אינטראקטיב פרסום ומדיה

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית אפקטיבית ושיווקית.
אנו עומדים לרשותך מרגע ההחלטה ועד להקמת האתר המושלם.
סימפלי סמארט בע"מ. בונים אתרי אינטרנט חכמים.
התקשר עכשיו לתיאום פגישה עם יועצי האינטרנט שלנו.

טלפונים
ודוא"ל
אייקון טלפטו טלפון: 03-9239888
אייקון תמיכה תמיכה: support@simply-smart.com
אייקון דואר אלקטרוני שיווק: info@simply-smart.comטופס
התקשרות
אנחנו
ברשת
  לוגו יוטיוב לוגו פייסבוק

מחלקת אינטראקטיב, פרסום ומדיה חברתית... האנשים שמאחורי השם הארוך הזה, אחראים לחשיפת האתר שלך בפני עשרות אלפי גולשים ברשת האינטרנט*.


חברת Simply-Smart.com שמה לה למטרה כבר בהקמתה - להעניק ללקוחותיה את השירות המלא לו הם זכאים בבואם להקים להם אתר. מאז היווסדה של רשת האינטרנט, ברור לכל שלא מספיק שהאתר יישב בה, או כמאמר המשורר: "אם עשית ולא יודעים על זה - לא עשית".


מחלקת האינטראקטיב אחראית על מיתוג האתר שלך ברשתות החברתיות ובפורטלים המשמעותיים לעיסוקך. אנשי המחלקה יוצרים דפי נחיתה אליהם מגיעים הגולשים שמקליקים על הפרסומים אותם נפזר בעבורך ברשת, במיני קמפיינים ממומנים כגון הקמפיינים של גוגל, ואללה, YNET וכו'. המטרה המוצהרת של אנשי האינטראקטיב של Simply-Smart.com , היא ליצור באזז תקשורתי ממנו לא יוכלו להתעלם, וכולו מוקדש לך ולאתר אותו בנינו לך.


וכמו תמיד, אנחנו עושים את זה, כי אנחנו נהנים מהעבודה שלנו. כי כשאנחנו בונים לך את האתר הטוב ביותר אותו אנחנו יכולים לבנות לך, אנחנו רוצים שלא רק החבר'ה ישמעו על זה אלא כולם.


זה דורש מאיתנו עבודה שכוללת יצירת באנרים ופרסומות, התחברות לפייסבוק ולשאר הרשתות החברתיות ווידוא שכוללללם יידעו שהאתר שלך קיים.


אנחנו עושים את זה כבר 12 שנים באמצעות צוות מיומן ומקצועי, שמבצע בעבורך את העבודה במינימום זמן ובמקסימום חשיפה. אנשי המקצוע של Simply-Smart.com , יזהו בעבורך את הדרכים המיטביות ליצירת קמפיין פרסומי אפקטיבי.


האתרים שהקמנו מובילים את רשימות החיפושים בגוגל ובשאר המנועי החיפוש המובילים בארץ ובעולם, בזכות יצירת פרסומות מוצלחות ודפי נחיתה שגורמים לגולשים להעמיק ולחקור באתרים אליהם הם מגיעים. כך יהיה גם עם האתר שלך.

 

מילון מונחים

קמפיין בפורטלים - תהליך פרסום בפורטל הכולל: עיצוב מקצועי ובנייה של דף נחיתה, כתיבת טקסט שיווקי ע"י קופירייטר בשיתוף פעולה עם הפלאשיסט. יצירת טופס צור קשר מקוצר + לטלפון המגביר את זרימת כמות הלידים הנכנסת מהקמפיין. איסוף מידע ובניית דו"ח מילות מפתח מפורט עבור הקמפיין.


דף נחיתה - דף אליו מופנה הגולש הלוחץ על הקישור לפרסום, ובו מודעה + דרך התקשרות
קידום אורגני - תהליך שמטרתו לשפר את מיקום אתרכם בתוצאות הרגילות (הלא ממומנות) של מנועי החיפוש המובילים.


קידום ממומן - קידום ממומן במנוע החיפוש של גוגל הינו אחד הכלים היעילים והמהירים ביותר לחשיפה בפני לקוחות פוטנציאליים בעלי עניין במוצרים/שירותים שהאתר שלכם מציע.
באנר - מלבן פרסומי המופיע באתרים פופולאריים. לחיצה עליו מובילה לאתר מקושר.
פייסבוק - רשת חברתית, אינטרנטית, עולמית, הגדולה מסוגה.
טוויטר – רשת חברתית, אינטרנטית, עולמית.


* שירות זה כרוך בהזמנת הלקוח ובתשלום נפרד.

GOOGLE+
 
 

זה הזמן לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי לקראת חשיפה אינטרנטית ברורה, שיווקית וייצוגית.
צוות סימפלי סמארט עומד לרשותך מרגע ההחלטה ועד ליצירת נוכחות אפקטיבית ברשת האינטרנט.
  טל: 03-9239888 תמיכה: support@simply-smart.com | שיווק: info@simply-smart.com