צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

תהליך בניית אתר - מי, מה וכמה?

כרטיסי הביקור שלכם בעולם העסקים בעזרת בניית אתרים מושקעים ותפורים לכל לקוח בהתאמה אישית, נוסחה מנצחת לבעל חברה גדולה או עסק קטן, פרטי, ציבורי או מסחרי.

תהליך בניית אתר - מי, מה וכמה?

ייצוג מקצועי באינטרנט

היום, יותר מתמיד, אתם חייבים שיהיה לכם אתר אינטרנט מקצועי, מדוייק, מעוצב ובעל נוכחות. אתר אינטרנט שתוכלו להציג בגאווה ללקוחות, לעובדים, לשותפים עסקיים וכן... גם למתחרים. אתר שייצג אתכם בצורה נכונה, שיהיה הבמה שלכם ויציג את העסק או החברה שלכם, את השירותים שלכם ואת היתרונות שלכם. חברת סימפלי סמארט, מהחברות המקצועיות והוותיקות בישראל מתמחה בדיוק בכך. צוות החברה מתמחה בבניית אתרים חכמים, ידידותיים, מעוצבים, קלים לניווט ואפקטיביים בעלי יחס המרה איכותי. לשם כך פיתחנו במהלך השנים מתודות מקצועיות שלומדות את השירותים והמוצרים שלכם ומציגות אותם בתורה מיטבית ללקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלכם.

בניית אתרים עם חברה מקצועית

אתר מעולה מביא לתוצאות

בניית אתרים על ידי חברה מקצועית מובילה לאתר איכותי, אפקטיבי, רווחי ומקצועי. אנחנו, בסימפלי סמארט נלווה אתכם יד ביד בבניית אתר האינטרנט שלכם, החל מאיפיון מעולה, עיצוב ייחודי, תכנות מדוייק וליווי בניהול והכנסת המידע לאתר. אתר מקצועי ומזמין גורם לגולשים לשהות בו זמן רב יותר ובכך מגדיל דרמטית את הסיכויים שהגולשים יפנו אליכם לרכישה או להזמנת שרות. כמו כן, אתר אינטרנט מקצועי המציג בצורה נכונה ומרשימה את החברה שלכם מייצר לכם תדמית מתאימה ומדוייקת.

סימפלי סמארט, המומחים בבניית אתרים מעולים

אנחנו בסימפלי סמארט מומחים בבניית אתרים, מומחיות שנרכשה בעשרים שנה של עבודה יומיומית קפדנית. אלפי שעות עבודה שהוקדשו לתחום ומאות אתרים איכותיים שניתן לגלוש אליהם בכל רגע נתון. צוות החברה הוכשר בקפידה וכולל מעצבים, מומחי UI ו - UX, מתכנתים, ווב מאסטרים, מומחי קידום אורגני, מומחי קידום ממומן ורשתות חברתיות. במהלך השנים זכינו לתו איכות על ידי הלקוחות הרבים שלנו שבוחרים בנו שוב ושוב כחברה שמלווה אותם בנוכחות הדיגיטלית שלהם.

פשוט, כי אנחנו אוהבים לבנות אתרים חכמים

כשגולשים באינטרנט ומזהים את הלוגו של סימפלי סמארט במאות אתרים, זאת הדרך שלנו להגיד שאנחנו אוהבים וגאים לבנות אתרי אינטרנט. אתרים יפים, רהוטים, מעוצבים ומניבים. ונשמח גם לבנות אתר כזה עבורכם בעזרת השיטות המתקדמות שפיתחנו במהלך השנים לבנייה אפקטיבית של אתרי אינטרנט. שיטות שמביאות תוצאות עבורך.

בניית אסטרטגיה - אנחנו לומדים אתכם

השלב הראשון בבניית אתרים הוא להכיר אתכם. ללמוד אתכם היטב ואת והשירותים והמוצרים שלכם. מי אתם? מה אתם עושים? מה היתרונות היחסיים שלכם? מי המתחרים שלכם ומה הנוכחות האינטרנטית שלהם? המענה לכלל השאלות הללו מייצר בסיס נתונים איתן שעליו ייבנה אתר האינטרנט שלכם. בשפה המקצועית קוראים לזה איפיון. בנוסף, נחקור מה הצרכים העתידיים שלכם? מה המטרות העסקיות של האתר שלכם וכן, מה הנוכחות הדיגיטלית שלכם כיום ואילו נכסים דיגיטליים יש לכם: אתר אינטרנט, פייסבוק, אינסטגרם, קידום אורגני וכיו"ב. אחרי תחקור ואיפיון מעמיק נוכל לצאת לדרך עם אסטרטגייה ברורה.

