במיוחד בשבילך

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית. אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם. סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים. התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

 מכינים עבורך:

עיצוב, פלאש, תמונות, פיתוח, טכנולוגיות,קידום ועוד המון דברים טובים...

כשהקמנו את סימפלי סמארט בע"מ ידענו שאנחנו רוצים להיות שונים. באמת. הנושא הזה עלה גם מבדיקת החסרונות הבולטים שלנו. אנחנו לא ממש יודעים להתמקח, לא טובים בשיטת ה"סלאמי" הישראלית – נתינת מחיר אטררקטיבי בהתחלה ו"חליבת" הלקוח במגוון תוספות.

 

אולי נתקלתם בשיטה הישראלית "מפוארת" הזאת שבה מוצע לכם אתר אטרקטיבי מאוד ונראה לכם שכיסיתם את הכל אבל בסוף, גם התפשרתם הרבה בדרך וגם שילמתם על המון תוספות שאין לכם מושג ברור מהן. ובסוף בסוף, קיבלתם אתר די בסיסי. אז את זה אנחנו לא יודעים לעשות בכלל. וגם האמת שזה לא נעים, מוביל לכעסים ומתחים ומוציא מהעסק הזה את כל הכיף וחדוות היצירה.

הבופה...

לכן בחרנו את הדרך שלנו. אנחנו אוהבים לחשוב עליה כעל שיטת אירוח – בופה מפואר של מלון חמישה כוכבים בו הכל עומד לרשותכם – שפע מרהיב של מוצרי מאפה ריחניים, מגדלי פירות וירקות, גבינות משובחות, משקאות טבעיים הנסחטים עבורכם בו ברגע קרירים וטריים, שף הטורח עבורכם על הכנת הביצים באופן המדויק שאתם אוהבים.

 

מגוון בלתי הגיוני בכמותו של תבשילים, פשטידות, מנות אחרונות ומשקאות חמים. ככה בדיוק אנחנו רוצים שתרגישו. כמי שנכנסים לממלכה קסומה של אינטרנט שבה הכל אפשרי, והכל מותר, וניתן לבחור ממגוון אדיר של מודולים תכנותיים, וממאגרי תמונות, ואיזו סקיצה שתרצו, וכמה פגישות שצריך, וצוות מיומן נמצא שם בשבילכם. לכן, פיתחנו את השיטה הנעימה והרכה הזו שבה אין חשבון דרקוני בסוף. ושלב המחיר ידוע וברור. כי פשוט יש לנו מחירון. ותופתעו מהמחיר האטרקטיבי.

למה? זאת פשוט אהבה!!!

כי אנחנו בסימפלי סמארט פשוט אוהבים לעשות אתרים טובים. אנחנו עדיין מוקסמים מהמדיה, נפעמים מלפתח טכנולוגיות מתקדמות ונוטים להדביק אתכם בהתלהבות שלנו. אנחנו רואים בלקוחות שלנו שותפים עסקיים לאורך זמן. ואנחנו בפירוש בונים אסטרטגיה עסקית של רצים למרחקים ארוכים. סובלנית, משקיענית והוגנת. לכן גם תמצאו ברשימת הלקוחות שלנו לקוחות רבים ומוכרים שאנחנו מלווים אותם שנים ארוכות. באינטרנט מונחי זמן כאלה הם כמעט נצח. ואנחנו גאים מאוד להיות השותפים לדרך שלהם.

וגם אחר כך..

אז גם אחרי שהאתר יפה ומושקע ומעודכן וברשת אנחנו כאן בשבילכם. תוכלו להגיע תמיד לפגישות הדרכה במערכות הניהול שלנו. תוכלו ליהנות ממוקד שרות מיומן וזמין, תוכלו להגיע לפגישות המשך. נקדם אתכם במנועי החיפוש, נרכוש עבורכם מדיה אינטראקטיבית ונלווה אתכם בקמפיינים אינטרנטיים. בנוסף, אם צריך נשמח לשדרג גרפית את האתר כל שנתיים שלוש במקביל להתפתחות החברה שלכם, נהנה לעדכן אתכם בפיתוחים ובעדכונים הטכנולוגיים. ונמשיך להיות שם בשבילכם. תמיד.
 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!