אל תישארו מאחור: התקדמו לקידום אורגני בגוגל

קידום אורגניכיום, כמעט כל מי שגולש ברשת האינטרנט מסתייע במנועי החיפוש למיניהם, ובעיקר במנוע החיפוש של גוגל, כדי לחפש אחר מידע, מוצר או שירות כזה או אחר. משמעו של הביטוי "קידום אורגני" הוא קידום אתרים בדרך טבעית יותר, כזו המתמזגת עם הנוף האינטרנטי. כידוע, רשת האינטרנט מהווה בית לאינספור אתרים בכל תחום שרק ניתן להעלות על הדעת, כאשר כולם נמצאים בתחרות מתמדת וקשוחה על המקומות הראשונים בדירוג תוצאות החיפוש לאחר הקלדת ביטויים מסוימים במנועי החיפוש. ככל שהקידום האורגני מיושם בצורה מקצועית יותר ולאורך זמן, כך ייהנה האתר מתוצאות גבוהות יותר במדרג תוצאות החיפוש, מחשיפה גבוהה יותר של אתר בית העסק אל המחפשים הרלוונטיים, כשהתוצאה המתבקשת היא גידול במכירות!

המטרה: לקדם את האתר אל הדף הראשון בתוצאות החיפוש

אנשי הצוות המקצועי של חברת סימפלי סמארט מסבירים שבהשוואה לקידום אתרים ממומן, קידום אורגני הינו תהליך מורכב יותר, מאחר והוא דורש מקצועיות גבוהה, מחשבה רבה ופעילויות אורגניות מתמידות מצד המבצע, זאת במטרה לקדם את האתר באופן הדרגתי מעמודים האחרונים שספק אם מישהו נחשף אליהם, ועד אל מיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש, תוך שאיפה לשמר את המיקום הגבוה בדירוג לאורך זמן וללא הגבלה של הופעות או הקלקות. מדובר בפעולות הדורשות ניסיון רב ומקצועיות חסרת פשרות, ולצורך זה חשוב להסתייע בחברות המתמחות בקידום אתרים, ושמחזיקות באמתחתן רזומה של הצלחות. ראוי לציין שהקידום האורגני מכיל בתוכו אלפי פרמטרים שונים שהאלגוריתם המתוחכם של גוגל מושפע מהם, כשהחשובים ביותר מובאים להלן.

הפרמטרים המשפיעים ביותר על האלגוריתם המתוחכם של גוגל

מומחי חברת סימפלי סמארט, המתמחים גם בבניית אתר שמתאים לקידום, מציינים שאחד מהפרמטרים החשובים בקידום אורגני נוגע לתגיות מטא, שמהוות חלק מרכזי בתחום האופטימיזציה של קידום אתרים במנועי החיפוש. מדובר בתגיות שאינן ויזואליות, אמנם, לעיניהם של הגולשים אבל נקלטות על ידי מנוע החיפוש ומאפשרות לו ליצור תוצאות חיפוש שתואמות את מילות המפתח שהוקלדו. פרמטר נוסף הוא קובץ Sitemap (מפת אתר) המאפשר ל"עכביש" של גוגל לסרוק את האתר בצורה מהירה וביתר קלות במהלך החיפוש אחר תכנים חדשים לצורך הצגתם. ברשימת הגורמים הנוספים הכלולים במשוואה הזו ומשפיעים רבות על הקידום האורגני ניתן למנות תוכן איכותי, מקורי ומהוקצע בעמודי האתר, הקפדה על אתר רספונסיבי שמותאם לכל סוגי הרזולוציות וכן הלאה.

אז אם אתם מעוניינים למצוא את עצמכם גבוה במנוע החיפוש של גוגל, זה הזמן לתאם פגישה ללא התחייבות עם מומחי סימפלי סמארט

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!