טלפונים
ודוא"ל
אייקון טלפטו טלפון: 03-9239888
אייקון תמיכה תמיכה: support@simply-smart.com
אייקון דואר אלקטרוני שיווק: info@simply-smart.comטופס
התקשרות
אנחנו
ברשת
  לוגו יוטיוב לוגו פייסבוק

בניית אתרים

כאשר אתם רוצים וצריכים לבנות אתר אינטרנט, הנכם מודעים לכך שאתר האינטרנט צריך ואמור לסייע לכם להפיץ את המוצר או את השירות שאתם מבקשים למכור. בחברת סימפלי סמארט בע"מ עומד לרשותכם צוות מקצועי ומיומן בניית אתר על כל מכלול התהליך – אפיון האתר, עיצובו, בנית טכנולוגיה מתקדמת קידומו ברשת האינטרנט וברשתות חברתיות ומגוון שירותים נלווים, תומכים ומעצימים, אשר יביאו לידי ביטוי ומיצוי את הפוטנציאל הגלום בעסקכם.


הבנה מעמיקה של האופן שבו פועל מנוע החיפוש העיקרי גוגל, מאפשרת לאנשי המקצוע של החברה המתמחים בתחום בניית אתר לבנות עבורכם אתר מנצח. החברה תוכל לצייד אתכם בידע ובכלים אפקטיביים להפיכת אתרכם לכלי שיווקי מרכזי בעסקכם.
לשירותכם, אנשי מקצוע בתחום אפיון והגדרת האתר והמוצר (או השירות), פסיכולוגיה ואסטרטגיה שיווקית, ניהול קמפיינים ופרויקטים, תוכן שיווקי, מיתוג, קידום אתר ממומן ו/או אורגני, אתרי מובייל, פרסום ועוד.

בניית אתר - השפה האינטרנטית

אתם ודאי חשופים ושומעים כל העת מושגים כגון: בידול, אפליקציות, ממשקים, פלטפורמות, נישות, הנעה לפעולה, יחס המרה ועוד. אתם לא נדרשים להיות מומחים בכל היבטיו של האינטרנט, אבל על מנת להפיק מהרשת את הפוטנציאל העצום שגלום בה ובתוך כך גם באתרכם, מומלץ לכם לפנות אל מי שהשפה האינטרנטית ומושגיה השונים ידועה להם על בוריה.


בניית אתר מקצועי עבורכם על ידי המומחים של סימפלי סמארט יהפוך לכרטיס הביקור, תעודת הזהות, חלון הראווה וההמלצה הטובה ביותר שלכם. הוא יהיה טביעת החותם שלכם ברשת האינטרנט וייצור את הרושם הראשון שלכם ועליכם.


בחברת סימפלי סמארט בע"מ צוות מקצועי ומחויב של אנשי מקצוע עומד לרשותכם ולשירותכם בכדי לייצר עבורכם אתר מרשים, מקצועי ומניב . מתוך ניסיון של אין-ספור לקוחות שביקשו לבנות אתר בכדי למנף את פעילותם העסקית או ליצור טביעת אצבע תדמיתית ברורה ומובחנת, אשר יש לה, כשלעצמה, תועלת שיווקית בלתי מוטלת בספק, השקעת תשומות בנושא בניית אתר מתבררת כבר בתוך זמן קצר כשהשקעה הכדאית והמשתלמת ביותר לעסק.


הצוות המקצועי שלנו ממתין לכם לפגישת היכרות. התקשרו עוד היום לתיאום פגישה בטלפון 03-9239888.

GOOGLE+
 
 

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית ברורה, שיווקית וייצוגית.
צוות סימפלי סמארט עומד לרשותך מרגע ההחלטה ועד ליצירת נוכחות אפקטיבית ברשת האינטרנט.
  טל: 03-9239888 תמיכה: support@simply-smart.com | שיווק: info@simply-smart.com