מחלקת אפיון ופסיכולוגיה שיווקית

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית.
אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם.
סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים.
התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

טלפונים
ודוא"ל
אייקון טלפטו טלפון: 03-9239888
אייקון תמיכה תמיכה: support@simply-smart.com
אייקון דואר אלקטרוני שיווק: info@simply-smart.comטופס
התקשרות
אנחנו
ברשת
  לוגו יוטיוב לוגו פייסבוק

שיווק דיגיטלי נכון

יש בצד השני מישהו ואתם צריכים לדבר איתו, לחזר אחריו, לגרום לו לרצות להכיר את המוצר והשרות שלכם. בצד השני יושב מישהו חשוב מאוד עבורכם - הגולש.

אינטרנט הפך להיות זירת שיווק אכזרית במיוחד. בפרק זמן קצר של שמונה שניות בלבד עלינו "לתפוס" את הגולש, לעניין אותו, להלהיב אותו ובמיוחד להבין אותו מספיק בכדי שהוא ירצה להישאר באתר. מצד שני אנחנו בעצם לא יודעים עליו כלום, חוץ מהעובדה שרבים מהמתחרים שלכם רוצים אותו באותה המידה.

לכן, נדרשת בבניית אתרים כיום מידה רבה של תחכום, של הבנת צרכים, של פסיכולוגיה שיווקית שיודעת להבין את הגולש ולהניע אותו לפעולה. מה שצריך הוא ידע ויכולת לבנות את האתר המושלם עבורכם. ידע שכולל עיצוב שתואם בדיוק לרוח החברה שלכם, בחירת צבעים נכונה, מרגיעה, דינמית או היי טקית, טקסט אינטליגנטי שיודע ליצור את הקסם, בחירת מתודולוגיית החיפוש באתר, פנייה לקהלי יעד מפולחים היטב. סידור תכנים קל להתמצאות ולניווט.

 

ובקיצור, אותו השילוב שבלתי ניתן לעמוד בפניו של הבנה אמיתית ולעומק של החברה שלכם, של היתרונות הבולטים, של פילוח הלקוחות האופטימלי, של למידת כוחות השוק הפעילים בתחום שלכם ושל יצירתיות מובנית וטכנולוגיה מנצחת ובעיקר של צוות מוכשר ומקצועי שעומד לרשותכם בסימפלי סמארט. 

רק ככה ניתן לייצר אתרים שבאמת עובדים, בשבילכם. אתרים שמובילים לגידול אפקטיבי במכירות, באינפורמציה השיווקית על החברה שלכם, ובתוצאות.

ואחרי כל כך הרבה שנים ואתרים יש לנו הרבה קבלות בשטח. אז אם אתם רוצים תוצאות! הרבה לידים, יחס המרה אפקטיבי ובקיצור שיווק חכם ברשת האינטרנט. זה הזמן להתקשר וליהנות מחוויה מקצועית ומאתר שעובד בשבילכם. 

GOOGLE+
 
 

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית ברורה, שיווקית וייצוגית.
צוות סימפלי סמארט עומד לרשותך מרגע ההחלטה ועד ליצירת נוכחות אפקטיבית ברשת האינטרנט.
  טל: 03-9239888 תמיכה: support@simply-smart.com | שיווק: info@simply-smart.com