בניית אתרים

כרטיסי הביקור שלכם בעולם העסקים בעזרת בניית אתרים מושקעים ותפורים לכל לקוח בהתאמה אישית, נוסחה מנצחת לבעל חברה גדולה או עסק קטן, פרטי, ציבורי או מסחרי.

בניית אתרים

כיום, כמעט ואין עסק שאין לו אתר אינטרנט, אך לא כל אתר מצליח לממש את המטרות שלשמו הוא הוקם, ולהביא לבנייה שיווקית נכונה ולעלייה משמעותית במכירות. האפשרויות ברשת הן רבות, וניתנות היום אופציות לבניית אתרים פשוטים באופן עצמאי. אך האם באמת כדאי לבנות את אתר העסק שלך לבד או להיעזר במומחים לבנייה וקידום?

מנוף ההצלחה של העסק שלך

בניית אתרים עם חברה מקצועיתבניית אתרים מהווה עבור עסקים רבים את כרטיס הביקור שלהם ואת תדמיתם השיווקית. במידה והאתר לא ייבנה בצורה נכונה ומקדמת הוא יכול להביא את העסק בקלות לקריסה, במיוחד בעסקים המסתמכים על הקהל ברשת. כחלק מהאסטרטגיה השיווקית שכל עסק מייצר לעצמו, חשוב שישים דגש וחשיבות רבה לאופי אתר האינטרנט שלו, לעיצובו ולוכנולוגיות הבנייה שלו, מתוך הבנה כי אתר זה יהווה עבורו את המנוף להצלחה. 

יש הסבורים כי ביכולתם לבנות אתר אינטרנט ללא חברה לבניית אתרים בעזרת פלטפורמות חינמיות ברשת, אולם, בניית אתר באופן עצמאי,  היא תהליך מורכב, הגוזל שעות עבודה רבות ובפעמים רבות מדי מוביל לאכזבה מול התוצאה המתקבלת בהשוואה למתחרים ברשת שבחרו לעבוד עם חברה מקצועית.

אולם, לבונה העצמאי אין למי לבוא בטענות שהרי הוא "בנה" את האתר לבדו וכל האחריות היא עליו, לחילופין, לעיתים, הבונה העצמאי כל כך מתלהב מעבודתו שהופך בלתי מודע לחסרונותיה, ממשיך להשקיע באתר שעות רבות על חשבון עבודתו הרגילה ונהנה מתוצאות מעטות מאוד בכמות הגולשים או בכמות הפניות. כך שהחיסכון לכאורה בעלות הבנייה מתקזז מול שעות עבודה אינסופיות ותוצאות דלות בקופה.

בניית אתרים וקידום אתרים

תפקידו של אתר האינטרנט הוא להעניק חשיפה מירבית לעסק שלך ולהזרים עסקאות ולידים לתוכו. כדי לייצר תוצאות משמעותיות על האתר להיות בנוי בצורה שתשפיע על דירוגו במנועי החיפוש. כדי לעשות זאת על בונה האתר להבין בתחום המקצועי של קידום אתרים. מהסיבה הזו בדיוק, אם בוחרים לפנות לאנשי מקצוע שיבנו את האתר, מומלץ לעבוד עם חברה שמתמחה לא רק בבניית אתרים, אלא גם בקידום אתרים ומפתחת טכנולוגיות המשיקות לדרישות המשתנות של גוגל.

חשוב להבין שאתר אינטרנט אינו יכול להיות מורכב רק מבנייתו, הרי אז הוא מפספס את המטרות שלשמן הוא הוקם. זו הסיבה שבגינה כמעט ולא בונים יותר אתרים סטטיים (אתרים קבועים שלא ניתן להוסיף להם תכנים חדשים או לעדכן את התכנים הקיימים), אלא עובדים עם פלטפורמה של אתרים דינמיים, בהם התכנים מתחדשים ומתעדכנים תדיר ומסייעים לקידומו, וזו הסיבה שעדיף תמיד לבחור בחברה שממשיכה לפתח שינויים המתאימות לדרישות המשתנות של גוגל ובכך מסייעת משמעותית לקידום האתרים.

המשמעות של העניין היא שאתר אינטרנט דורש תיחזוק והשקעה שוטפים. כדי לא לבזבז זמן יקר, להפסיד כספים ולגלות בסופו של דבר כי האתר לא הביא את התוצאות המצופות, כדאי להשאיר את עבודת בניית אתרים למומחים.

המקצוענים של חברת סימפלי סמארט, מחברות האינטרנט המקצועיות, הגדולות והוותיקות בישראל, יעשו עבורך את העבודה, ויבנו לך אתר מעוצב בטכנולוגיות המתקדמות ביותר,  ובנוסף, תוכל להצטרף למסלול המשתלם של קידום אתרים אורגני וממומן לקידום הנוכחות של העסק שלך בגוגל.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!