התקשרו עכשיו לשיחת ייעוץ עם המומחים>>

תכנון התכנים באתר ויצירת עץ מבנה

מומחי האיפיון והתוכן של סימפלי סמארט ישמחו לסייע לכם בתכנון עץ מבנה העמודים באתר, פאנל הכפתורים, התכנים הרלוונטיים שיוצגו בעמוד הבית, כמות העמודים הנדרשת ועוד. תכנון עץ האתר חיוני לניהול המידע באתר בצורה אופטימלית לגולשים, כך שיוכלו למצוא בקלות ובמהירות את כל המידע אותו הם צריכים. בנוסף, אתר אינטרנט איכותי מייצר דיאלוג גלוי וסמוי בין הגולשים לבין בעלי האתר. האתר מייצר סאבטקסט שיווקי שמשכנע את הגולשים באיכות השירותים והמוצרים שלכם. במידת הצורך, נשמח לסייע בכתיבת תכנים שיווקיים ותדמיתיים איכותיים או בתרגום התכנים לשפות נוספות.

עיצוב מוקפד שמתאים לכם בדיוק

חשוב לזכור שהאינטרנט משתמש בשפה וויזואלית כדרך להעברת מסרים וזאת באמצעות תמונות, וידיאו, תנועה, טיפוגרפיית טקסט, צבעוניות, בחירת סוג וגודל פונטים ועוד. צוות המעצבים בסטודיו של סימפלי סמארט מתמחים בעיצוב אתרים שיודעים להציג באופן מדוייק את המסרים שנבחרו בתהליך האיפיון. העיצוב משתמש בכלי ה - UI וה - UX, שמשמעותם תהליכי ניווט וטיפוגרפיה נכונים שיקלו על הגולשים בתהליך הגלישה והנביגציה באתר. לאחר הקמה של מאות אתרים ואלפי שנות ניסיון מצטבר בבניית אתרים, ניתן לראות בתיק העבודות שלנו אתרים מעוצבים, נוחים לגלישה, מוקפדים ופשוט יפים. חשוב לנו לציין שבתהליך העיצוב אתם שותפים מלאים לכל שלב ואנחנו עומדים לרשותכם בעיצוב ללא הגבלת סקיצות עד לעיצוב שתאהבו. המעצבים המיומנים שלנו מומחים בחשיבה מרחבית ומייצרים עבורכם אתר ייחודי ולא אתר תבנית (טמפלט) סטנדרטי.

בניית אתר אינטרנט מקצועי

שפה עיצובית ומיתוגית מעודכנת ומקצועית

עיצוב האתר שייעשה עבורכם ממשיך את השפה עיצובית שלכם, צבעי המותג, הלוגו והפרסומים שלכם. במידה ואין לכם לוגו ושפה עיצובית ברורה ועדכנית. המעצבים בסטודיו שלנו ישמחו לעצב עבורכם לוגו ושפה עיצובית או פשוט לרענן את הלוגו הקיים שלכם. אנחנו משקיעים שעות רבות, חשיבה, מאמץ וסקיצות שלא נגמרות בעיצוב האתרים עבורכם וניתן לראות זאת באיכות האתרים שלנו.

תכנות מוקפד

לאחר שצוות המעצבים בסימפלי סמארט יעצב בקפידה את האתר שלכם, אנחנו נעביר אותו להמשך פיתוח אצל המתכנתים המוכשרים שלנו. הם יהפכו את התמונה הוויזואלית לאתר אמיתי. ידאגו להוסיף מודולים רלוונטיים כמו: שפות נוספות, דפי מאמרים, טפסים, גלריות תמונות ועוד, זאת, בהתאמה מלאה לאיפיון ולעיצוב הגרפי שלכם. התכנות המוקפד שנעשה במקצועיות ובסבלנות מבטיח את ההתאמה הוויזואלית המלאה, הירידה לפרטים ואיכות אתר מכסימלית.

