איך בניית האתר משפיעה על הקידום באינטרנט?

 

קידום באינטרנט דורש מיומנות גבוהה, ניסיון וידע של הפרמטרים שגוגל כמנוע חיפוש מציבה למקדם האתר כדי להצליח לקדם ולמקם אותו גבוה בתוצאות מנועי החיפוש. לגוגל קיימים מספר פרמטרים לקידום באינטרנט, אך היא לא חושפת אותם. כדי לדעת מהם הפרמטרים המדויקים של גוגל ולהצליח לענות עליהם בצורה הטובה ביותר, נדרשים הרבה מאוד ניסיון, מיומנות וידע. אספקט נוסף שצריך לקחת בחשבון לקראת הקידום נמצא בהקמת האתר. אתר אינטרנט צריך להיות בנוי בצורה הטובה ביותר שתסייע לקידום מוצלח של האתר ולא תפריע לו.

בחברת סימפלי סמארט המתמחה בבניית אתרים וקידומם, מבינים את החשיבות של השניים ומבינים ששני התחומים חייבים ללכת יד ביד. המומחים שלהם מסבירים לנו את כל מה שצריך לדעת על קידום באינטרנט.

קידום באינטרנטבסיס יציב ואיתן לקידום באינטרנט


שלב הקמת האתר הוא שלב חשוב ואף קריטי בכל הנודע לקידום האתר בהמשך הדרך. המבנה של האתר חייב להוות בסיס יציב ואיתן לקידום אורגני מוצלח. בונה האתר חייב להקפיד על יצירת דפים נוחים וידידותיים אשר ישרתו את התוכן שיושב עליהם בצורה נאמנה. כמו כן הוא צריך להקפיד שההגעה אל דפי התוכן הללו תהיה פשוטה ככל האפשר עבור הקורא. יכולת הניווט של הגולש בתוך האתר צריכה להיות פשוטה ביותר, כך שהוא יוכל בקלות יחסית לעבור מדף אחד למשנהו לפי הקריטריונים המבוקשים על ידו.

מהירות האתר


כדי לספק את הנוחות המקסימלית ללקוח צריך לקחת בחשבון גם את מהירות האתר. מהירות אתרי אינטרנט מושפעת באופן מלא משרתי האחסון עליהם הם יושבים. אם אתר האינטרנט כבד והוא יושב על שרת שאינו מסוגל לתמוך באתרים כבדים, אזי מהירות הטעינה של כל דף באתר תהיה איטית ביותר. במקרים כאלה כל קידום שיעשה לא יהיה אפקטיבי מאחר והגולש יתייאש מהאתר עוד לפני שהוא יספיק לראות אותו.

זמן שהייה ממושך


החשיבה שצריכה להוביל אותך בקידום האתר שלך היא לא רק כיצד אני מביא אותו למקומות גבוהים בתוצאות החיפוש של גוגל, אלא גם חשיבה על איך אני עושה את המקסימום כדי להשאיר את הגולש בתוך האתר. קידום באינטרנט צריך גם לקחת בחשבון את המתחרים של העסק על אותו מוצר או שירות, ולכן אני חייב להראות באתר שלי בידול מוצלח משאר המתחרים.

מקצועיות מנצחת


במחלקת קידום אתרים אורגני של סימפלי סמארט, מחברות האינטרנט המובילות, הגדולות והמקצועיות בישראל, ממתינים לך אנשי קידום אתרים מנוסים, מקצועיים בעלי ידע רב ומוטיבציה אמיתית לנצח יחד איתך ולהביא את האתר שלך לנוכחות מרשימה ואפקטיבית בגוגל וברשת אינטרנט. הצוות שלנו יבצע עבורך בדיקת מילות מפתח לקידום האורגני, בניית אסטרטגיית חדירה, בדיקת תאימות אתר ואופטימיזציה, כתיבת מאמרים, יצירת לינקים איכותיים ופעולות נוספות אשר יזניקו אותך אל העמודים הראשונים במנועי החיפוש ויביאו את העסק שלך לחשיפה אפקטיבית ובעלת תוצאות כלכליות בשטח. כל זאת, בשיתוף פעולה הדוק עם מומחי בניית האתרים שלנו.

תתכוננו להצלחה. לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות, התקשרו ל - 03-92398888 ואנו נהיה שם גם עבורכם.

 

השאירו הודעה כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם
אייקון מטוס נייר
פנו אלינו כאן
אייקון מטוס נייר
אנחנו כאן, לשירותכם תמיד!