למומחים של סימפלי סמארט בע"מ. החברה הוותיקה בישראל שמאחוריה יותר מ - 18 שנות ניסיון ואלפי אתרים שנבנו עבור החברות המובילות.

אם ברצונך להתגאות באתר החדש שלך. תתקשר עכשיו לתיאום פגישה ללא התחייבות לטלפון 03-9239888 ואנחנו נעמוד לרשותך בהקמת אתר מקצועי, מדוייק, מעוצב ואפקטיבי.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!