אתר רספונסיבי

כיום, יותר ויותר גולשים לאתרי אינטרנט באמצעות הטלפון הנייד. לכן, המתכנתים שלנו שמומחים בבניית אתרים יקפידו על התאמה מיטבית לגלישה במובייל. לשם כך, ולא נלאה אתכם בפרטים הטכניים, האתר ייבנה באחוזים, כך שהוא יוכל להקטין ולהגדיל את הפרופורציות שלו בהתאמה לאמצעי הגלישה של הגולש הפוטניאלי - מחשב נייח, לפ טופ או טלפון נייד ובכך למכסם את חוויית הגלישה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

צרו קשר עוד היום לבניית אתר מקצועי משלכם >>

בדיקת איכות - QA

עם גמר תכנות האתר נעביר אליכם את האתר בגרסת ביטא, בה תוכלו, במקביל אלינו, לבדוק את האתר ולהכניס לתוכו את התכנים הרלוונטיים: טקסטים, תמונות, גלריות, וידיאו ועוד. כל זה בקלות ובנוחות באמצעות מערכת ניהול התוכן הידידותית של האתר. שלב זה נעמוד לרשותכם עד לסיום האתר ולהעלתו לרשת כאתר רשמי תחת כתובת הדומיין שלכם.

מערכת ניהול ידידותית

את אתר האינטרנט שלכם תוכלו לנהל מכל מקום ובכל זמן באמצעות מערכת ניהול תוכן ידידותית שבאמצעותה ניתן לעדכן את כל תכני האתר בצורה פשוטה, קלה וחכמה, ללא צורך בידע טכני. המערכת כוללת אופציות רבות, כגון: הוספת דפי תוכן, טקסטים, תמונות, סרטים ו - PDF, החלפת באנרים, קישורים, הוספת מאמרים ועוד. בקיצור... מגוון כלים שתצטרכו כדי להצליח.

העלאת האתר לרשת בצורה אופטימלית

לאחר שהאתר האינטרנט החדש שלכם יהיה מוכן, הוובמסטרים של סימפלי סמארט ישמחו לסייע בכל הנושאים הפרוצדורליים שתצטרכו: רכישת דומיין, העלאת האתר לשרת, שיוך האתר לדומיין, חיבור הדומיין שלכם לתיבות הדוא"ל, חיבור לגוגל אנאליטיקס, ביצוע הגדרות הוספת כלי מדידה וניטור. בקיצור.. כל מה שתצטרכו ותבקשו בכדי להעלות את האתר בצורה מיטבית.

שירות זמין, מקצועי וקשוב

אנחנו מאמינים בשירות מוקפד, איכותי ולאורך זמן. הצוות של סימפלי סמארט ישמח לעמוד לרשותכם גם לאחר בניית האתר וחיבורו לדומיין, בסיוע ובתמיכה, בהדרכות במערכת הניהול, בשאלות, בפגישות פרונטליות לגיבוש אסטרטגיה ועוד. שרות זה ניתן עבורכם ללא חיוב נוסף, פשוט כי אתם לקוחות שלנו ואנחנו רוצים שתצליחו. לכן, אתם מוזמנים לפנות אלינו טלפונית או במייל בכל עת לכל בקשה או שאלה ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

קידום אורגני בגוגל SEO

אנחנו נשמח לקדם אתכם ולהביא טראפיק איכותי לאתר האינטרנט שלכם שיוביל לגידול בתוצאות העסקיות שלכם. מומחי הקידום האורגני של חברת סימפלי סמארט ישמחו להציע לכם מסלול קידום אורגני איכותי, שכולל חקר מילות מפתח, אופטימיזציית תכני האתר, הוספת תכנים איכותיים ומקוריים, ביצוע לינקים לאתר ועוד ועוד בכדי שהאתר שלכם יגיע לעמודים הראשונים בגוגל, יגדיל את הטראפיק לאתר שלכם ויוביל לגידול משמעותי בתוצאות העסקיות שלכם.

קידום ממומן בגוגל PPC ובפייסבוק

חשוב לנו לציין שחברת סימפלי סמארט, נבחרה להיות סוכנת מורשית של גוגל כולל הסמכה של גוגל פרטנרס. מומחי הקידום הממומן שלנו - PPC עומדים לרשותכם בבניית אסטרטגיה ותקציב שיווקי והקמת וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, כולל: בדיקת שוק, בניית תקציב, חקר מילות מפתח, רשת שותפים ורימרקטינג. וכן, בנוסף, קידום ממומן בערוצים נוספים, כמו: פייסבוק, אינסטגרם, טאבולה וכד'. בנוסף, באתר האינטרנט שלכם הכנו עבורכם ממשק SEO משוכלל שכולל כלי קידום מובנים שבאפשרתם תוכלו לעדכן: מטה כותרת, מטה תיאור, מילות מפתח, תגי ALT לתמונות, אפשרות לכתובת ידידותית (URL מותאם אישית).

אנחנו כאן בשבילכם

המומחים של חברת סימפלי סמארט עומדים לשירותך. חברה מקצועית, אמינה ומיומנת בבניית אתרים שתעמוד לרשותכם בכל שלבי בניית אתר האינטרנט המושלם עבורך. משלב התכנון, האיפיון, העיצוב, העברת המסרים בצורה הנכונה, תיכנות המקצועי ועוד. אתם מוזמנים לתאם שיחת היכרות ללא התחייבות עם המומחים שלנו עוד היום. תנו לנו להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ולייצר עבורכם נוכחות אופטימלית ברשת האינטרנט. אתר מוקפד, מקצועי, רהוט ומעוצב שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר ויביא לגידול בתוצאות העסקיות שלכם.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר כדאית >>

 

זה הזמן לתאם שיחת או פגישת היכרות ללא תשלום וללא התחייבות עם המומחים שלנו. התקשרו עוד היום למומחים שלנו בבניית אתרים בטלפון 03-9239888 ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בבניית אתר האינטרנט החדש שלכם.

מוזמנים להתרשם מחלק קטן ממגוון אתרי האינטרנט שנבנו על ידינו לחברות המובילות בשוק:

 • למה גם אנחנו צריכים אתר מקצועי?

  היום, יותר מתמיד, אתם חייבים שיהיה לכם אתר אינטרנט מקצועי, מדוייק, מעוצב ובעל נוכחות.

  אתר אינטרנט שתוכלו להציג בגאווה ללקוחות, לעובדים, לשותפים עסקיים וכן... גם למתחרים. אתר שייצג אתכם בצורה נכונה, שיהיה הבמה שלכם ויציג את העסק או החברה שלכם, את השירותים שלכם ואת היתרונות שלכם.

  בניית אתרים על ידי חברה מקצועית מובילה לאתר איכותי, אפקטיבי, רווחי ומקצועי.

  אנחנו, בסימפלי סמארט נלווה אתכם יד ביד בבניית אתר האינטרנט שלכם, החל מאיפיון מעולה, עיצוב ייחודי, תכנות מדוייק וליווי בניהול והכנסת המידע לאתר.

 • יש לי רעיון לאתר אבל אני לא יודע כיצד להתחיל לסדר אותו, מה עושים?

  השלב הראשון בבניית אתרים הוא להכיר אתכם. ללמוד אתכם היטב ואת והשירותים והמוצרים שלכם.
  מי אתם? מה אתם עושים? מה היתרונות היחסיים שלכם? מי המתחרים שלכם ומה הנוכחות האינטרנטית שלהם? המענה לכלל השאלות הללו מייצר בסיס נתונים איתן שעליו ייבנה אתר האינטרנט שלכם. בשפה המקצועית קוראים לזה אפיון. 

  מומחי האיפיון והתוכן של סימפלי סמארט ישמחו לסייע לכם בתכנון עץ מבנה העמודים באתר, פאנל הכפתורים, התכנים הרלוונטיים שיוצגו בעמוד הבית, כמות העמודים הנדרשת ועוד.
  תכנון עץ האתר חיוני לניהול המידע באתר בצורה אופטימלית לגולשים, כך שיוכלו למצוא בקלות ובמהירות את כל המידע אותו הם צריכים.
  בנוסף, אתר אינטרנט איכותי מייצר דיאלוג גלוי וסמוי בין הגולשים לבין בעלי האתר. האתר מייצר סאבטקסט שיווקי שמשכנע את הגולשים באיכות השירותים והמוצרים שלכם. במידת הצורך, נשמח לסייע בכתיבת תכנים שיווקיים ותדמיתיים איכותיים או בתרגום התכנים לשפות נוספות.

   

 • איך מחליטים על עיצוב אתר? מי עושה זאת?

  חשוב לזכור שהאינטרנט משתמש בשפה וויזואלית כדרך להעברת מסרים וזאת באמצעות תמונות, וידיאו, תנועה, טיפוגרפיית טקסט, צבעוניות, בחירת סוג וגודל פונטים ועוד.
  צוות המעצבים בסטודיו של סימפלי סמארט מתמחים בעיצוב אתרים שיודעים להציג באופן מדוייק את המסרים שנבחרו בתהליך האיפיון.
  העיצוב משתמש בכלי ה - UI וה - UX, שמשמעותם תהליכי ניווט וטיפוגרפיה נכונים שיקלו על הגולשים בתהליך הגלישה והנביגציה באתר.
  לאחר הקמה של מאות אתרים ואלפי שנות ניסיון מצטבר בבניית אתרים, ניתן לראות בתיק העבודות שלנו אתרים מעוצבים, נוחים לגלישה, מוקפדים ופשוט יפים.
  חשוב לנו לציין שבתהליך העיצוב אתם שותפים מלאים לכל שלב ואנחנו עומדים לרשותכם בעיצוב ללא הגבלת סקיצות עד לעיצוב שתאהבו. המעצבים המיומנים שלנו מומחים בחשיבה מרחבית ומייצרים עבורכם אתר ייחודי ולא אתר תבנית (טמפלט) סטנדרטי.

   

 • איך האתר יגרום להגדלת ההכנסות שלי, כיצד נמשוך לקוחות?

  כיום, יותר ויותר גולשים לאתרי אינטרנט באמצעות הטלפון הנייד. לכן, המתכנתים שלנו שמומחים בבניית אתרים יקפידו על התאמה מיטבית לגלישה במובייל.
  לשם כך, ולא נלאה אתכם בפרטים הטכניים, האתר ייבנה באחוזים, כך שהוא יוכל להקטין ולהגדיל את הפרופורציות שלו בהתאמה לאמצעי הגלישה של הגולש הפוטניאלי - מחשב נייח, לפ טופ או טלפון נייד ובכך למכסם את חוויית הגלישה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

   

 • אני מחדש ומעדכן מוצרים באופן קבוע, תהיה לי אפשרות לעשות את זה באתר שלי באופן עצמאי?

  את אתר האינטרנט שלכם תוכלו לנהל מכל מקום ובכל זמן באמצעות מערכת ניהול תוכן ידידותית שבאמצעותה ניתן לעדכן את כל תכני האתר בצורה פשוטה, קלה וחכמה, ללא צורך בידע טכני.
  המערכת כוללת אופציות רבות, כגון: הוספת דפי תוכן, טקסטים, תמונות, סרטים ו - PDF, החלפת באנרים, קישורים, הוספת מאמרים ועוד. בקיצור... מגוון כלים שתצטרכו כדי להצליח.

   

 • ואם בכל זאת לא אסתדר ואצטרך עזרה?

  אנחנו מאמינים בשירות מוקפד, איכותי ולאורך זמן. הצוות של סימפלי סמארט ישמח לעמוד לרשותכם גם לאחר בניית האתר וחיבורו לדומיין, בסיוע ובתמיכה, בהדרכות במערכת הניהול, בשאלות, בפגישות פרונטליות לגיבוש אסטרטגיה ועוד.
  שרות זה ניתן עבורכם ללא חיוב נוסף, פשוט כי אתם לקוחות שלנו ואנחנו רוצים שתצליחו. לכן, אתם מוזמנים לפנות אלינו טלפונית או במייל בכל עת לכל בקשה או שאלה ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

   

 • האתר נראה מדהים ועובד מעולה, איך אני מכניס אותו לתוצאות הראשונות בחיפוש גוגל?

  אנחנו נשמח לקדם אתכם ולהביא טראפיק איכותי לאתר האינטרנט שלכם שיוביל לגידול בתוצאות העסקיות שלכם. מומחי הקידום האורגני של חברת סימפלי סמארט ישמחו להציע לכם מסלול קידום אורגני איכותי, שכולל חקר מילות מפתח, אופטימיזציית תכני האתר, הוספת תכנים איכותיים ומקוריים, ביצוע לינקים לאתר ועוד ועוד בכדי שהאתר שלכם יגיע לעמודים הראשונים בגוגל, יגדיל את הטראפיק לאתר שלכם ויוביל לגידול משמעותי בתוצאות העסקיות שלכם.

  חשוב לנו לציין שחברת סימפלי סמארט, נבחרה להיות סוכנת מורשית של גוגל כולל הסמכה של גוגל פרטנרס. מומחי הקידום הממומן שלנו - PPC עומדים לרשותכם בבניית אסטרטגיה ותקציב שיווקי והקמת וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, כולל: בדיקת שוק, בניית תקציב, חקר מילות מפתח, רשת שותפים ורימרקטינג. וכן, בנוסף, קידום ממומן בערוצים נוספים, כמו: פייסבוק, אינסטגרם, טאבולה וכד'. 

   

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!